reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Dzien dobry :) No to niezle-caly dzien praktycznie stracony, zeby nie doczekac sie kuriera-ja juz bym pewnie nerw miala ;)
We wtorek mam spotkanie z lekarzem w sprawie stopek Nadki - wydaje mi sie,ze ona zle stawia nozki - wtedy sie zapewne dowiem czy i gdzie kupic takie buty.
No i od wczoraj doszly jeszcze zabki wrrr... wychodza jej chyba wszystke z tylu. Wczoraj juz miala od tego temperature, a jak widzi, ze podochodze z Calpolem to mi ucieka:) Dobrze, ze jakos nocke przespala ladnie, ale obawiam sie, ze to dopiero poczatek;)
Milego dnia!
 
reklama
Hey!!

Dodzwoniłam sie wczoraj do tax creditu, dowiedzialam sie ze prog w roku 2010-2011 na working tax jest 18 tys brutto!!!!!:-):-)


Az mysle ze moze sie zaszczepie na grype??
\co wy o tym sadzicie??
 
Ostatnia edycja:
misialula - to mam pytanie do Ciebie bo ja mysle czy isc do pracy po macierzynskim czy nie ( do pracy szlam by tylko na jeden dzien czyli 12 godzin.) i teraz nie wiem co sie lepiej oplaca.
Teraz mamy ChTC tylko 40 f a child benefit 80 ( jak bedzie dwojka to cos ma byc okolo 150f)
duzo macie tego ChTC ? ty pracujesz czy nie?
 
ja tez bym sie chetnie chcala dowiedziec czy ktoras z wac po maternity nie wracala do pracy i jak to wplynelo na benefity? czy zostaly bez zmian , zmniejszyly sie czy zwiekszyly?

housing benefit tez sie musze wybrac a noz dostaniemy :) bo ja lada dzien albo sama odejde alb zostane zwolniona...
 
ja czekalam ok 2 miesiace ale to bylo 3 lata temu a teraz czeka sie duuuz dluzej.. maja kociol ze wszystkim wiec trzeba czekac ewentualnie sie przypminac co jakis czas, tymbardziej ze czasem gubia aplikacje.
 
achhh...no tak...dzięki :-)
a znacie jakieś fajne grupy dla mam z dzieciaczkami....bo mam dwuletniego brojca który by chętnie poszalał z innymi dzieciaczkami...słyszałam że w piątki sa w jakimś zameczku zajęcia?
 
Jedna grupa jest w Destiny church przy leith walk.W poniedzialki o 10:30-12 dla dzieci od 0-3 lat, czwartek te same godziny od 0-1 lat. Taka podpowiedz otrzymalam pare dni temu od dziewczyn wlasnie tutaj:) mozesz cofnac sie do strony 589 - o tym byla tam mowa :) pozdrawiam.
 
reklama
misialula - no hausing benefitu to nam odpada pewnie ale zastanawiam sie nad tym wiekszym child tax credit? czy to cos wplynie na to??? no jakis czas temu mielismy working tax ale potem nam dochody wzrosly wiec teraz pewnie bym znowu dostala. A czy jest gdzie sie zorientować ? tak by ktos fachowo doradzil co warto zrobic?

Ja sie wybieram w poniedzialek na grupe na 10:30 wiec jak by co to moge poczekac na kogos pod Deli Polonia tak o 10:15?:-)


monika- witam u nas na forum. Jestes z Edi ?
 
Do góry