reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Ania... nie wiem co powiedzieć. :( Ja bym z takim człowiekiem nie wytrzymała :( Albo jesteśmy razem i razem podejmujemy decyzje albo każdy sobie rzepkę skrobie. Serio - to jest niepoważne zachowanie. Nie wiem jak jest w Durham więc nic Ci nie podpowiem. Kopnąć w dupę takiego to mało :/

Za 4 dni testuję - proszę o kciuki :)
 
reklama
Ania... nie wiem co powiedzieć. :( Ja bym z takim człowiekiem nie wytrzymała :( Albo jesteśmy razem i razem podejmujemy decyzje albo każdy sobie rzepkę skrobie. Serio - to jest niepoważne zachowanie. Nie wiem jak jest w Durham więc nic Ci nie podpowiem. Kopnąć w dupę takiego to mało :/

Za 4 dni testuję - proszę o kciuki :)
Ale pociesza mnie to ze planuje być dwa miesiące w pl wiec trochę odpocznę nabiorę sił i może on wtedy trochę zmądrzeje i steskni sie...zobaczymy...a tak to muszę dzwonić do ambasady sie dowiedzieć czy jest możliwość aby oni dalinjakies pismo żebym mogła małemu dowód w pl wyrobić bo w pl jest konieczna obecność ojca a on stwierdził ze mały nie potrzebuje papierów a ja chce dowód mu zrobić bo na dowodzie mały nie ma możliwości lecieć do jego kraju niby zgodziłam sie jakoś rok temu ale dużo sie zmieniło i przede wszystkim on sie zmienił...
 
Do "jego" kraju?
Muszą być oboje rodzice przy wyrabianiu dowodu dla dziecka. Odebrać może jedno. W Kielcach nawet upoważnienie jest gucio ważne. Notariusz polski... może przejdzie jak trafisz na rozsądną osobę. Koszmar. Mój małż musiał brać dzień wolnego żeby ze mną iść.

Kciuki już nie potrzebne. Francowata @ :(
 
Tak mianowicie do Pakistanu ale tak oni są do tylu ze wszystkim i nie mam zamiaru z nim jechać nawet na jeden dzień jak tam jak jakiś wypadek to trzeba płacić nie ma ubezpieczenia to tego warunki mieszkalne tez pozostawiają wiele do życzenia...to muszę tu poszukać tego pl notariusza. Najpierw sie zgodził potem nie bo niby nie potrzeba... zobaczymy jak to będzie
 
Powiedz mu że potrzebne Ci do papierów o zasiłki - drugi dokument tożsamości dziecka :p Albo że gdzieś tam wymagają drugiego dokumentu :)

Zdycham, chce mi się wymiotować, wszystko mnie boli :( Jeszcze martwy ząb mnie zaczął boleć!!! Żeby się połamał i sam wypadł (pomarzyć można XD) a wizyta na 5 grudnia dopiero :( Nienawidzę Anglii - im się ***** nigdzie nie spieszy i wszystko mają w dupie! A nie mam kasy żeby prywatnie pójść i go wyrwać :(
 
ZwariowanaSol przeciez możesz zadzwonic na emergency pod 111 i dowiesz sie ktory dentysta dyzuruje. Musza Cię przyjac w ciagu 48h. Po co sie meczyc..

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Problem w tym że to nie do końca ząb a dziąsło, bo ząb się złamał poniżej linii dziąsła i teraz nachodzi na ten ostry kawałek i się rani i boli. Już dzwoniłam, babka stwierdziła że jeśli to jest martwy ząb to nie może boleć skoro nie ma ani opuchlizny ani nic... i ma rację. Znalazłam dentosept D w domu i sobie patyczkiem aplikuję co parę godzin - pomaga.

Gorzej mnie martwi że mam objawy jak na ciążę ektopową :( Dzwoniłam do GP dzisiaj - kazał zrobić test jutro rano i przyjść z tym testem niezależnie od wyniku. Od tygodnia bolą mnie piersi, od kilku dni mam mdłości, 2 dni temu dostałam lekkiego plamienia takiego brązowawego - no ładnie wskazuje na ciążę :) Szkoda tylko że od też 2 dni napierdzielają mnie jajniki i wątroba... @ powinna przyjść za 2-3 dni. Nigdy takich numerów nie miałam przed okresem - choć ostatnio mój organizm wymyśla cuda to nie sądziłam że aż taki numer odwali. Kupiłam ten Clearblue test co można 6 dni przed @ zrobić - jezuniu jakie to drogie jest XD Jutro rano zrobię - przynajmniej będę wiedzieć czy mam się szykować pod nóż czy nie.
 
Problem w tym że to nie do końca ząb a dziąsło, bo ząb się złamał poniżej linii dziąsła i teraz nachodzi na ten ostry kawałek i się rani i boli. Już dzwoniłam, babka stwierdziła że jeśli to jest martwy ząb to nie może boleć skoro nie ma ani opuchlizny ani nic... i ma rację. Znalazłam dentosept D w domu i sobie patyczkiem aplikuję co parę godzin - pomaga.

Gorzej mnie martwi że mam objawy jak na ciążę ektopową :( Dzwoniłam do GP dzisiaj - kazał zrobić test jutro rano i przyjść z tym testem niezależnie od wyniku. Od tygodnia bolą mnie piersi, od kilku dni mam mdłości, 2 dni temu dostałam lekkiego plamienia takiego brązowawego - no ładnie wskazuje na ciążę :) Szkoda tylko że od też 2 dni napierdzielają mnie jajniki i wątroba... @ powinna przyjść za 2-3 dni. Nigdy takich numerów nie miałam przed okresem - choć ostatnio mój organizm wymyśla cuda to nie sądziłam że aż taki numer odwali. Kupiłam ten Clearblue test co można 6 dni przed @ zrobić - jezuniu jakie to drogie jest XD Jutro rano zrobię - przynajmniej będę wiedzieć czy mam się szykować pod nóż czy nie.

I jak sie zakonczylo u ciebie;)?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mieszkam obecnie w Nuneaton i potrzebuje rady odnośnie lekarzy. W czwartek synek miał szczepienie po 13 miesiącu przed szczepieniem mowię pielęgniarce ze mały ma stan podgorączkowy a ta tylko rękę przełożyłam nic mu nie ma a później sie zaczęło z nosa leci do tej pory małemu kaszle najczęściej w nocy gorączka jak w ciągu dnia jej nie ma do wieczorem bądź w nocy sie pojawia i tobie czwartku byłam w sobotę na pogotowiu bo przychodnia nieczynna i powiedziano nam ze to wirus wczorajsza wizytę na pogotowiu sie odpuściłam bo chciałam rano go do lekarza zabrać na swojego rodzinnego musiałam skargę złożyć bo nie chciał mi małego przyjąć a to juz za długo ta gorączka trwa... mój ślubny mowię to nie problem... a mnie juz coś trafia bo on w niczym nie widzi problemu. Skończy sie tak ze rano poszukam prywatnie jakiegoś lekarza i niech mój sobie mówi co chce ale dla mnie to nie jest normalne...
 
Do góry