reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

emilkaqq wydaje mi sie ze tu gp zawiele nie podpowie hihi kaze szczepic i powie ze pierwsze dziecko to panikujesz ale szczepic trzeba hehehe za kazdym razem jak jestem u gp z amelka to slysze ze panikuje bo to pierwsza dzidiza;) uroki szkocji:/ chyba ze masz normalnego lekarza w przychodni to mozesz isc popytac bo ja na takiego jeszcze nie trafilam:D nawet jak poszlam z amelkowna jak miala straszny katar kaszel i charczalo jej na oskrzelach to sie dowiedzialam ze bez potrzeby poszlam :O zalezalo mi zeby ja osluchac bo nigdy nie wiadomo kiedy katar zejdzie na plucka a ja mam w dupce lazenie po szpitalach z malym dzieckiem. ehh nie marudze bo na ten temat to tu kazda moze poprzeklinac ;]

Olu chyba dostalam te literki....ale bylam w kibelku akurat i darlam sie do listonosza pod drzwiami zeby poczekal minutke a on wrzucil mi awizo i sobie polazl :O no i jutro pogonie lukasza na poczte (bo ta na gorgii rd gdzie mam odbior tylko do 12.30 czynna) to przyniesie:D
ja ma dzisiaj dzien jakis porzadkowy ---jestem w szoku bo ostatnio takiego lenia mialam ze parodia:D a tu juz choinka zlozona,odkurzone,pranie puszczone,kwiaty podlane i poprzycinane(paprotka mi sie zasuszyla:/), ciasto na nalesniki zrobione(dzis mam krokiety z nadzieniem jak do pierogow ruskich :p), mala ogarnieta,zabawiona i teraz polozylam ja spac wiec mam chwilke na zlapanie oddechu i lece dalej w tango domowych obowiazkow :D
no nic dosc siedzenia lece prysznic wziasc i sie ogarnac choc troche (szpony czas przyciac bo moj sie juz pyta kiedy ja tipsy zakaldalam hihi) i za te krokiety sie wezme bo lukasz kolegow przywiezie dzis z pracy:/
 
reklama
Doveinred no mój J też mi wczoraj z tym kotem wyskoczył, ale ja jakoś po psie nie jestem przekonana do kolejnego zwierzaka w domu a za kotami to tak nie bardzo przepadam.
Zobaczymy czy naprawde mamy te myszy czy nie Powymienialismy porwane siatki na nowe i sie okaze.
Ja osoatni dzien pracy w tym tyg zaliczylam moze uda mi sie troche odpoczac i jakos dojde do normy po tych swietach. Jakos caly czas zmeczona chodze i wogle nie umiem sie zoorganizowac.
Maja dzisiaj w przedszkolu spala 10 min wiec lezy juz w lozeczku bo juz nie mialam do niej sily dzisiaj
 
Hej
my pomalu rozgladamy sie za miejscowka na roczek Asiuli.
Z nocniczkiem tez nam dobrze idzie, ale to dlatego ,ze zwykle po sniadanku mala robi kupke.Nie sygnalizuje jeszcze sama, ze chce sie zalatwic.
Zaczelam robic jej kanapki na kolacje:)w koncu ma juz 6 zebow:D troche brak mi pomyslow z czym te kanapki robic(dzem, jogurt i serek wiejski)??jakies sugestie?
 
Weszłam na emito i przeczytałam 2 tematy i w głowie mi się nie mieści jacy chamscy i nieprzyjemni potrafią być polacy dla siebie na wzajem. Wypowiadają się w tematach o których nic nie wiedzą i nawet nie mają nic do powiedzenia poza zrobieniem jazdy komuś. Porażka
 
oj ja też uwielbiam wieczory. Moja Maja napózniej o 20 jest już w łóżeczku, chociaż ja ostatnio za bardzo padnięta byłam żeby z tych wieczorów korzystać, ale dzisiaj trochę słoneczko poświeciło i już się człowiek inaczej czuje
 
Asi sie troche przestawilo i dopiero co padla:( ale pracujemy nad tym.
Myslalam nad pasztetem ale sotatnio dotyczalam ze moj ulubiony ma w skladzie"mechanicznie oddzielane mieso" a to taki syf ze szok!!
 
Zarówno MOM, jak i MDOM to skróty oznaczające mięso oddzielane mechanicznie (MDOM dotyczy mięsa drobiowego). Do jego produkcji używa się najtańszego surowca (np. korpusów drobiowych), następnie przeciska się je pod ciśnieniem przez cylinder ze szczelinami. Rozdrobnione cząsteczki kości, mięso i skóry tworzą jednolitą masę, którą zastępuje się w parówkach chude mięso.
 
reklama
isabel ja tam nawet nie zagladam szczerze powiedziawszy, bo za kazdym razem jak to robilam to zawsze znalazl sie jakis madry, ktory musial wszystkim uswiadomic jaki to blyskotliwy i zabawny z niego czlowiek.
a teraz znowu pytanie ode mnie do was dziewczyny:
Czy wiecie gdzie w Edim moge kupic buciki korekcyjne dla dziecka? tzn nie wiem czy tak one sie nazywaja, ale chodzi mi o takie z usztywniona pieta i sztywna podeszwa dosyc wysokie podtrzymujace kostki - aby dziecku dobrze formowala sie stopka?
 
Do góry