reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

witam sie i ja :) moje chlopaki ida zaraz spac wiec bede miala wieczor dla siebie bo moj poszedl do pracy, obejrze jakis filmik czy cos..

basienka ja bym sie nie zgadzala bo bedzie tak jak wczesniej z cancelacja transakcji... wydaje mi sie ze babka chce cie za wszelka cene oszukac i stara sie zebys ty dala jej potwierdzenie. moze byc tak ze ty zaakceptujesz i nagle okaze sie ze pieniadze musialy gdzies zaginac bo przeciez nie bylo gwarancji.. kurcze ale masz z nia problemy fakt 700f to sporo kasy ale patrzac na to z jej strony to nie chcialabym sobie robic problemow dla takiej sumy...

ide jutro do hv z chlopakami ciekawe ile urosli przez wakacje :)
 
reklama
Oj co za dzień głowa mi pęka:-( padam po prostu na twarz. Siedzę wykapana czekam na męża bo robi remont od rana w naszym nowym domku zjemy jakąś kolacje i pójdziemy spać.
Joasia79 dzięki, oby te zdrówko wróciło jak najszybciej.
IzabellL nie dobrze. Dziś zaczęło rozkładać Krystiana i na zmianę czyściłam im nosy. Miałam wrażenie, że cały dzień nic nie robię tylko glutki ściągam. No kaszel ich strasznie.
 
anitha no wlasnie tez wolalabym uniknac takich problemow, ale moj charakter nie pozwoli mi zeby taka oszustka oszukiwala kolejnych, i podejme wszelkie starania zeby jej to udowodnic nawet jak tej kasy nie odzyskam a z ta mysla chyba sie juz przyzwyczailismy...
takze jutro policja nie czekam ani dnia dluzej
bzyczek mi dzisiaj tez glowa peka, maly w brzuchu lata jak szalony caly dzien, chyba tez juz sie nie moze doczekac :)
milego i SPOKOJNEGO wieczorq dziewuszki:****
dziekuje!!!!!
 
Witam z samego rana:-) alez mi mala dzis dala pospac.. wczoraj nie kladlam jej w poludnie ale i tak zasnela o 20.30:szok: za to spala bite 11godz:tak: takie spanie to ja rozumiem:-) Moja mala zgubila jednego kolczyka.. poszlismy wiec z moim A kupic jakies kolczyczki bo noje sie ze uszko zarosnie. Wybralismy przebitki a tu co za grube nie chce przejsc przez uszko.. Dzis i jutro ide do pracy wiec nie zdolam isc do sklepu miejmy nadzieje ze uszko nie zarosnie:-(
Basienka jesli ona z toba tak pogrywa poszlabym z tym na policje.. moze uda ci sie odzyskac pieniazki. Musisz byc dobrej mysli..
Doveinred witaj spowrotem:-) ale wam fajnie ze macie juz do czego wracac w PL. Jesli chodzi o wykonczeniowke itp to najwazniejsze ze domek stoi powoli dojdziecie do wszystkiego:-) To kiedy planujecie zjechac na stale do PL? Gratki dla Mestwinka:-)
 
Witam z samego rana zmiklam dzisiaj jak odprowadzalam kaludie do szkoly .Az mi lzej ze juz chodzi z taka radoscia.Doty wczoraj maja mi usnela o 11 mialam wpasc ale zapomnialam zapytac o ktorej godz.wpadne innym razem:-)Tak szybko dziurki sie nie zrosna moja klaudia 2 tyg kiedys bez kolczykow.zmojego doswiadczenia wiem ze najlepsze sa koleczka bezpieczne i nie odpinaja obie maja koleczka i jestem zadowolona:-)
 
hejka
doty to przełóż jej tego kolczyka co macie na drugie uszko :)
ja tez dzisiaj pospalam:))
doatalam wiadomosc od babki ze zrobila przelew ale kasy na koncie nie ma:/
a nawet jak bedzie to wszystka kase przelewam na drugie konto ...
i teraz nie wiem czy mamy isc na policje czy czekac znow az kasa sie pojawi....
milego dzionka:**
 
witam się i ja po nieprzespanej nocy :wściekła/y:

basienka zależy z jakiego banku robiła na jaki ale skoro zrobiła dzisiaj i zdążyła przed sesją poranną to po południ pieniądze powinny być na Twoim koncie. wszystko zależy od banku kiedy zaksięguje. pisałaś wcześniej, że masz 90dni na załatwienie tej sprawy bo wygasa - nie wiem ile Ci dni zostało, jeśli dużo to może poczekaj. kurcze ciężko coś doradzić zwłaszcza, że baba już nieraz Cię wykiwała:wściekła/y: mam nadzieję, że tym razem sprawa się zakończy!! a jak ten wózek co teraz masz się sprawuje???
 
Witam się i ja. U nas była ciężka noc. Niestety nie obyło się bez szpitala. Krystian znów ma zapalenie krtani. Wczoraj dostał takiego ataku kaszlu i nie mógł oddychać. Jak pojechaliśmy na emergency a on zaczął przy rejestracji tak kaszleć nie mogąc złapać oddechu to babka wyszła i zaprowadziła nas bez kolejki do lekarza. Dostał sterydy posiedzieliśmy tam godzinę i wróciliśmy do domu. Byłam tak padnięta, że dopiero rano dowiedziałam się od męża że chłopcy się budzili w nocy. Kompletnie nic nie słyszałam. Dziś już ten kaszel jest inny taki normalny. A mnie też zaczyna coś łamać obudziłam się z bólem gardła, głowa mi pęka. :-(
Basienka no nie zazdroszczę sytuacji. Przykre, że ludzie tak kręcą. Myślę, że jak nie będzie tej kasy do jutra najpóźniej na twoim koncie to poszłabym na policje. Za długo się to wszystko ciągnie. Ewidentnie kobieta coś kombinuje.
 
reklama
wlasnie tez mi sie wydaje ze kombinuje byc moze wystraszyla sie ze pojdziemy na policje, bo w pon w emailu jej napisalismy ze ma czas do piatku do 10 i faktycznie o 8.30 dzisiaj napisala:"We can confirm a BACS transfer has now been raised for your refund"
przerazona tez mam taka nadzieje ze to sie skonczy juz nie dlugo. a co do wozka no to juz dawno bylam w nim zakochana i czeka na swojego pasazera:) hehe a jak sie sprawowac bedzie to sie okarze w przyszlosci narazie tylko jezdzilam nim po korytarzu, jest bardzo leciutki... a jak twoje obawy?? pijesz wode??
ja wizyte mam dopiero 8:/ u midwife.

 
Do góry