reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Eee tak zaczelam rozmyslac nad starymi czasami, ze psotanowilam zalaczyc fotki z przeszlosci :-)

zuzel.jpg

zuzel2.jpg

 
reklama
Anyu Josh taki sliczniutki ze szok jeju jak on slodko wyglada z tymi zabkami :) no i rosnie rosnie jak na drozdzach.Jak zwykle piekne zdjecia nam przesylasz ;) Chyba gadatliwy ten wasz Malec?(tak mi sie wydaje po zdjeciu numer1) no i masz niezla radoche z niego widze ;D
Anyu tak zapytam skad taki namiocik gumowy(jesli moge to tak nazwac) czy posiadasz cos takiego bardzo nam sie to spodobalo(zdj nr2) gdzie mozna takie cos kupic?
O to sama wiesz jakie to piekne czasy modellingu teraz mozna powspominac prawda?(oh ja staram zrzucic ta oponke nadal a schudnac to schudlam).
Co do zdjec to jak zwykle slicznie wygladasz swietne zdjecie na motorze.Pewnie niezle to byly przezycia jak tak jezdzilas za granice na takie wielkie imprezy.Ja raczej mialam takie profesjonalne zdjecia(reklamowalam dyskoteke komputery pozniej bylam w gazecie i jestem na wielu stronach internetowych (takze mialam propozycje za granice ale chyba nie bylam na tyle odwazna wiec cie podziwiam za odwage).
Moja druga pasja (ogromna pasja) jest taniec!
Byl to moj zawod w Polsce tanczylam jako tancerka w dyskotech jezdzilam tu i tam.Nawet mialam propozycje wspolpracy z Tv Polsat 2 ale jakos tak pogonilam za Anglia i moim mezczyzna.
W Tv Polsat 2 byl program ze mna jak tancze w klatce w dyskotece pozniej nastepne osiagniecia to wystep w MTV LOWI i VIVA CLUBROTATION.
Jadac do Anglii myslalam ze sprawdze sie tu w modellingu lub tancu wzielam ze soba wszystkie portfolia itd itp nawet stroje do tanczenia ale zaszlam w ciaze(planowana) i jakos tak juz potoczylo sie wszytsko.
Ostatnio zastanawialm sie czy nie sprobowac tanca tutaj bo jest u nas taka dyskoteka w jakich ja tanczylam no ale jak narazie Briana chyba nie chce zostawiac ciagle bym dzwonila tak jak kiedys poszlam na dzien do pracy i co przerwe wydzwanialam a jak przyszlam do domu nie moglam sie Malcem nacieszyc a on juz byl na spaniu.No i jak ostatnio pislalam nie chce przegapic ani chwili kiedy on zacznie stawiac pierwsze kroczki i robic rozne rzeczy.
 
oho!!
Alez sie naczytalam!! Horror u Maggusi!Wspolczuje!! Modelka Natalika U MAxin!!Gratulacje:) i powodzenia!!!AMm nadzieje, ze sie powiedzie!!NAtalka juz pieknie pozuje!
Docia miala rocznice slubu!!Wszystkiego dobrego!!!!Duzo duzo lat szczescia w malzenstwie!! Anyi syn rozrabiak i nadal podobny do mamusi! no i tak mozna pisac i pisac:) duzo sie dzialo.....

A u nas dzieje sie to, ze mama moja juz wyjechala, od i co. No i smutno jest, ale to nic, bo moze juz we wrzesniu pojedziemy do Polski. Paszport juz jest zalatwiony, papiery wszystkie zdane, 4 wrzesnia do odebrania, ale nam przysla. Maxin a Tobie maja 20go przyslac paszport?NKiedy na Teneryfy sie wybierasz? a z mezem czy z mamusia?

