reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Witaj Doveinred cóż tylko pozazdrościć budowy. Dom to nasze marzenie ale wątpię czy się kiedyś spełni... Gratki dla Mestwinka
U nas masakra chłopaki chorzy. Aleks w nocy tak się dusił, że masakra i miał kaszel taki świszczący. Myślę, że to to samo co miał Krystian kilka tyg temu, zapalenie krtani. Tak się biedak męczył... A rano Krystian wstał z katarem. Leci im z nosków tak, że szok. :-(
 
reklama
cytryna to tylko pozazdrościć, że tylko kopniaki odczuwasz boleśnie :-) mój Maluszek lubi się układać w poprzek pleckami do mojego brzucha i tak sobie zmienia strony więc to tak mi brzuch naciąga, że mam wrażenie, że zaraz mi go rozerwie. zresztą niby przytyłam do tej pory 4 kg ale wszystko poszło w pupę i nogi, na brzuchu dalej nie mam ani grama tłuszczu bo dosłownie czuję Małego pod skórą (dlatego nie chce Go tak macać bo nigdy nie wiem czy mu przypadkiem palca do oka nie wsadzę :-D). wczoraj się trochę zestresowałam wieczorem bo brzuch miałam tak napięty, każde przesunięcie to ból i przeczytałam w necie, że mały brzuch, bolesne ruchy może oznaczać mało wód płodowych. no a przeciez już usg mi nie zrobią. a powiedz mi na jakiej podstawie Ci położna powiedziała, że masz dużo wód płodowych skoro to tylko usg może pokazać??? czyżby miały jakieś inne zdolności???

Doveinred gratuluję budowy...najważniejsze, że idzie do przodu :-)

dziewczyny no taka pogoda, że teraz dzieci chorują. tylko skoro i polskie dzieci urodziły się tutaj i wychowują się tutaj to czemu tylko one tak często chorują. jakoś nie słyszę by szkockie dzieci tak często chorowały...ja całe dzieciństwo przechorowałam, miałam wszystkie możliwe choroby. a mój od ponad 4lat jak tu mieszka nawet kataru nie miał...
 
Oj... biedny Krystian i Majeczka - mam nadzieje ze juz dzis ich mniej boli... ja zaliczylam podobna gleba jak Krystian jak bylam malutka i pamietam to do dzis.... ryczalam az sie pol ulicy zlecialo....

przerazona - na USG mialam wody w normie (ja sie obawialam ze mam wielowodzie bo taki mam brzuch duzy....) a polozna jak wyczuwa polozenie dziecka na wizytach to czuje tez wody. Jak byla na ostatniej wizycie studentka to w ogole nie dala rady wyczuc polozenia i ta moja polozna jej tlumaczyla ze min dlatego ze wod mam sporo.
Jak sie martwisz za masz malo to pij duuuuzo wody - ponoc pomaga :)
 
Witam i ja:)
Wczoraj byłam z Małą u lekarza,mówi,że uszy są w porządku i na pewno żadnego zapalenia tam nie ma a może ją boleć od ząbkowania. Oczywiście wyszłam z receptą na paracetamol ;-)

bzyczek zdrówka dla chłopaków.

isabell właśnie dostałam telefon z basenu. Poinformowali mnie,że parking ten basenowy z tyłu będzie zamknięty przez 8 tygodni i jeśli jeżdżę autem to aby wyjechać trochę wcześniej i szukać miejsc gdzie indziej.

Nati chyba będą wychodzić kolejne ząbki bo jest ostatnio strasznie marudna. Do tego strasznie mało je i miała wczoraj podwyższoną temp oraz rzadką kupę-wiec wszelkie znaki wskazują na ząbki. Dziś już temp brak,kupa znów w normie ale marudzenie jej zostało :( Byłyśmy u doty na kawie to musiałam jechac do domu bo płacz i marudzenie,myślałam,ze senna bo tak wyglądała,pospała równe 15 min i już wyspana. Chyba się na spacer wybiorę bo pogoda nie najgorsza a czymś Ją muszę zająć.
 
cytryna a to widzisz masz jakąś fajną midwife. moja jest sympatyczna ale jakaś taka mało konkretna. na usg (w 20tyg) też miałam wszystko w porządku z wodami no ale to już ponad 10 tyg temu było. mi powiedziała, że położenie trudno określić bo mam takie mięśnie, napięty i mały brzuch:zawstydzona/y:
a co do wody to ja Ci muszę powiedzieć, że ja nie mam zachcianek, słowo. jem bo muszę i piję też jak mi się przypomni (ale pić mogę jedynie soki tymbarka te miętowo-jabłkowe po innych mi jest niedobrze). ale teraz to chyba będę w siebie wlewać nawet jak bym miała zwrócić:-D za 2 tyg mam spotkanie z gp to mu powiem o swoich obawach oby szybko ten czas zleciał:-)
 
hej dziewczyny, ja znow po rade
bo ta babka chciala zebysmy jej wyslali na e maila dane bankowe ale okazalo sie ze w ogole na tego e maila co ona podala ze taki e mail nie istnieje
i dzisiaj jak do niej napisalam co z kasa to napisala

We have not received the Secure message as requested to the email address specified. We will therefore have to issue a BACS payment to the details given via Ebay. We cannot theefore guarantee the security of the information you have provided or cancel payment once it has been made.

Can you please confirm that you accept the above disclaimer in relation to the details provided so we can process your BACS Transfer for your refund.

za bardzo tych skrotow nie czaje, wiecie moze o co chodzi, i co zgodzic sie na ten zwrot niby bez "gwarancji" nie czaje....
wplacilismy normalnie na konto to niech ona teraz nam zaplaci ...
mam dosc.... do jutra ma czas...
 
Basienka chodzi o przelew na konto ale nie zgadzaj sie na to, wyslij jej odpowiedz ze swoimi danymi normalnie przez ebay, masz wtedy jakis dowod
 
reklama
Bzyczek jak tam chlopaki?
Doty dzieki za kawke
Joasia a widzialm ostatnio informacje za zamykaja, oni chyba wszystkie parkingi teraz zamykaja, juz malo ich czynnych zostalo. Mi jednak nie uda sie jutro wybrac na basen.
Ja dzisiaj posprzatalam, bylam z mala na spacerze i mam nadzieje ze niedlugo pojdzie spac. Jeszcze musze usiasc z Kuba do zadania i czytania a potem moze jakis film poogladam. Moj J przyjezdza w niedziele na 1 dzien bo od poniedzialku zaczyna nocki wiec juz mu sie nie uda wyrwac do domu
 
Do góry