reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ja jak do tej pory cwiczylam raz a zaraz beda 3 tyg jak mowilam ze bede cwiczyc, najpierw sie zmobilizowac nie umialam, pozniej mloda chora, teraz ja.
Zarezerwowalam dzis bilety do pl lecimy na 9 dni.
 
reklama
Dzisiaj mam zakwasy jak cholera.... ale sprobuje dzisiaj Ewke,chociaz czuje ze bede umierajaca:-D
Izka jak tam dzisiaj sie czujesz??? a na kiedy zamowilas bilety?
Piekna dzisiaj pogoda az sie prosi aby gdzies wyjsc...;-)
 
dokladnie tak jak mowi Mikusia, pisz o wszystkim :)

Mikusia ja dzisiaj nawet ruchliwe miesnie mam,myslalam, zegorzej bedzie...to mnie mobilizuje do drugiego dnia cwiczen i przede wszystkim do spaceru bo pogoda piekna, a dzieci tylko lekki katar maja juz ;) dzisiaj dawkaspalania kalorii zaliczonaz rana z M :-p zaraz jakis spacer i jeszcze pocwiczymy...bedzie udany dzien :D a poki co trzebawypic kawke i zjesc buleczke zeby miec na wszystko sile :tak:
 
Mikusia padam. Pocwiczysz jeszcze troche i zakwasy minal, to na szczescie przejsciowy stan. Bilety zarezerwowalam na 3-12 kwiecien
Wczoraj sie podnioslam, ogarnelam troche dom, zrobilam prasowanie, a w nocy spac nie moglam bo nos zatkany i co chwile sie budzilam , jak juz zasnelam to majka wstawala kilka razy, rano bylam nieprzytomna wielkim bolem glowy, mam zarypane zatoki i zatkane uszu. Dzisiaj lalo mi sie z nosa nieprzecietnie a babka tak goraco miala ze myslalam ze zdechne. Wrocilam do domu i nie zrobilam nic, po prostu leze bo nie mam sily.
KaDanny ​pisz o czymkolwiek tak jak my
 
Karola to super ze masz tyle sily...zwlaszcza po maratonie ze swoim m. :-D:-D:-D ja juz bym chyba padla :-pa ty jeszcze gadasz o cwiczeniach...Kobieta z zelaza z Ciebie ;-):-D
Izunia no normalnie zal mi Ciebie,a Ty jeszcze musisz jezdzic tam do babki...ehh nawet dobrze sie nie wykurujesz,ale uwazaj zebys nie przedobrzyla i nie ''przeziebila choroby'' bo potem bedzie do ciebie wracac jak bumerang,serio :shocked2:
KaDanny,co ty taka tajemnicza jestes??...my wszystkie jestesmy z centralnej szkocji ;-) Napisz skad jestes (ulicy i nr domu nie musisz ;-):-D) bo czesto jest tak ze mozemy sie spotykac gdzies na kawce...A chyba wiesz gdzie kazda z nas mieszka bo czesto wspominamy o tym...Napisz cos o sobie...ile masz dzieci i w jakim wieku?:sorry2:
Dziewczyny ja sobie dzisiaj odpuscilam cwiczenia...mialam kupe roboty do zrobienia w domu,wiec czasu brak...
Moj maz powiedzial ze wcale nie musze cwiczyc ,ze mnie kocha najmocniej na swiecie i nie spojrzalby na zadnego ''wieszaka''.:rolleyes:
W sumie pozniej tak sobie myslalam,ze nigdy nie bede miala takiej figury jak Ewa Ch.,bo to trzeba wiele wyrzeczen,na ktore brak mi sil. Jestem mama dwojki szkrabow i latka leca :-p...........a po drugie mialabym zrezygnowac z grillowania w pl??? przeciez na to sie czeka (bynajmniej ja czekam:tak:;-):-D)a w wolnym czasie 3x w tyg.pocwiczyc:-p
Ot na takie zwierzenia/przemyslenia mnie naszlo :-D
 
Mikusia dobrze mowisz :D ja dzisiaj odpuscilam tez bo doslownie nie mialam kiedy:no: wrocilam po 16 ze spaceru, zanim Filipowi obiad, zanim sobie (bo robilam sobie cos czego on np. nie zje wiec jemu musialam osobno), zanim ogarnelam mieszkanie to juz kapanie dzieci, zaraz usypianie malej, pozniej Filipa, chwile usiadlam, obejrzalam na necie jeden odcinek serialu i wlasnie wrocil moj M...no i kiedy? poza tym nachodzilam sie dzisiaj z dziecmi prawie 3h wiec mozna uznac to za cwiczenia ;) wiesz...ja tez nie daze do figury ewki bo to juz trzeba jednak poswiecic wiele i oddac sie temu, a przy dzieciach niestety nie ma na to czasu. pewnie bede sobie cwiczyc jak bede miala wolne chwile chocby dla samego dobrego samopoczucia bo w zasadzie nie mam zabardzo co zrzucac, wchodze w spodnie sprzed ciazy (36), nic mi sie z nich nie wylewa, nie sciska, zwyczajnie bym chciala troche ujedrnic cialo i jednak cos z brzuchem zrobic bo mimo,ze jest plaski to jak usiade, zwija sie w dwa walki....no ale co tu sie dziwic, dwie ciaze za mna, do tego ostatnia 6miesiecy temu ;)
 
reklama
Karola no ja niestety mam do zrzucenia,najgorszy mam brzuch bo ja usiade to fajdy sie wylewaja...:szok:no ale coz nie ma co sie zabijac o figure modelki,ktora i tak nie bede :-D
Z pierwszym dzieckiem schudlam bardzo mocno (rozmiar 34-36)poniewaz malo jadlam,ale zero cwiczylam! A to dlatego ze maly mial alergie,karmilam piersia a wszystkie pokarmy ktore spozywalam odbijaly sie na jego skorze :szok: Za to lecialy mi wlosy garsciami,libido spadlo....non stop bylam wkurzona na caly swiat:wściekła/y: Potem jak przeszlam na sztuczne mleko,to jakby ktos dal mi drugie zycie :szok:totalnie odzylam...ale efekt jojo byl murowany,bo za szybko kg spadaly...:no:
Z druga ciaza z mala to zero problemow z alergia,mala tolerowala wszystko i moglam na wszystko sobie pozwolic...no i tak sobie pofolgowalam ;-):-Dehhh
Moze nie codziennie ale cwiczyc to na pewno bede,ale bez zabijania sie ;-)
Jednak najwazniejsze zeby byc szczesliwym :-)
 
Do góry