A jeslic hodzi o nas, to nasza Hafsa ma juz 14tygodni, czas leci bardzo szybko, pieknie bawi sie zabawkami, lapie je( jesli sa w zasiegu jej rak oczywiscie, bardzo lubie sie bawic wszystkim co nad nia wisi:)) cieszy sie , keidy migakja swiatelka, gdy poiaga za zabawke. Bardzo zywo reaguje , gdy ktos do niej podchodzi , smieje, otwiera buzie i taki fajny glos wydahje, aaachhh, z takim piskiem:):):):):) kocha ogladac telewizor!!!!a sczegolnie krykiet!!!serio!normalnie jak przelaczam na krykiet to reaguje....skupianiem i wpatrywaniem sie w tv!!!ale nie pozwalam zbyt dlugio#!!przeciez co to bedzie , jak bedzie wieksza? NAdal karmie piersia tylko i wylacznie, Hafsa powoli sie uczy pic z lyzeczki, kiolka lyzeczek wody:) musze ja uczyc zeby w przyszlosci w razie czego Rehman mogla jej podac, jelsi ja nie moge:)

A my szukamy domu badz mieszkania , caly czas gdzies przaktycznie cos ogladamy, poza ty,m zlozylam papiery na uniwersytet, zobaczymy co mi odpisza, czy musze robic IELTS czy nie???zobaczymy.

A ja dziewczyny tez moge dostac te ksiazke, ktora maxin przesylalaa?kiedys ja mialam, a ze nie wiedzilam ze mi sie przyda , wiec wyrzuciala,m, a teraz by sie przydala. Moj e-mail: tamarunia@yahoo.com
dzieki z gory

aha i pozdrawiam shirin!Masz meza Iranczyka, moja koleznaka w Polsce, z Lodzi ma meza z Iranu, rowniez dzieci. Czy moge zadac pytanie?pewnie wiesz juz jaki:) jak nie chcesz odp to nie ma sprawy. Jestescie muslim??? Ja jak juz moze wyczyatlas jestm , maz rowniez:) maszaAllah:)

ok ja juz koncze wkleje moze wiecej zdjec jutro pojutrze:) dziewczyny bylo spotkanie czy w ta sob?jejku cos ja nie moge czasu znalezc...ale moze w koncu jakos ...ech.... no zobaczymy....

aha gg nie dziala, nie wiem co jeszcze moge zrobic, ja chyba tlen zainstaluje, bo te gg ani jak...


ok dobramoc dziewczyny
 
Kobietki jestescie niesamowite,wystarczy dzien nieobecnosci i tyle do czytania,rozkercilyscie sie ;D ;D ;D Ja czekan na jutrzejszy dzien z nieciepliwoscia,mam nadzieje,ze pogoda juz psikusa nam nie sprawi ::) U nas ok,stokrotka zauwazyla swoje nozki i niezle minki robi,ruszajc brwiami,smiej sie na glos i jest do zacalowania,no i pojawila sie jej dziurka w policzku jak sie smieje,rewelka to wyglada.

Maggusia dzieki za fotki,no prosze takie gwiazdy tutaj mamy,jestes piekna kobieta i twoje fotki bardzo mi sie podobaja,uwielbiam takie ogladac,tym bardziej,ze cie znac,mam nadzieje,ze kiedy na zywo sie poznamy ;) Moja przyjaciloka rwoniez bawila sie modeling.Taniec mowiesz to twoj pasja,hmmm ciekawostka,a jaki znak jestes jak moge zapytac,bo ja i Anya rowzniez uwleibiamy tanczyc,jestemy strzelcami i troche przygod z tym mialysmy.Ja rwoniez tanczylam w kalce na dyskotece w Chorzowie,och jakie mile czasy,super powspominac..Wszycy powtarzali mi abym cos z tym talentm zrobila,ale jakos tak wyszlo.Rowzniez mialam duze plany przyjezdzajac tutaj aby zalapac sie moze do agencji tanca,moim marzenie zawsze bylo zatanczyc w teledysku,kiedy juz parwie do tego doszlo,no ale podobnie jak ty wyjechalam i palny sie posypaly,wybralam moja myszke,a nie kariere.No coz moze nie bylo mi to dane,ale co tak nic nie starcone,nie........Zawsze chcialam sie wybrac do sudia Pineapple,TAM WERBUJA WIELE OSOB.Synek kochaniutki,hodzik widac,ze wpadl mu w gust ;D

Anya co za historia,moja droga jestem pelna podziwu twoej reakcji i odwagi,ale na twoim miejscu zrobila bym to samo,nie dal bym sie draniowi,Milo wiedziec,ze jednak na policjie czasami mozna liczyc,dobrze,ze zgwarantowli ci bezpieczentwo.Pewnie ciezko bylo sie otrzasnosc z takiego napadu,ufff........
Josh jest uroczy i jaki juz duzy nie moge uwierzcy,a pamietam jeszce niedawno bylam w ciazy i nie chcial wyskoczyc.Super zabawki ma,no i jak pieknie trzyma sie na nozkach ;) ;) ;) A ty moja droga no no no,laska jak zawsze,super przygoda z modelingiem,wiel zwwiedzilas i ile frajdy nie!!!!!

