reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam Kobietki

U nas weekend jak zwykle samotny bo moj pracuje, no coz takieuroki. Ja dzis znow nie moglam spac od 4 caly czas mysle o tym przedszkolu, ojj potrafi mi to przyprawic bol glowy. Poza tym dzis wypilam kawke, raz na jakis czas tak z pol lyzeczki, moj maz sie smieje ze to melko z kawa a nie kawa z mlekiem;-). MOja siostra jeszcze nie urodzila, smieje sie ze sie zastala przez te lata bo w sumie 4 dziecko to powinno byc duzo przed terminem, a tu 3 dni do terminu i zadnego znaku ;-)

Maggusia moja Maya tez uwielbia dzieci i to wlasnie jest jeden z powodow dla ktorego wysylamy ja do przedszkola, dzieci jednak lepiej sie rozwijaja jak sa w grupie, poza tym i nam mamusia sie cos nalezy:-p teraz tak pisze a niedlugo to sie placzem bede zanosic;-)

Iskierko pewnie ze mozesz wiedziec, nie wiem na ktory sie jeszcze zdecydowac na poczatek jeden to ACCA a drugi to CIMAoba dot. ksiegowosci i finansow, skonczylam taki kierunek w Polsce i w sumie to moj zawod, a przez 5 lat pracowalam w banku poza tym jesli posiada sie ktorys z tych certyfitkatow to mozna naprawde zarobic fajne pieniadze nawet na pol etatu a tak wlasnie chce pracowac. U mnie promocja sie skonczyla, bo teraz ja nie moge spac, a Maya jakos wyczuwa i tez sie zaraz budzi.

Buziaczku czlowiek ksztalic sie cale zycie, przynajmniej ja tka uwazam, a ja jestem osoba ktora nie potrafi bezczynnie siedziec, a juz widze, ze sie zastalam troche bedec na macierzynskim, no ale to taki urok.

jusytna.w widze, ze tak jak ja jak ci cos nie dziala to chocbys miala do upadlego siedziec to zrobisz;-)

anulka99 spotkanka z kolezankami to fajna sprawa

pozdrawiam wszystkie kobietki na forum odpoczywajcie bo weekend bezdeszczowy sie zapowiada
 
reklama
Pnka - serdecznie gratuluje, badzcie zdrowe a Ty szybko wracaj do formy, tee tree oil jest dobry na podmywanie sie rozciencz pare kropelek w misce cieplej wody i pochlapuj sie tam gdzie pobolewa szybko sie wykurujesz a w holland barret kupisz malusie tableteczki arniki (wygladaja jak pomadka) po angielsku arnica
bierz po 2 1 dziennie wykurujesz sie w tydzien (mi pomoglo)

pozdrowionka dla calej reszty!!!!!!!!!!!
 
Hej laski w sobote,my od rana na specekrku,ale pospalysmy na maxa do 11.00,czekamy na tatke i znajomego,a jutro bedziemy odpiekowac sie Blania,moze byc ciekawie,wyjscie z nimi do parku bedzie wyzwaniem;-)
ide szykowac obiad

odpisze wam pozniej laseczki;-)

milej soboty
 
reklama
Witam wieczorkiem:-)

Joanna_Z
no to fajny masz zawód i kurs też dobry, napewno spoko znajdziesz w swoim zawodzie dobrze platną i ciekawą pracę. Ja też jeśli pójdę do pracy to na część etatu, ale droga daleka jeszcze, bo dopóki nie wyszkolę języka na odpowiednim poziomie to zostaję w domu;-) Ja jestem z wyksztalcenia ubezpieczeniowcem, co też tutaj ma dobry rynek pracy, ale przede mną dluga droga, bo najpierw język potem szkolenia co do tutejszych insurance i dopiero ewentualna praca, ale spokojnie czas pokaże co z tego wyjdzie i czy nie znajdę innego zajęcia może w nieruchomościach ach zobaczymy, póki co zawód "housewife":-D;-)
Oj bidulko przestań się już martwić przedszkolem (latwo powiedzieć;-)) będzie dobrze zobaczysz:tak:

Justyna.W to Ty jesteś niezła specjalistka od kompa, u mnie M. jest od tych spraw, aczkolwiek też z większością sobie radzę;-) Mam nadzieję, że nam się uda zgrać w którymś momencie i spotkamy się w Oxfordzie:tak: no malo nas z tych stron faktycznie:tak:

Pinka ja wstawilam zdjęcie w "fotosik" potem skopiowalam odpowiedni kod (tam jest dokladnie napisane który kod do czego) i wstawilam na forum i dziala. Czekamy na fotki:tak:

Maxin to dziś też mialaś mega promocję na spanie:tak:

My dziś wybralismy się we trójkę na spacer po południu. Trwa u mnie w miasteczku Bunkfest (niestety nie jest taka fajna i duża impreza jak w zeszlym roku, bo podobno miasto nie mialo pieniędzy) ale coś tam się dzieje. Ala pól godziny biegala po zagrodzie z kozami i owieczkami, szczęśliwa czesala, calowala i karmila je, potem zobaczyla klowna, który skręcal baloniki i zapragnęla mieć takowy, ale okazalo się, że baloniki się skończyly wlaśnie i klown musial gdzieś tam iść uzupelnić zapas. Ala niestety nie chciala tego przyjąć do wiadomości i dostala doslownie spazmy na środku festynu, że ona chce balona, pierwszy raz widzialam coś takiego w wykonaniu mojego dziecka, po 15 min udalo nam się ją uspokoić i poszliśmy do centrum miasteczka zobaczyć co tam za atrakcje, ale nasze dziecię znowu przypomnialo sobie o baloniku (jak na zlość nikt baloników nie mial) i już nie dala się uspokoić wyla jak syrena strażacka, wila się w wózku stwierdziliśmy, że koniec spaceru wracamy do domu. Przed domem urządzila kolejną scenę placzu i spazmy, więc M. na nią krzyknąl, to szybko doszla do siebie, ale za karę musiala natychmiast iść do kąpania i do lóżka. Moje dziecię lkając bez slowa dalo się umyć, przebrać w piżamkę i zapakować do lóżka. Po chwili przyszla do nas do sypialni i mówi, ze bardzo przeprasza, że byla niegrzeczna, że już nie będzie i że nas bardzo kocha, po czym nas przytulila i dala buziaka.Wrócila bez protestu do lózka i po chwili ... zasnęla. Ach te dzieci Kochane...;-)

Milego wieczorka dla Wszystkich:-)
 
Do góry