reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Hej dziewczynki :)

dziś jestem tak na szybko - mam problem ze swoim Mackiem - może macie doświadczenie w tych sprawach? :od 2 dni nie robi kupy i przez to nie chce jeść, nie wiem co mu podać, jak dzis nie zrobi to chyba pojade do lekarza :(
wlasnie spróbowalismy z mężem go przepoić herbatką może to coś pomoże, miałyście podobne problemy?
Maciek ma prawie 4 miesiące

Tweenie mam daj znać jak Ci sie foty podobaja i czy dogadalas się z Donatą ??

pozdrawiam wszystkie mamuśki
 
reklama
Evita a czym karmisz? Bo Olka jest na piersi i raz na tydzień robi kupkę... Zadzwonię do niej dziś i zobaczymy, co powie. A zdjęcia super :)
 
Jeśli go brzuszek nie boli - nie ma twardego to na razie bym sie nie niepokoiła. Jeśli karmisz piersią to jedz śliwki i dużo błonnika.

W razie czego podaj czopki glicerynowe.
 
Evita, a jak się zachowuje? Może jest wszystko w porządku, nie zawsze dzieci codziennie kupy robią. Możesz spróbować masażu brzuszka.

Stopi, trzymam kciuki za małą!!!! Oby wszystko było dobrze!

W czwartek byliśmy w StuPociechach, na prawdę polecam ten lokal na spotkania forumowe :) o ile bawialnia jest otwarta bo jednak często różne warsztaty są.

A mój Filip waży już 3200 g i jest gotowy do drogi :)
 
dziubasku wow poważnie się zrobiło :-). Ignaśka mi wywoływali dokładnie w 38tc, Krystian się urodził w 37tc. A jak czujesz, Filipowi się śpieszy, czy jeszcze sobie posiedzi w brzuszku?

Ja chętnie się do stupociech wybiorę jak tylko nam kwarantanna minie :-).
 
Miła Mama, gratulacje:) Szybko się zebrałaś, żeby tę nowinę światu oznajmić:) Mi sie przez dłuższy czas nawet nie chciało myśleć o odpaleniu komputera:)
Ja ostatnio kupiłam huggisy w Biedronce i to był rekord cenowy jak na mój gust, 38,99 za 87 sztuk.
Dziubasek, trzymaj Filipa! Jeszcze jedna kawa z nami do odrobienia jest! Cieszę się, że mały ma słuszną wagę:)
 
Jagoda, lekarz w czwartek powiedział, że dziś to nie urodzę, ale za 2 dni kto wie...macica się przygotowuje. Termina mam równo za 2 tyg. z teraźniejszego usg wyszedł za 3 tygodnie, a ja czuję się dziwnie....mam wrażenie, ze to szybciej będzie. Skurcze bolesne dokuczają nieregularnie....
Kiedy Wam się ta kwarantanna kończy?

Malina, trzymać trzymam ale nie wiem na jak długo starczy to trzymanie :)
Jak się siedzi w domu?
 
Ojoj dziubasku .. .teraz to zaciskam mocno kciuki za latwe i bezbolesne rozwiazanie, a z waga dziecka roznie bywa czasami nizsza czasami duzo wieksza - u Julci np. 3kg kawalkiem z usg a ona sie urodzila prawie 4 kilowa :)

malina no wlasnie jak - w domku nie tesknisz za robota? i nie szukasz nastepnej? :)
 
reklama
dzieki wszystkim za rade, ja karmie piersia glownie, od dwoch tygodni zaczelam dokarmiac bebilonem bo maly za malo na wadze przybieral, do przed wczoraj maciek robil srednio dwie kupy dziennie dlatego mnie to zaniepokoilo ze od dwoch dni nic nie zrobil, ale udalo sie :)
dalismy mu herbatke na trawienie wypil 100 ml i od razu zrobil kupe chyba za 4 dni a nie za dwa :) no ale dobrze ze zribil bo widac bylo ze steka i sie meczy

pozdrowionka
 
Do góry