reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

czesc ale noc dzis mialam alan mi wymiotowal teraz wstalam i piore 2 komplety poscieli i nie wiem czy mu cos zaszkodzilo czy co i co tu mu dac dzis do jedzenia tak normalnie czy jakos lzej nie mam pomyslow...ehh
isabell zajebiste to lozko tylko czy mala bedzie chcial w nim spac czasem dzieci nie lubia takich lozek moja kolezanka kupila synkowi cos podobne tylko auto i powiem ci ze wogole nie bylo mowy ze on tam bedzie spac musiala kupic 2 gie normalne drewniane..

menia tak mojemu tez obejzal nozki ale mnie to nie uspokoilo bo jednak to brzydko wyglada jak dorosly facet chodzi na palcach widziala kiedys?? a wydaje mi sie ze mojemu juz tak zostanie bo ja sobie moge gadac a on i tak chodzi na palcach ehhh
 
reklama
Gwiazdeczka musle ze bedzie i ze bardzo jej sie bedzie podobac bo ona lubi taki rzeczy, moj Kuba mial auto i odkad mu je kupilismy to spal bez problemu i uwielbial sie w nim bawic
Dziewczyny czy ktoras z was ma ta oslone do lozka zeby dziecko nie wypadlo? Jak to sie montuje i jakich rozmiarow jest?
 
Dołączam się i ja z kawą :)
isabell fajne to łóżeczko :)
Przy okazji w tym linku rzuciła mi sie w oczy pościel-któras z Was ostatnio pytała
http://www.amazon.co.uk/Disney-Princess-Chandelier-Junior-Toddler/dp/B002Y0RC82/ref=pd_sim_kh_2
tutaj cena jest nawet bardzo przyzwoita.

Ja jakiś czas temu pytałam Was o basen no i w końcu postanowiłam się za to zabrać i udało mi się wczoraj namierzyć. W Airdrie od przyszłego tygodnia startują grupy i zamierzam z Małą chodzić. Grupa trwa 8 tyg,kosztuje to Ł32 wiec nie ma tragedii z ceną. Mam nadzieje,że się Małej spodoba :)
 
A co do tego czy uczą pływać to powiem szczerze,ze nie zapytałam,bo dla mnie to raczej forma zabawy i rozrywki dla Małej. Ale mam od nich ulotkę i jest tam info o lekcjach pływania wiec na pewno też uczą :)
 
Witam :-)
Położyłam wczoraj moich Bobków o 18.45 spać. Krystian już o 17 usypiał mi na dywanie. Bardzo wcześnie mi wstają. Codziennie staram się ich przetrzymać do 20.30 z nadzieją, że pośpią dłużej ale niestety. A dziś wstali po 7.30. Więc i ja się wyspałam. I na chwilę obecną chłopaki po śniadaniu, ja zdążyłam pościerać kurze, odkurzyć i umyć podłogi. Wstawiłam pranie i pomyłam naczynia. Zostało tylko obrać ziemniaki bo kotlety już są.
Co do księży... Hm można by pewnie mnożyć przykłady i podawać ludzi, którzy mają dobre i złe opinie zupełnie jak z mieszkaniami z cuncila... Dlatego nie będę się wypowiadać. Jednak jedna bardzo istotna rzecz mi bardzo przeszkadza w tym temacie. Otóż opłaty za udzielone sakramenty. Jako katolicy mamy obowiązek być ochrzczonymi, podejść do 1 komunii, bierzmowania a potem żyć w katolickim związku małżeńskim. To wynika z bycia katolikiem i z Biblii. Jeśli żyjesz na kocią łapę ksiądz będzie przekonywał do ślubu bo to nie po katolicku. Tylko, że nie po katolicku jest też branie za to kasy. Tak jak napisałaś Doveinred to jest księdza praca i dostaje za nią kasę więc dlaczego ja mam płacić za to dodatkowo??? Jeśli chcesz dajesz. Tyle ile możesz. Jeśli nie to nie. Powinna to być indywidualna sprawa. Jeśli już w ogóle.
My na ślub daliśmy 400 zł. Ksiądz był super nie chciał od nas w ogóle i dlatego dostał. Podobnie bylo z chrzcinami. Niestety odbyły się one w kaplicy szpitalnej bo chłopcy złapali ostre zapaleni oskrzeli. I właściwie to nie robią takich uroczystości w kaplicach. No chyba, że komuś grozi śmierć. Ale ten ksiądz był super. Zadzwonił do kurii powiedział, że dzieci są chore, że nie mieszkamy w PL itd. I choć wiem, że nie było mu łatwo to załatwić to udało mu się. Po chrzcinach daliśmy mu kopertę to nam oddał ją i powiedział, że mamy przeznaczyć te pieniądze na dzieci. I tak właśnie powinien zachowywać się ksiądz. To on jako pierwszy powinien dawać dobry przykład. A potem to wygląda tak, że mówimy sobie skoro ksiądz tak robi to dlaczego nie ja?

