reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Wiesz Doveinred poniekąd ludzie sami są sobie winni. Trochę ludzie nauczyli księży (z resztą nie tylko ich) brania, dając... Ale nawet jeśli to nie powinni wymagać. A tego faktu z podziękowanie w kopercie nie oceniam. Indywidualna sprawa czy wkładasz kasę do koperty, dajesz czekoladkę czy kartkę z napisem "Bóg zapłać".
 
reklama
Majka ma kolczyki zrobione, bylo ciezko bo nie dala sie dotknac i zaczela plakac zanim sie za to zabrali i nie chciala dac przebic sobie tych uszu. Nie powiem co bylo po ale juz zapomniala. Kuba powiedzial ze on tez chce wiec mu zrobilam, maz mnie ochrzanil, zobaczymy co bedzie jak do domu wroci.
Joasia fajny pomysl z tym basenem, musze tez tam podejsc ale to jak wroce z pl
Doty czy te kolczyki co ma Nikola to takie?
http://allegro.pl/kolczyki-zlote-koleczka-pr-585-i1680239312.html
 
Ostatnia edycja:
nie przecze ze to mysmy ich nauczyli, takie czasy. ;-).

no jeszcze 2 godzinki i chrzesniaczka przyjezdza :-D duza pannica bo juz ma 12 lat . Przyjezdza z ojcem i zostaja do poniedzialku wiec czasu na BB nie bedzie. Niedawno miala urodzinki i nalezalo by cos tam jej kupic ale powiem zeby sama sobie wybrala ( ale nie za drogo :-))
Porobilam kilka zdjec Mestwinkowi bo w porownaniu z Barnimem to ma malutko ale nie ma czasu na to a jak sie przypomni to jest juz wieczor......

gwiazdeczka-
mam nadzieje ze mysmy nie przywiezli tego co Barnim mial w czwartek? zdroweczka
isabell- kolczyki sliczne, lubie zielony kolorek :)
magdziarz - jak synek pije mleko? u mnie oststnio tragedia. popija 30-60 ml i nie chce wiecej nie wiem co mu jest, nie che by mial awersje do niego jak BArnim....
 
Ostatnia edycja:
Obiadek na piecu, dom oprzatniety, mala ma popoludniowa drzemke a moj A poszedl grac w pilke wiec mam chwilke tylko dla siebie:-)
Isabell te kolczyki sa podobne do tych co ma Nikola. Ona ma dokladniej takie KOLCZYKI ZŁOTE Z CYRKONIAMI (1671665904) - Aukcje internetowe Allegro tylko ze zielone. Przebitki miala okolo 5tyg pozniej moj A przelozyl je na te zlote w czasie snu bo innaczej sie nie dalo:-)
 
Doveinred, Grzdyl pije dość ładnie, teraz poniżej 150ml bardzo rzadko kiedy schodzi +2, 3 łyżeczki kaszki, którą teraz je pięknie mlaskając :-D ulewania miał tylko ten 1 dzień, albo się tak szybko przzwyczaił, albo może zrobiłam wtedy za gęstą/rzadką kaszkę :tak: Może Mestwinkowi przejdzie i zowu będzie jadł jak wcześniej, a może po prostu więcej nie potrzebuje :confused:

a, i te mleko to on pije co ok 3 godz w takich ilościach...
 
Ostatnia edycja:
tylko ze nie sadze ze to przez niego bo to po kilku dniach juz nie zaraza bo by inne dzieci tez zarazil. Teraz jest w powietrzu i rownie dobrze mogl z przedszkola przyniesc tak jak moj.
 
reklama
Do góry