reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

No dziewczynki Was nadrobic po 4 dniach to wyzwanie ale to bardzo dobrze bo jest co poczytać i problemy jakby znam z domu :-)
Asiek jeszcze raz wielkie GRATULACJE niech rośnie zdrowo fasolek mały
Doveinred wielkie buziaki i gratulacje dla dużego Barnimka, no i pamiętam pamiętam jak on na tych swooich suchych nóżkach zasuwał nadaktywny był to fakt ale to chyba dobrze
Misialula bardzo bardzo współczuje mam nadzieje że mama będzie silna
Azorek ja mam tak jak ty jak chodzi o jakąś błachostkę to odpowiem odpyskuje ale jak trafi mnie ktoś w czuły punkt to mnie zatka i przepłaczę bo to bardziej boli moim zdaniem on swoją flustracje tak pokazuje bo jemu pewnie jest bardzo ciężko siedzieć już 3 miesiące bez pracy i masz racje jak tylko możesz pokaż mu jak to łatwo być kurą domową niech zobaczy i doceni :no:
 
reklama
Witam z kawką w ręku:-) Ostatnio mało czasu mam na pisanie i czytanie ale spróbuję to nadrobić:-).
IzabellL dzięki za odwiedziny. Ty wiesz, że ja dopiero teraz przeczytałam Twoje wiadomości. Czemu nic nie mówiłaś o tych ubraniach po Kubie ja chętnie wezmę pod warunkiem, że kupię coś w zamian. :tak:
Joasia mam nadzieję, że uda Ci się pomyślnie załatwić w pracy tak jak chcesz. Ja właśnie mam to za sobą i mogę udzielić odp na kilka pytań choć w sumie dziewczyny, każda po trochu napisała jak to jest. Pracodawca ma prawo odmówić jeśli bedzie to miało jakiś wpływ na jakość i koszty pracy. W moim przypadku bylo tak, że chciałam zmienić zmianę z nocnej (22-6) na drugą ale od 13-21 gdzie normalnie zmiana jest od 14-22. Ale nie robili mi jakiś problemów pomimo tego, że na drugiej zm nie robi się w sumie tego co robi się na nocce. Więc mogli mi odmówić. Więc tak na dobrą sprawę wszystko zależy od menagera, szefa itp... Może być też tak, że jeśli nie będą mogli dostosować do Ciebie stanowiska, które teraz zajmujesz mogą dać Ci inne w tych godz/dniach jakie chcesz.

Misialula życzę mamie dużo zdrówka. Mam nadzieję, że chemie przyniosą efekty i mamie uda się pokonać raka. Trzymam za to mocno kciuki. A Tobie życzę wytrwałości.

Doveinred gratki dla Barnima. Możesz być dumna z synusia:-)

A ja wczoraj spędziłam pół dnia nad jeziorkiem na kocyku opalając blady tyłeczek:-D. Oj jak mi brakuje takich dni... Po obiadku zaległam na balkonie ponieważ opaliłam się nad jeziorem tylko z jednej strony. Za to teraz buzie mam w dwóch kolorach. Z jednej czerwoną z drugiej białą:-D Cóż można by rzecz patriotka ze mnie pełną gębą:-D:-D:-D
 
Bzyczek przywioze Ci to na weekend jak przetrzepie dokladnie wszystkie jego szafki, duzo tego nie ma bo sporo zniszczyl ale zawsze cos.
Ladna pogoda a ja w pracy jeszcze po pracy musze zalatwic przedszkole bo jednak nie dam malej do tego co zalatwilam, za duzo minusow jak dla mnie, zobaczymy co zalatwie. Mam nadzieje ze trafie dzisiaj na lepsze. Dzisiaj zostawilam ja z opiekunka bo po co stesowac dziecko.
 
