reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Nie mam zielonego pojecia!!ja kupilam Asiuli jedne w Pl.
W nexcie widzialysmy jedna fajna pare, ale nie wiem czy takie by ci pasowaly.
Ja za to szukam zabezpieczen do szafek.Asia zaczela je ostatnio otwierac...
 
reklama
No wlasnie ja tez nie mam pojecia gdzie moge takie dostac-juz patrze w necie ale znalezc nie moge cos. Juz wkrotce bedziemy w Pl wiec moze tam kupie,bo wydaje mi sie,ze Nadka troche koslawi stopki- we wtorek jestem i tak umowiona na szczepienie wiec przy okazji zapytam lekarza czy moje podejrzenia sa wlasciwe.
A zabezpieczenia na szafki sa w ikei, w argosie...
 
amelkowna padla o 22.30:szok: rany ona ostatnio przegina a i tak jak ja polozylismy to wyszla z lozeczka i szalala po ciemku z zabawkami:szok::-) zasnela na podlodze pod drzwiami i wlasnie ja odlozylam do wyrka. kurcze teraz musze codziennie sprawdzac gdzie spi bo od kad wyjelismy szczebelki to wychodzi i czasem tak cicho sie zajmuje soba ze ja mysle ze ona spi w lozeczku a tu niespodzianka: amelka wtulona w dywanik tygryska hehehe:-D

ja parowki kupuje niemieckie i nie ma w nich miecha (tudziez bezmiecha;-)) przetwarzanego mechanicznie:-) ufff bo az mi sie cofnelo:eek::baffled: od razu polecialam sklad czytac hihi za pasztetem az tak bardzo nie przepadam a lukasz jak kupuje to prochowicki ale nie sprawdzalam skladu:confused2:i moze lepiej tego nie zrobie:sorry::-p

amelkowna nie lubi nalesnikow:szok:jakies dziwne dziecko mi sie trafilo:confused2: ja zawsze przepadalam za nalesnikami i ledwo jakis sie usmazyl jak juz znikal "na sucho" w mojej paszczoszczece:-D i ostatnio postawilam ciasto na stole do kawki dla siebie i lukasza ..pytam amelke "chcesz ciuciu"?? a ta mala pipczocha macha glowa i wola NIE!! :szok::szok: cieszy mnie to ale jakos tak spodziewalam sie ze za slodkim to kazde dziecko przepada hehehe
 
ja jak bym chciala sprawdzac sklad wszystkiego co jem to chyba by nic nie jadla :) dlatego jem to co mi smakuje i nie patrze z czego bylo zrobione :D mi dzieciaki chodza spac 20-20.30 zadko zdazy sie ze o 21. patryk wstaje 7-8 a dominik lubi pospac nawet do 10 :)

emilia wkleisz link do tych zabezpieczen? bo ja szczeze nawet nie slyszlalam o czyms takim jak zabezpieczenia do szafek a tez by mi sie przydaly :)

ja na emito wchodze wsumie tylko na ogloszenia, czytam czasami jakies tematy ale az strach sie tam odezwac...
 
reklama
Do góry