reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Kurcze, Iza, a co z As?

Maria - gratuluję!!!!

A ja sie wreszcie dogadałam z pracodawcą. Dostanę odszkodowanie, do końca przyszłego tygodnia jestem zatrudniona bez świadczenia pracy, a od 19 marca zaczynam nową pracę!!!! i uwaga, udało się przez kilka miesięcy na pół etatu :))))
 
reklama
Dzieki dziewczyny! 2cc bylo gorsze wiec dopiero dzis odzyskalam sily. Mala czyje sie swietnie i nawet dobrze sobie radzimy z karmieniem. Tylko jeszcze Iza mi potrzebna do chusty;) na imie ma Apolonia.

Co sie dzieje z As??? Iza masz info?
 
Witajcie kochane .My nadal w dwupaku :-):-)
Na razie udało się powstrzymać wszystko.
Jestem już na patologii ciąży i od dziś mam tu laptopa,więc będę zaglądać codziennie do Was .

Aha ,Karolinka przy przyjęciu ważyła już pawie 1600 g ,dostała już 2 dawki sterydów na rozwój płucek .
Inwazyjne leczenie już zakończone.
Wróciłam na leki tylko doustne ,te które dostawałam w domu.
W razie silniejszych skurczy dostaję czapki rozkurczowe ,więc już spokojnie.
mamy sobie leżakować i rosnąć :-):-):-)
DZIĘKI WSZYSTKIM ZA KCIUKI !!!!!:tak::-):-):-)
 
Jestem na Karowej.
Już niestety po drugim krwotoku.
Wszystkie info znajdziecie na wątku wieści od ciężarówek na bieżąco.
Witam się z Wami.
Jeszcze na porodówce ,ale w oczekiwaniu na przeniesienie na patologię.
Być może dostaliśmy od Boga znów kilka dni niezbędnych dni ,ale to i tak bardzo wiele.:tak:

Dziękuję za waszą wirtualną opiekę i trzymanie kciuków.
 
Lolkak imie:) imie to temat rzeka:) zawsze chcialam Pole ale M nie chcial
Wiec nie mielismy zupelnie pomyslu na imie. Po porodzie byla Ula a nagle M zgodzil sie na Apolonie a nie Pole ale w koncu Apolonia to Pola:)

As strasznie trzymam kciuki za was! Wierze ze bedzie dobrze:)

Karmimy sie juz normalnie i mala w miare sie uregulowala. Bartek patrzy w ciaz niesmialo na mala i sie denerwuje jak ona placze. W nocy mala kiepsko spi ale mam nadzieje ze sie unormuje bo Bartek budzi sie o 6rano i ciezko nam.
 
reklama
Czesc dziewczyny,

Maria 28 - wielkie gratulacje i piekne imie wybraliście dla córki.
As - trzymaj sie, musi byc dobrze !!!!

Dziewczyny, ale dzisiaj wialo!!! Po 10 minutach na dworze bez czapki myslalam, ze mi glowa odpadnie, tak mnie uszy bolaly. Ale lepsze to + slonce niz zima i mróz :)))
Wogóle to już czuje wiosne w tej naszej Warszawie :) Aż sie geba cieszy na mysl, ze niedlugo ciezki plaszcz i zimowe buty pojda w kat :)


Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
Do góry