Widze ze pogoda ladna wiec pustki tutaj. Ja niedawn wrocilam z pracy, wlasnie obiadek sie gotuje a ja popijam kawke. Co za dzien, jak caly tydz mam miec taki to bedzie wesolo. Zadzwonilam do przedszkola ze moje dziecko nie zacznie w tym tyg, powiedzieli ok, po czym 2 godz pozniej do mnie dzwonia i mowia ze nie istotne kiedy zacznie od dzisiaj mam im placic czy ona jest czy jej nie ma. Pytam sie w pracy czy moge wziasc 1 godz toila bo mam kilka spraw do zalatwienia, nie ma problemu po czym mi mowi ze moge wyjsc dopiero o 14 gdzie prace koncze o 15 a nalezy mi sie jeszcze 30 min przerwy, oczywiscie w papierach wpsalam ze tylko 30 min toila wzielam b debila nie dam z siebie robic, dosc ze zapierdzielam za 2 a czasami za 3 w pracy. W kazdym razie nowe przedszkole zalatwione i powiem wam jaka roznica we wrazeniu jakie na mnie sprawili, wszyscy bardz mili, usmiechnieci, dzieci zadowolona, czysciutk, nie ma problemu z holidayem, 2 tyg za ktore nic nie place plus 2 tyg za 50% ceny
 
ja sie witam. dzisiaj umieram...jakies grypsko mnie zjadlo od samego rana poprostu zdycham :O kedwo chodze i na oczy patrze:/ wczoraj wsio ok (po za kacem po kolezanki urodzinach;]) bylismy caly dzien w zoo na spacerku bo super pogoda byla wiec skorzystalismy. wieczorem juz mialam katar jakis dziwny jak od zatok a dzisiaj juz chodze jak zombie :/ no szlag by to...do roboty nie pojechalam bpo na niczym sie skupic nie moge:/
 
zdrowka azorek ale cie chycilo :(

isabel fajnie ze udalo ci sie zalatwic przedszkole i to tak szybko :) moj dominik zaczyna od wrzesnia i moj sie strasznie boi co to bedzie ze dominik nie bedzie chcial chodzic, (choc ja wiem ze bedzie chcial), ze jak on bedzie go zaprowadzal i odbieral itd.. i z tego powodu musze wziasc urlop na pierwszy tydz na wszelki wypadek..

u nas nauka siusiania idzie super wczoraj caly dzien bez pieluszki po drzemce tez byla sucha, dzis rownie dobrze jedynie na spacerze mial pieluszke ktora zsiusial niestety ale i tak jestem mega dumna z niego :)

mam pytanie do was czy ktoras kiedys korzystala z oferty kup telefon dostaniesz gratis??
zastanawiamy sie czy nie wziasc nowej umowy i do tego laptopa , bo skoro jest taka mozliwosc to po co tracic kase tymbardziej ze i tak jeden tel mamy na abonament.. tylko troche sie boje..
 
anitha kolezanka miala taki deal z orange chyba tylko dawali wtedy nintendo ds a co do lapka to nie wiem jak todzila doczytaj drobny druczek zeby sie w cos nie wkopac.


mloda ma 38 goraczki...ja 36.3:O ale cpam prochy od rana to pewnie dla tego....mlodej sicagnelam gluty zapsikalam nosek natralam mascia wlaczylam ten *******nik do kontaktu dla inchalacji podalam nurofen i zobaczymy....na jutro wlacze jeszcze nawilzacz powietrza bo sie zagapilam dzisiaj i zapomnialam o nim:/ mam nadzieje ze nocke jakos przespi wczoraj sie budzila 3 razy z placzem bo nie mogla oddychac:((
 
Anitha przeczytaj dokladnie kontrakt i porownaj z innymi ofertami bo czesto jest tak ze daja ci niby cos gratis ale za to abonament placisz duzo wiekszy, chociaz czasami trafiaja sie dobre okazje.
 
Azorek, powodzenia w walce z wirusami :-)

Dziewczyny, na jakiej stronie mogę sobie sprawdzić jak idą postępy wyrabiania paszportu, co bym nie musiała drałować w te i nazad do konsulatu? Nie mogę tego znaleźć a wiem, że taka strona jest bo jakiś czas temu sobie ją oglądałam...
 
reklama
Do góry