Dorcia wspolczyje napuchnietrych nog,pod koniec ciazy to najbardziej mnie dobijalo,a w te upaly to na pewno sie pogoraszaja,oj wspojczyje,ale juz koncwoka,brzdac moze wyskoczyc w kadej chwili,ciewkaw co bedziesz miala,na co obstawiasz. No i najlepszego z okazji rocznicy slubu,super to juz 8 lat razem,oby kolejne byly udane i milusne ;D ;D ;D

Maja dobrze,ze u ciebie ok,jutro sie widzimy wiec wszytko obagdamy,jak sie ciesze ;D ;D ;D

Tamrunia ty to nas zaniedbujesz,na majowkach wszyscy o ciebie pytaja!!!!Wierze,ze bez mamy smutno,ale teraz jest moliwosc latwego podrozowani,wiec mozecie czesto sie idywac,wiem,ze to nie to samo,co byc na miejscu,no ale coz takie zycie.Hafsinka super sie rozwija,czekamy na forki,na pewno jest slodziutka ;) A my jedziemy z moja mama,a paszport ma byc w konsulacie 9sierp.wiec do nas powinien dotrzec za pare dni,bo zapalcilismy extra 4futny aby nam przeslali,oby nie bylo opoznienia,bo wyjaz 18 sierp.A ty niemozesz do nas dolaczyc jutro??????Szkoda,ze gg nie dziala ::)

Beta super wakcjie i juz niedlugo jedziesz na nastepne,swietnie,jak brzuszek,czujesz moze co rosnie pod twoim serduszkiem????Tomus na pewno juz szykuje sie do pierwszych krokow..czy juz chodzi,niewiem,moze gdzies przegapilam,wklej fotke synka i sojego brzuszka na pewno juz widac ;D


A ja mam wyslas fotki do agencji modeli,no ale nie moge sie zdecydowac,dziennie malel pstrykam tyle zdiec,ale jakos ciezko wybrac wlaciwe,i tak co miescia bede musiala doslyac nowe,bo przeciesz sie zmienia,ale wiec jak to jest,matka chce wybarc najladniesze i tak aby potencjalni klijeci po zobazceniu Natlki chciesli ja do reklamowani ich produktow.Wiec prosze wam o pomoc,jak myslicie,ktore ztych fotka byly by ok.Mam wybrac jedno zblizenia twarzy i w calosci.

 
NR.1                                                                                                      NR.2
modelkame0.jpg
lalavd9.jpg

NR.3                                                                                                        NR.4
laseczka1sl4.jpg
mojabuzinka1gr4.jpg

NR.5                                                                                                                 NR.6
ochmoejoczka1xx5.jpg
powaga1su4.jpg

NR.7                                                                                                                    NR.8
usmieszekdopozowania1fs6.jpg
sloneczko1bb6.jpg


PROSZE POMOZCIE,KTORE,A MOZE ZADNE SIE NIE NADAJE I MUSZE CYKAC DALEJ,HMMM ,HELP!!!!!
 
;D ;D ;D dzieki za rade Pandorka,Beta ;D ;D ;D
czekam na reszte wypowiedzi,widze,ze numerki sie poprzesuwaly,no trudno
Nimerki na pustym tle powinny byc do ponizszego zdiecia
 
reklama
Maggusia- na zdjeciu rzeczywiscie wyglada to jak namiocik. Jest to 'bouncy zone' (do skakania), na podobe 'bouncy castle'. Kupilismy to dlatego, ze jest dmuchane i bezpieczne, gdy czasem chcemy cos zrobic, a nie mozemy wciaz na niego patrzec (np rozwiescic pranie) to wkladamy tam Josha, zeby nic mu sie nie stalo. Odgrywa to u nas role 'playpen' :-) A kupilismy to w ELC (Early Learning Centre).
maxin- Natalcia jest sliczna, naprawde neisamowita. Zdjecia cudowne. Glosuje na zdjecia nr 1 i nr 7.
 
Do góry