reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Poszalałam na zakupach dziś kupiłam moim Bobkom fajne spodenki i koszulki w h&m za nie wielkie pieniądze bo były przeceny:-) mnie się spodobała biała marynarka w doroty perkins ale kosztowała 50Ł i na razie się wstrzymałam:-(
 
reklama
dziewuszki kupilam amelkownie juz to lozko :D nie moglam sie doczekac heheh zreszta aukcja sie konczy niebawem i moge juz tak tanio nie znalesc wyrka z materacem:)

teraz mam dylemat co kupic mezastemu na urodziny:/ jestesmy razem juz 11 lat i bylo troche okazji przez te lata wiec i pomysly sie wyczerpuja powoli:/ zegarek,maszynka do golenia,kosmetyki, gyro ball (taki bajer co mu sie wymarzyl;]), kubki,smieszne gatki,portwel itp sprawy leza i sei kurza w domku...rozne male gadzety o ktorych wspominal,plyty z ulubiona muzyka,ciuchy tez jakis czas temu nabyl dla siebie....kartki,ramki ze zdjeciami itp buuuuuuuu leb mi peka bo nie wiem czym go zaskoczyc: rzecz jasna nie stac mnie na super excesy :((
 
Azorek84 no to gratuluję udanego zakupu:tak:. Co do prezentu dla męże to chyba Ci nie pomogę. Co roku mam ten sam problem z moim. Mój mąż ma urodziny dopiero w sierpniu a ja już od kilku tyg myślę nad prezentem. Najczęściej jak już nie mogę nic wymyślić to kupuję jakiś ciuch a to sweter czy bluzkę albo koszulkę. Wychodzę z założenia, że ciuch się zawsze przyda. No ale chciałabym w tym roku zaskoczyć go czymś super bo muszę przyznać, że mojemu mężowi zawsze się to udaje.
Nie wiem jaki masz budżet ale może jakiś łańcuszek fajny? Mam nadzieję, że znajdziesz coś fajnego.

Kurcze jaka ja chodzę dziś nieprzytomna. Wstałam po 6 mąż mnie obudziła jak wrócił z pracy i już nie mogłam zasnąć. Przed 8 wstały Bobki oglądali bajki a ja normalnie nie wiem kiedy komarka przycięłam. Nagle słyszę jak ktoś woła "mama obudź". Chłopaki już głodni byli. A ja dopiero teraz dochodzę do siebie. I dziękuję mężowi, że nie muszę dziś gotować bo wczoraj powiedział, że mam tego nie robić bo zabiera mnie na obiad:-)
 
dzieki dziewczyny. tu mam tez problem bo mezasty bizuterii ni enosi...mial jakas brasolete taka srebrna na ktores swieta chyba dostal,byly lancuszki i wszystko sobie lezy i sie kurzy bo nie nosi ehhhh tak to jest rocznic sie narobilo urodzin imienin swiat dni chlopaka dzien taty i pomysly sie koncza hehehehe no i my swietujemy pl dzien taty czyli 23 czerwca bo tu w uk dzisiaj jest dzien taty ...no cosik od amelkowny mu kupie (czekoladka czy piwko jakies+kartka) bo kochany tatus jest i amelka jeszcze sama do sklepu nie pojdzie i nie kupi ;]
ja tez snieta chodze jakos ostatnio sie wyspac nie umiem.... jestem zmeczona klade sie do wyra i siedze do 2-3 rano :O poprzestawialam sie calkiem juz ehhh


pomyslalam ze zamowie mu taki masaz jak mi zafundowal na mikolajki.... mysle ze dobrze mu zrobi: 3 lata pracy siedzacej przed komputerem i kregoslup siada. wiem ze drogo nie jest bo to studenci z uniwerku robia maja swoj gabinet na starym miescie blisko pracy mojej to podskocze w pon czy wtorek i sie dopytam i wykupie bon dla niego.


no na dzien taty bedzie o mniej wiecej taki kubek: http://www.flamingogifts.co.uk/Product-I_Heart_My.....Mug-682.cfm
z dedykacja od amelkowny wiec wiem ze od momentu jak go dostanie to tylko ten kubek bedzie w uzyciu hehehehe
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja. Azorek w sprwie prezentu nie pomoge, sama mam zawsze problem co swojemu kupic. Ostatnio mu kupilam lancuszek, teraz wiem ze chcialby bronsoletke wiec mu kupie od dzieci. Mysle ze to co Emili podala to tez dobry pomysl
 
Ale dzionek mi zleciał. Przed obiadem zumba super dzisiaj było. Potem obiadek na mieście i nawet nie wiadomo kiedy dzień zleciał. Męzulo idzie w piłkę kopać więc znów muszę sama Bobków oporządzić ale w sumie wstał wcześniej, żeby zawieźć mnie na zumbę więc ok.
Azorek84 fajny pomysł z tym masażem. Co do Dnia Taty to my też po polsku obchodzimy. Jeszcze nie wiem co kupię mężowi tzn Bobki nie wiedzą:-D. Kubek odpada bo mój mąż nie pije kawy a herbatę sporadycznie. Może jakieś czekoladki bo tatuś to łakomczuch na czekoladę.
W zeszłym roku Bobki kupiły szklankę do piwa z napisem super dad to był udany prezent.
 
Kurde tyle sie napisalam i mi internetu braklo i wszystko szlag trafil.
Moj jeden szogun juz na szczescie spi, jeszcze tylko drugi musi trafic do lozka. Majka ostatnio jest tak niedobra, ze uciekamy z domu zeby jakos dzien minal.
Zarezerwowalam dzisiaj lot do Polski, chyba ze 2 godz mi z tym zeszlo, nie umialam sie zdecydowac kiedy mam wrocic. Niby moglobym posiedziec dluzej ale nie bardzo chcialabym brac urlop bezplatny wiec lece na 2 tyg. Dostalam tez w koncu wakacje ktore wygralam juz mase czasu temu. Lecimy na Costa del Sol, niestety dopiero w listopadzie, ale mam wiecej czasu na zebranie kasy bo po wakacjach pewnie debet na koncie mnie zastanie. Czy ktos tam byl? Jakies miejsca warte polecenia?
 
reklama
isalell ja bylam na Costa del Sol kilka lat temu. Znalezlismy fajny i tani hotel w Torremolinos a lecielismy do Malagi wiec nie mielismy daleko z lotniska. Ja uwielbiam Hiszpanie i zazwyczaj latam na Costa Brava ale tam tez mi sie bardzo podobalo. Wypozyczylismy sobie auto (lepiej oplaca sie zarezerwowac przez net zamiast szukac czegos na miejscu) i zjezdzilismy wszystko dookola.
 
Do góry