reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

reklama
ja dzisiaj w sklepie trafiłam na takie maleńkie skarpetki, małe, mniejsze i najmniejsze i się tak zastanawiam czy są jakieś rozmiary, jakie kupowac na poczatek?
 
Skarpetki sa elastyczne wiec moga sie ładnie dopasowac do nózki.Moze te najmniejsze?Ja nie doradze bo ich nie widzialam ja wygladaja te najmniejsze ;-)
 
Pisalyscie w ktoryms watku o sklepach PEPCO :) Sprawdzialam i okazalo sie ze jeden z nich jest niedaleko mnie wiec dzisiaj postanowilam sie do niego wybrac :D Ja moglabym z niego nie wychodzic, tyle cudnych rzeczy dla dzieci no i fajne rzeczy do domu a wszystko faktycznie w niskiej cenie
Kupilam dzisiaj bodziaki (6,99), spiochy z bluzeczka (24,99) i pajaca (19,99) myslalam ze wydam fortune (bo pewnie w h&mie albo w smyku czy 5-10-15 takie zakupy kosztowalyby mnie o wiele drozej - spiochy i pajac sa z takiego misiowego materialu - strasznie fajny i idealny na zimniejsze dni :p
Ale mam radoche :)
ps. Bylo tez duzo fajnych rzeczy dla chlopcow :)
ps2. te reczniki za 19,99 jedynie mnie nie zachwycily, chcialam kupic taki z kapturkiem ale chyba poszukam gdzies lepszych jakosciowo
ps3. dziewczyny ale sukieneczki superrrrrrr :p
ps4. kolejna wyprawa za miesiac po wyplacie :D
ps5. sorki za jakosc zdjec ale 2 zarowki w lampie nam padly a ja zamiast zarowki kupic to o ciuszkach tylko myslalam :D

DSC00041.jpgDSC00042.jpgDSC00040.jpgDSC00037.jpg
wiem, ze mialo byc juz dosc rozowego ale mam same unisexy od bratowej bo maja 2 synow, dlatego stwierdzilam ze pare rozowych rzeczy na dziewczyne sie przyda.
Kupilam dzisiaj jeszcze fajne spodenki jeansowe - ogrodniczki z lumpka- nowe z metka od zaufanej kolezanki :D i sweterek :> Kurcze jak sie dobrze kogos zna z lumpka to Ci doradzi i pokaze nowe, nieuzywane rzeczy za smieszna kase (sweterek 3zl na przyklad :D - chyba czesciej bede odwiedzac kolezanke - juz mi obiecala odkladac co lepsze rzeczy z metkami).
 
tez chce takie spiochy, sliczne sa

ja ide z mama na lowy lumpkowe, mam nadzieje ze uda mi sie coś fajnego kupić.
I może jakieś autko dla miśka.
 
Czesc Dziewczyny, chcialam sie zapytac na tym watku czy ktores bylyby zainteresowane kupnem ubranek dzieciecych od urodzenia do roku i wiecej, dziewczecych i chlopiecych. Wszystkie ubranka w super stanie z Irlandii wiele firmoych, wszystko co potrzeba dla dziecka ok. 2000 szt. Caly lipiec bede w Polsce i chcialabym wiedziec czy bedzie zainteresowanie??? Ciuszki cudowne, piekne, buty,body, spioch i konkretne rzeczy spodnie,sukienki,bluzeczki,bluzy kurtki itp. na lato i zieme. Mozna przyjechac i wybrac co sie chce. Duzo nowych rzeczy 70% taniej od orginalnej ceny Mieszkam kolo Krakowa 15min. Prosze o pw jezeli ktos jest zainteresowany. Pozdrawiam Iwona
 
A ja dziś z rana byłam już w lumpeksie i zakupiłam całą reklamówę rzeczy dla mojego synusia za całe 20zł;). Uwielbiam takie zakupy, wtedy od razu czuję się lepiej i nie myślę o problemach dnia codziennego.
 
reklama
Dziewczyny, gratuluje udanych zakupow.
Monokoke sliczne te spiochy. Chyba wpadne do tego sklepu jak bede kiedys przy okazji w Szczecinie :-)
 
Do góry