Azorek kuruj się oby Cię nie rozłożyło.
Izabelll bajkowe te łóżeczko:-)
 
byczek z tym sie zgodze co do oplat ze powinny byc w granicach norm i jak ktos jest biedny to by byla taka opcja by nie musial nic dawac - bo przeciez to nie chodzi o kase w wierze i w tych calych ceregelach - ale ze im czesto chodzi tyko o kase tak juz sie porobilo ze nawet pochowac nie chca bez zaplaty. Moja wypowiec dotyczyla jedynie tego ze nie ladnie bylo tak oszukac z koperta bo albo cos dajesz albo nie. Mozna powiedziec normalnie : dziekuje bardzoalbo poprostu wziasc akty i wyjsc.
Co do tego ze napisalas ze placisz dodatkowo. Ksiadz dostaje na tace i dostaje to co uzyska z darowizn tak jak urzednik dostaje kase za prace i ty cy ja dodatkowo placi za podanie druczka z teczki. Tego sie nie zmieni dziala to podobnie. Ale powinno byc tak ze jak nie masz to trudno i ksiadz bo jest na czele kosciola powinien pomoc.
Moj wojek mia zostac ksiedzem ae zrezygnowal bo trafi na niedobrego ksiedza. Czasy powojenne ,ojciec zmarl a mieli tylko jedna krowe co dawala mleko a ksiac zazyczyl sobie tej krowy:szok: - no i wojek zrezygnowal bo powiedzial ze w takim czyms to on nie pozostanie. - to jest wlasnie zly przykad ksiedza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak kupowalismy meble to kupilismy i tapczan...ale po zlozeniu oazalon sie ze jest dosc spory i wysoki.... zatem Adas moglby spac. Kupilismy zatem to
KRITTER Bed frame with slatted bed base - blue - IKEA
w trzech kolorach sa....cena rewelacyjna i mozna barierke zdjac gdy dziecko podrosnie. Adas uwielbia je.
Wczoraj zaszalalam w gapie. 3 bluzki dla mnie, jedna dla mamy i sandalki dla Adasia,
pewnie kupila bym wiecej ale bylam z wozkiem i Igor sie darl. Od dzis promocje w River Island (ale jestem poki co uziemiona z 2 wiec nie ma sensu)...moze pod wieczor podjade albo jutro. A w weekend pewne moj kochany NEXT sie wyprzeda.
Igor od rana marudny.... wzielam rozlozylam sztuczna trawe na tarasie i z nim wyszam. Maly zasnal w wozku, a Adasiowi zrobilam domek w namiocie..tylko jak zaczelo kropic nie chcial do domu wejsc..obstawil sie kocami, poduszkami i powiedzial ze bedze tam spal. Dopiero zapach frytek go zwabil/
Bylam na spotkaniu w szkole i prawdop. od listopada zaczynam:)
 
Do góry