reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Jagoda manicure u mnie kosztuje 40zł
mam pytanie,dostałaś do skrzynki pocztowej ulotkę salonu urody "JUSTA" ? ciekawa jestem czy dziewczyny rzeczywiście uczciwie roznosiły (sporą sumkę na to przeznaczyłam) a Ty chyb mieszkasz tu na osiedlu Prusa to w pierwszej kolejności powinnaś miec w skrzynce
 
reklama
sawi do mnie nic nie dotarło, ale to mąż odbiera pocztę. Spytam go czy coś było.
Tak mieszkam kilka bloków od Twojego salonu.
 
Dziubasek - świetny pomysł! hmm.. widze możliwości współpracy :cool2:

AsiaKC - złapałam się na tym, że jak zobaczyłam Twojego posta, to zaczęłam czytanie od sygnaturki coby piąty suwak zobaczyć :-D:rofl2:

sawi - ja też nei dostałam ulotki mieszkam przy tej samej ulicy :sorry:

As - jak Wasze chustowanie?

lolkak rozkręcił się jak tylko dzieci wyfrunęły do placówek opiekuńczo-wychowawczych :-D mamuśki od razu chwilę dla siebie mają :cool2:

jagoda - ale masz zacięcie pedagogiczne!! w weekendy z uczniami, łał!
 
no to mnie zmartwiłyście:wściekła/y: tymi ulotkami
musze podpytać jeszcze znajomych z byłej pracy (pare lat temu pracowałam w Pruszkowie wiec trochę osób się zna)
 
Sawi może ktoś te ulotki wyrzucil? U mnie był taki jeden listonosz co wszystko inne niż listy wyrzucał ze skrzynki pocztowej.
jagoda z dziećmi logistyka to podstawa ;-) Mam nadzieję,że znajdziecie rozwiązanie najlepsze jednocześnie i dla was i dla synka

Iza oby taki ruch się jak najdłużej utrzymywał ;-) A fotki jeszcze raz napiszę przecudowne ;-):-)
 
sawi dzięki za namiary. Zastanawiam się, bo w sobotę mam wesele a paznokcie tragedia. Tylko nie wiem ile wcześniej trzeba przyjść? Nie wiem jak organizacyjnie się uporać, bo podwójna adaptacja daje się trochę w kość ;-).
Dziś starszak mało mnie nie zagadał - w szkole lepiej niż w domu :shocked2:.
 
Kurde a ja tu siedzę od miesięcy i myślę co by tu za interes własny wymyśleć i zupełna pustka:( chętnie byśmy z mężem odeszli z pracy i coś sami zrobili ale pomysłu brak:(
AlE interesu Dziubaska nie rozumiem- nie wiem czy wykłady dla matek prowadzisz?czy co?

Bartek dzis tez na histerii do przedszkola sie ubieral ale juz wszedl zadowolony. Ciekawe czy kiedys mu to minie.niby nie kaŻą mu spac ale on jak juz widzi ze inne dzieci sie kładą to ma panikę że wszyscy spac idą:)
 
Dziubasek - świetny pomysł! hmm.. widze możliwości współpracy :cool2:

AsiaKC - złapałam się na tym, że jak zobaczyłam Twojego posta, to zaczęłam czytanie od sygnaturki coby piąty suwak zobaczyć :-D:rofl2:

sawi - ja też nei dostałam ulotki mieszkam przy tej samej ulicy :sorry:

As - jak Wasze chustowanie?

lolkak rozkręcił się jak tylko dzieci wyfrunęły do placówek opiekuńczo-wychowawczych :-D mamuśki od razu chwilę dla siebie mają :cool2:

jagoda - ale masz zacięcie pedagogiczne!! w weekendy z uczniami, łał!
Iza u nas z chustowaniem TRAGEDIA !!!!

Ale to długa historia.
Zadzwonię do Ciebie i Ci opowiem.
Między innymi od chusty obniżyło się nam napięcie mięśniowe i bobathem pracujemy trochę w domu.
Już jest lepiej ,ale chusta odstawiona całkowicie.:sorry:
 
reklama
AS o kurczę. Szczerze to pierwszy raz czytam o takim przypadku. Z reguły chusty są dla wielu lekarstwem na problemy zdrowotne.


maria ja mam podobnie. Co mi wpadnie do głowy to po głębszej analizie wszystko wychodzi na nie. Ale po ostatniej premii MOTYWACYJNEJ wynoszącej 50 złotych brutto mam coraz większe parcie na swoje :-D
 
Do góry