reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
mne witaj na forum
my dzisiaj bylismy swiecic jajka potem odwiedziny u rodzinki i jakos dzien zlecial. Mialam nie najlepsza noc bo Maja przestraszyla sie czegos i kilka godz nie spala wiec dzisiaj ogolnie do tylu chodze
Dziewczyny zycze wam spokojnych i radosnych swiat oraz mokrego dyngusa
 
Hej,wpadlam na chwile bo zapracowana jestem i mi jeszcze troche zostalo do przyrzadzenia...:eek:a dzien juz sie powoli konczy...
Kochane,zdrowych i wesolych swiat wielkiej nocy,smacznego jajka,mokrego dyngusa i samych przyjemnych chwil...bez chorobsk :-D
 
Hej dziewczyny jak tylko na chwile nie mam zbytnio czasu ostatnio.. Chcialam wam zyczyc zdrowych i wesolych Swiat Wielkanocnych, smacznego jaja i mokrego dyngusa:-)​
 
Czesc dziewczynki. Jak tam swieta? U nas w rozjazdach ale dosc milo spedzilismy czas. Dzieciaki dostaly troche prezentow wiec sa zadowolone.
Ja obecnie jestem u tesciow i po 1 dniu mnie trafia bo smierdzi fajkami niemilosiernie. Staram sie trzymac dzieciaki jak najwiecej na gorze w pokoju gdzie zamykam drzwi i trzymam okno otwarte przez caly dzien. Niech jak najmniej wdychaja tego smrodu. Na jutro mamy wyjsciowe plany wiec jakos przetrwam kolejny dzien.
 
Ostatnia edycja:
Hejka :-)
Izka,jestes pierwsza w po swiatecznej przerwie,he.Jak tam pogoda,bo tutaj bylo ok tylko ze pochmurno z przeblyskami slonca...Na szczescie u mnie w rodzinie nikt nie pali,wiec dzieci nie beda wdychac...choc nie ukrywam kiedys palilam i to ostro,ale bylam mloda i glupia :-D
Ehhh juz czekam konca tych swiat,bo non stop sie cos wcina,a to obiadek rodzinnie,a to ciasta,slodycze itd,a to wszystko takie smaczne,hmm :szok: Dzieci tez dostaly prezenty i slodycze...fajnie bylo patrzec jak maly rano biegal po ogrodzie i szukal wielkanocnego zajaczka :-):-D
 
Mikusia dalo sie przezyc ta pogode ale od soboty sie popsula, od wczoraj slonecznie tylko zimno.
U mnie wszyscy pala tylko moi rodzice nie robia tego w domu a tesciowie dopiero co w czwartek skonczyli malowanie domu i tak naprawde to jeszcze powinno sie czuc farbe a czujesz tylko fajki mnie juz oczy bola i cale gardlo mam zawalone
 
A co tu taka cisza dziewczyny? Gdzie przepadlyscie? Ja dzisiaj spedzilam caly dzien poza domem, najpierw ginekolog, pozniej kawa z kolezanka i zakupy a potem mini wesole miasteczko i plac zabaw z dziecmi. Szczerze to nie wiem kogo w Polsce stac na wesole miasteczko. Ja lekko wydalam 100zl na 6 atrakcji a jakby bylo wiecej to bym majatek stracila.
Dziewczyny czy ktoras z was bierze tabletki yaz?
 
reklama
Tez sie zastanawiam gdzie sie wszystkie dziewczyny podzialy,hmm :confused::szok:
No to sie troche Iza wyszalalas,juz dawno nie bylam w wesolym miasteczku,ale troche drogo za 6 atrakcji...
Teraz jak polecimy to z dziecmi pojde...wiem ze sporo kasy idzie na takich wakacjach,no ale staramy sie troche ''zaszalec'' bedac w pl.tylko 2x do roku...a co tam,he:-) A potem po powrocie jest bol kieszeni,hahhaaaa :-D:-D:-D
 
Do góry