reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Mi juz bokami wychodzi pizamowy dzien, od piatku leze i zdycham, wczoraj na noc wzielam antybiotyk i mam nadzieje ze jutro juz bedzie ok. Moje dzieci powoli na glowe dostaja a ja tam taki bajzel w domu ze lepiej nie mowic. Normalnie nie daje juz z nimi rady a nie mam sily zeby cokolwiek z nimi robic
 
reklama
Izka no nie dziwie sie ze masz dosc...ja to mowie ze matki nie maja czasu na choroby :no:non stop musza byc na pelnych obrotach :tak:Jak moj maz choruje to jest normalnie jak jakas epidemia,stypa ,wrecz umierajacy czlowiek :-D
Ta pogoda nie moze sie zdecydowac ...raz snieg ,raz slonce...
Na szczescie my jakos takos nie chorujemy....za chwile malych wypuszczam do ogrodu z tatusiem,bo mala juz po drzemce, a ja mam ''pizamkowy dzien'' :-D choc juz troche ogarnelam chate,ale mojemu zostala kuchnia do sprzatniecia:-p
 
No niestety ciagle jest cos ze musze sie podniesc z tego lozka, na szczescie goraczka juz mi przeszla tylko ten bol ucha a do tego jeszcze 8-ka mi idzie i cale dziaslo mam spuchniete i boli
 
No to nie zazdroszcze....wiem cos o osemkach bo mialam wszystkie cztery...:baffled: teraz mam jeszcze 3 zeby,ale jak pojade latem to mam zalozenie ze chce usunac jeszcz dwa i tylko mi jeden do usuniecia zostanie...Ale to tez nie jest takie hop siup,bo te zeby bardzo trudno usunac,trudno wlozyc cazki do wyrywania,a do tego tez nie sa male korzenie...:szok:
Moze Ci wcale nie wyjdzie,tylko probuje sie wyrzynac ale w koncu stanie w miejscu na pare lat-tak mial moj maz.
No i zleciala niedziela,nawet nie wiem kiedy :no: jutro nowy tydzien-nienawidze poniedzialku :sorry:
 
Jak tam Izunia sie czujesz???
Jak od rana nie wyrabiam z dziecmi...od rana balagania w pokoju,znosza zabawki ktore ja po calym dniu wnosze spowrotem do gory...:baffled: Na szczescie za jakis czas wioze malego do przedszkola a mala spac;-)
 
Mikusia srednio, wczoraj wyczytalam ze na bol ucha pomaga wata nasaczona w spirytusie na 10 min do ucha i tak zrobilam bo myslalam ze zwarjuje z bolu, nie powiem przeszlo w miare chociaz nadal je czuje i nadal jest zatkane, ale troche mi lepiej
 
No obys wyzdrowiala...ale wiadomo od czego to masz bo jesli od przewiewu to takie srodki jak spirytus/amol sa dobre,ale jesli masz wewnetrznego bebenka stan zapalny to jakbys alkohol przylozyla do otwartej rany :szok: Jednak najlepiej to zrobic antybiotykami...
Moj maz dzisiaj do mnie dzwonil ze cos go ucho pobolewa...no normalnie plaga z tymi uszami :no:
 
i ja sie do pobolewajacych uszu chce dolaczyc...cos mi prawe podupada na zdrowiu, pobolewa i zatkane tak, ze nic nie slysze:dry: niby takie slonce, fajnie itd, ale wszystkich i tak choroby atakuja albo uszy, jednak zdradliwa ta pogoda :no: dzieciaki dalej zakatarzone na calego, ja chociaz lepiej sie czuje i dzisiaj ambitnie zaczynam ewe chodakowska, zobaczymy czy jakies efekty beda, oby oby...
 
Karola powiedz mi cos o tej Ewce...masz plytke czy co?:confused:
Bo tak wlasnie czytalam na jej temat,ze 5 posilkow dziennnie i nie moga byc mniej niz 1300 kalorii...do tego niby zestaw cwiczen ale dla ''wytrwalych'' bo ponoc bardzooo meczace...:szok:
Ja wlasnie dzisiaj dostalam plytke ''your shape'' i nie powiem troche sie zmachalam... :-p
Ehh mnie najbardziej gubia slodycze :zawstydzona/y:jak w dniu czegos slodkiego nie zjem to mam zly dzien,wrecz jestem nerwowa ;-):-D Mam nadzieje ze systematyczne cwiczenia pomoga troche (czytaj:sporo :-D)zgubic kg...:dry:
 
reklama
Mikusia nie mam plytki, robie z tej strony: Pobierz Shape Ewa Chodakowska Totalna Metamorfoza szczupła tygodnie avi mp4 zachecily mnie opinie i zdjecia, ma profil na fb, tam jest sporo zdjec po tej metamorfozie. przyznam, kondycje mam zerowa, normalnie w polowie nie mialam juz sily, ale jakos dotarlam do konca, choc troche oszukiwalam momentami...no ale mam nadzieje,ze z czasem bedzie lepiej. jeszcze basia mi podrzucila pomysl na cwiczenia mel b, na youtube sa jej cwiczenia na cale cialo, na posladki, nogi, brzuch, piersi itd, to sa zestawy 10min, jedynie na cale cialo jest 16min. probowalam zrobic ten na cale cialo...nie dala rady, na posladki (obsesja mojego M:-p ) sprobowalam, tez masakra, a by sie przydalo je troche ujedrnic i wyrobic miesnie zeby troche sie zwiekszyly :szok: ale bede podchodzic codziennie po troche,moze sie uda w koncu dotrwac do konca :p
 
Do góry