reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Basienkaaa - jak popatrzysz na watki oczekujacych mam to sporo znajdziesz o materacach, ponoc teraz polecane sa lateksowe, jeszcze niedawno z gryki i kokosu....

No a jak kupilam zwyczajny, z tego sklepu na ebay:
Online4baby items - Get great deals on items on eBay.co.uk Shops!

Wlasnie dzis przyszedl i wyglada na calkiem porzadny, kupilam "sprung safety".

Do mnie przylatyua na tydzien na wizyte, ja bym nie chciala na dluzej rodzicow :zawstydzona/y: lubie robic wszystko po swojemu i przeciez sobie poradzimy z mezem :-) a za to zamierzam po nowym roku na miesiac poleciec do rodzicow jak juz pobedziemy sami z malenstwem przez kilka miesiecy.
 
reklama
Witajcie dziewczyny ale się rozpisałyście. Teraz mam ograniczone możliwości pisania ze względu na moja kuzynkę. Siedzimy ciągle i wysyłamy CV gdzie się tylko da. Mam nadzieję, że szybko coś znajdzie.
Izabelll ja kupiłam te nasze w ikei za grosze tu masz linkahttp://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/30163260.
Doty i widzisz jaką mądrą córcie masz. Mówiłam, że trzeba czasu. A jak się okazało Nikolci wcale nie było potrzeba aż tak dużo. Gratki:-)
Jeśli chodzi o foteliki to ja nosidełka też kupiłam używane ale tylko dlatego, że odkupilismy je od kolegi z pracy i wiedziałam, że nie są powypadkowe. Następne kupiliśmy nowe. I nie żałuję. Jakoś pewnie się czuję.
Idę kąpać Bobków mąż ma dziś wolne to sobie może coś chlupniem :-D zjadłabym coś dobrego ale sama nie wiem co.
 
Magdziarz, jak ci tyle je to spokojnie niech sobie śpi, ile wlezie :tak: Najada się w ciągu dnia, to w nocy śpi

Isabelll, może mała tak reaguje na pobyt w Pl? Moja też się strasznie przestawiła w Polsce, ale po powrocie tu zaraz wróciła do starych nawyków. Mam nadzieję, że u ciebie też tak będzie
 
Przerazona moj pierwszy wozek (mamas&papas 3w1) byl rowniez uzywany i jakos nic sie z nim nie dzialo. Nastepny kupilam nowy i jestem rowniez zadowolona:-) tak samo bylo z fotelikiem samochodowym:-) zalezy kogo na co stac.. widac ze szykuje ci sie zlot rodzinki:-) fajnie otrzymac pomoc od najblizszych ale jesli faktycznie chca pomoc to niech cie nie obciazaja kosztami za bilety..
Magdziarz widze ze Franio to maly glodomorek::tak: jak moja mala:-)
Basienkaaa ja rowniez kupywalam swoj materac w ikei dokladniej mam taki VYSSA SKÖNT Mattress for cot - IKEA i jestem zadowolona :-)
Uciekam spac bo niewiem co mnie czeka w nocy.. wczoraj mala dala mi troszke popalic bo poszlam spac o 1 w nocy a jeszcze musialam wstawac do niej kilka razy.. Przez to nie wyspanie chodzilam dzisiaj nie w sosie a do tego cos sie z lapkiem stalo.. :wściekła/y::-(strony internetowe wogole sie nie chca wyswietlac a skype normalnie chodzi.. mam nadzieje ze moj a jutro zdola to jakos naprawic bo nie lubie u szwagra siedziec na kompie..
Isabell moze mala faktycznie ci reaguje tak na pobyt w PL:-) nie ma co sie dziwic piekna pogoda, duzo nowych rzeczy i ludzi.. dziecko tez w jakis sposob to przezywa:-) ciekawe jak bedzie u mnie:-) do urlopu tylko 9 dni:-) jupii
 
Ale się piekna piękna pogoda zapowiada. A ja mam taki busy dzień, że przed południem to nie ma szans na jakiś spacer. Moja kuzynka ma dziś rozmowę w sprawie pracy trzymać kciuki proszę:tak:.
Magdziarz zazdroszczę, że mały tak fajnie je bo moje Bobki to takie niejadki, że masakra. Chociaż jak byli w wieku Frania to też dużo jedli. Szybciutko zaczęli przesypiać całe noce.
Izabelll moje chłopaki jak są w Pl to też się wszystko u nich zmienia. Nie wiem może to kwestia klimatu albo wrażeń. Po powrocie na pewno wszystko wróci do normy. Uciekam teraz pozałatwiać kilka spraw. Życzę wszystkim miłego dzionka :-)
 
Bzyczek && zacisniete :D jutro ma byc do 21 stopni i tez slicznie z duza iloscia slonka podobno:D ale od pt zachmurzenie a na sobote opady deszczu :/ehhh
materacyk kupilam w argosie (mamas&papas) i swietnie sie spisal nie zadfne tam kokos gryka czy lateksy...ja mam np alergie na lateks noe uwazam wiec ze to takie zdrowe jest ;] byle nie za twardy i nie za miekki :)
 
witajcie.
qurcze jak ja długo dzisiaj spałam,... odkąd mama pojechała to nie mam jakos po co wstawać rano ... nawet nie ma się do kogo odezwać... dobrze, że jest BB:)
no poczytalam troche o tych materacach i wasze rady wiec teraz tylko wybrac sie do sklepu i kupic...
a może powiecie mi coś o znieczuleniach....bo tez czytam i czytam. w pl to sie takich glupot nasluchalam na temat porodu ze znieczuleniem... wolałabym kogos posluchac, kto sam korzystał z tych znieczuleń niż tylko domysłów...
milego dzionkaaa:**
 
Azorek, ja widzę, że wizja podwieszanego stołu coraz bardziej realistyczna się staje :-D pamiętaj, że zawsze mamy kolana... ;-)
Basienkaa, a co chcesz o znieczuleniach wiedzieć? :confused: ja miałam, to mogę powiedzieć coś na ten temat ;-) z mojego punktu widzenia, rzecz jasna :-)
 
reklama
Magdziarz, to poopowiadaj,.. mnie to wszystko ciekawi...czy to w jakis sposob nie szkodzi na dziecko np.to zniecz.w kregoslup? i jakie ty mialas?? i ze trzeba byc szybciej w szpitalu ...??? ze jak nie zdarze to nie podadza mi znieczulenia?? musiałabym tu ksiazke napisac z moimi watpliwosciami.... wiec bede Ci wdzieczna za kazdą inf...:)
 
Do góry