reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witaj Gaba
e025.gif
Ja tu też nowa jestem (2 tys. postów natrzaskałam na innym wątku ;) ).
 
reklama
HEJKA ja znowu na chwilke,tyle spraw na glowie;-)

Mala jeste wszedzie i trzeba na nia uwazac czesto myli materac z podloga i przewraca sie caly czas juz ma tyle siniakow,gada jak na jete,tak smiesznie,uwielbiam na nia patrzyc co robi jak szybko dochodzi do pewnych rzeczy,spina sie juz na meble,chodzi wzdloz nich :szok: ja za nia nie nadanrzam:tak: :-D Nadal spi ladnie w nocy,dzis mielismy isc do georga ale ona ma ospe i jest marudny,wiec moze jutro pojdne na chwilke,dla Natki bylo by dobrze przejsc ospe w tym wieku.Niewiem ile trwa okres zararzania hmmm???moze ktos wie???

wiedze ze forum sie rozrasta i mam z UK przybywa witam i nie nadanrzam naprawde kazdej otpisa,ale wam czytam.Chodze zmeczona i ten @ masakra juz trzy tyg z lekkim plamieniem a teraz :szok: chyba nadrabiam:confused: moze w tym tyg pojde do lekarza

laski sorki,ze nie pisze kazdej z osobna,ale nie ma czasu,pisac mala wspina sie po krzesle i jeczy i dac jej papu

buzka i milego popoludnia;-)
 
HEJKA!!!!!
DZIEKI DZIEWCZYNY ZA POZYTYWNE FLUIDY I CIEPLE SLOWA :-)

Tez mam nadzieje ze wszystko minie ale to sie ciagnie:wściekła/y: Kuba znow mial rano goraczke teraz to ja juz nie wiem z czego:wściekła/y: ojj dziewczyny widze ze nie tylko ja mam dola ale miejmy nadzieje ze bedzie lepiej mozemy byc tylko dobrych mysli:happy: Ada nie chce jesc ale ja sie nie dziwie tylko jak ja babcia zobaczy to:szok: jaka chuda.....lecimy 10 marca na 3tyg. do PL:-) :happy: a Kuba zaczl mowic jestem w szoku:szok: powtarza mama tata baba papa halo ostatnio powiedzial kolko:szok: mam nadzieje ze to nie chwilowe i mu juz tak zostanie:tak:

maxin-jak sie nie myle to ok 2 tyg zanim sie wysypka pojawi

Anetka- to tylko patrzec jak maly Pati niedlugo zrobi pierwsze kroczki:happy:
olis- 2 latka szybko zleca fajnie ze brat z wami moj za to samotny siedzi w PL i nie chce pprzyjechac-chyba mu tam dobrze:-(

Nathalie-napewna sa takie szkoly w Walii tylko problem czy potrzebuja:baffled:

gaba m witaj na forum!!!!!!!

zmykam bo dzieciaki POZDRAWIAM BUZKA!!!!!!!!!
 
Witam Mamusie !

Ostatnio ja tez mam strasznego dola:baffled:
Chcialabym isc wreszcie do pracy wtedy jakos byloby mi chyba lepiej szukam na internecie a tu nic:no:chyba bede musiala porozwieszac kartki powkladac ludziom do skrzynek bo zaczynam zle sie czuc:dry:
Poprostu zazdroszcze mama pracujacym!:tak::-(
Chcialabym wreszcie pozwolic sobie na podstawowe rzeczy a najbardziej dobijaja mnie moje rozstepy mam ich dosc!:zawstydzona/y:i w sumie nie tylko jest wiekszosc rzeczy ktore mnie dobija...i wlasnie w tym sek poprostu zle sie czuje i zle mi z tym:hmm:wykancza mnie wiele spraw mam takiego dola ze nie chce mi sie nic ani smiac!


Pozniej do was zagladne to wiecej opisze bo teraz Brianek siedzi na kolanach rozrabiaka jeden hehe:-)

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
dziewczyny oli ma takie male biale krosteczki na jezyczku czy to sa plesniawki???jak to leczyc i zy to moze go bolec??? pomozcie
 
Olis Pati tez kiedys mial takie biale krosteczki na jezyku i to byly plesniawki. Najlepiej jakbys sie udala z tym do lekarza. My poszlismy i lekarz nam przepisal taki specjalny plyn do jamy ustanej z zakraplaczem. Nazywa sie to NYSTAN i jest na recepte, no ale i tak musicie sie upewnic u lekarza, ze to sa plesniawki :tak:
 
oki dzieki anetka-a jak przygotowania do urodzinek wieczorkiem zlozymy zyczenia urodzinowe
a te plesniawki to sa grozne???
 
Olis jeśli to są pleśniawki to jest stary domowy sposób na nie. Wiem, ze to zabrzmi niezbyt smacznie, ale ten sposób to nic innego jak własny mocz dziecka. :tak: Należy nasączyć nim gazik i posmarować. Inga co prawda niegdy nie miała pleśniawek więc nie miałam okazji wypróbować tego sama, ale wiele moich koleżanek i krewnych wypróbowało i bardzo chwalą tą metodę.
 
to tak nie ma nic w moim synku co by mnie odpychalo nawet mocz bo to w koncu moje dziecko no nie??? ale mocz do buzi u mnie odruch wymiotny gwarantowany moze moj P sie tym zajmie ja napewno nie dam rady-ale dzieki za pomoc nathalie,dam znac czy doszlo do owej tzw operacji:-) :-)
 
reklama
Olis Patiemu po Nystanie odrazu zeszly plesniawki, a o tym sposobie z moczem to nawet nie slyszalam, chociaz nie wiem czy bym wyprobowala :no: A ty najlepiej idz z tym do lekarza, bo w sumie plesniawki to bardziej takie biale naloty, plamki z krostkami na jezyku i w jamie ustnej, niz pojedyncze krostki, wiec w sumie nie wiadomo czy Oli ma wlasnie to :confused:
W internecie mozesz duzo poczytac o plesniawkach
Ple?niawki
 
Do góry