reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

no wlasnie co do przedszkola... wiecie moze jak to jest?

Wiem ze dzieci maja te darmowe przedszkole po skonczonym 3roku zycia. Dzieci ktore urodzily sie do konca sierpnia ida do przedszkola od wrzesnia, jesli pozniej to od stycznia. Moj mlody urodzil sie 20 wrzesnia, czy jest szansa zeby poszedl od wrzesnia a nie dopiero od stycznia??? Ja juz na glowe dostaje i najchetniej wyslalabym go juz teraz (gdyby nie fakt ze siedze w domu :D haha) ale do stycznia to caly rok jeszcze.... A on zdecydowanie jest juz gotowy...
 
reklama
hej dziewczyny !
dość dlugo tu nie zaglądałam ;)
wlasnie jestem po 1 wizycie u midwife, bardzo sympatyczna z poczuciem humoru pani :) ale niestety byla tylko w zastępstwie wiec mam nadzieje ze kolejna bedzie rownie sympatyczna i wyrozumiala :)
chlopak byl ze mna wiec nie stresowalam sie tak bardzo ze czegos nie zrozumiem ale nawet nie wiedzac o co jej chodzi wytlumaczyla nam uzywajac prostych slow :) poinformowała mnie tak jak mówiłyście ze w 12 tyg powinnam mieć pierwszy skan a kolo 20 drugi (w szpitalu) ale ze była to moja 1 wizyta wiec muszę poczekać na list z data skanu. Dowiedziałam się także ze przy 1 skanie pobierać będą dość dużo krwi na niezbędne badania i ze przy tym skanie dowiem sie czy nasz bobas to dziewczynka czy chlopiec :) juz nie mogę sie doczekac :) a jak tam u Was dziewczyny ? :)
malinowa_ jak Twój 1 skan ? :)
pozdrawiam :*
 
Siemka dziewczynki!!!
Gosiagratuluje ruchow maluszka...ja tez juz zaczynam czuc babelki,suuuuuper!!!
Linka mozesz pic wywar z lisci malin,podobno bardzo pomaga...i oczywiscie seksik,
nasienie mezczyzny rozmiekcza szyjke macicy.
ja sama przenosilam coreczke 2 tygodnie-chodzilam 10 miesiecy w ciazy!!!
I nie chce juz tego powtorzyc,liscie malin juz zakupilam w sklepie ze zdrowa zywnoscia :)


Ta plaza w Skegness,to rzeczywiscie bez szalu!! :D
My mamy piekna,czysta,piaszczysta plaze w Bournemouth,naprawde polecam.
osobiscie uwielbiam tez kamiebnista plaze w Brighton,jest taka bezpieczna,ogrodzona,ze dzieci nie wybiegna na ulice.


jeszcze przed porodem planujemy przeprowadzic sie do Bristolu :) nie moge sie odczekac!!!!
 
Asiunianie ma takiej szansy,moja mala urodzila sie 23 wrzesnia...i dupka...
nie place od stycznia,a wczesniej placilam normalna kwote.
 
Asiunianie ma takiej szansy,moja mala urodzila sie 23 wrzesnia...i dupka...
nie place od stycznia,a wczesniej placilam normalna kwote.
slyszalam ze mozna jakas petycje napisac czy cos... no ale wiadomo jak to angliki twardo trzymaja sie regol...

izka u nas tez moze chodzic ale trzeba placic... A nie bede placic 30funtow za pol dnia jak sama siedze w domu i nie zarabiam...
 
moj chodzi na takie play grupy raz w tyg na 45min. Moj P z nim teraz chodzi bo ja nie daje rady... Ale raz w tyg 45min dla zywego 2latka to malo troche...
 
asiamagic super,ze wszystko sie udalo..widzisz nie bylo tak strasznie:)teraz juz nie masz sie czym martwic i denerwowac,wszystko pojdzie z gorki..mam nadzieje,ze odezwiesz sie po scanie i napiszesz co u twojej fasolinki ..:)


a jesli chodzi o mnie to po tym jak odpisalam na twoj post..postanowilam,ze na drugi dzien pojde do tego centrum i zapytam dlaczego przez 2 tygodnie nie mam zadnej odpowiedzi.. poszlam i co sie okazalo,ze pani w rejstracji nic o mnie nie wie,nikt z przychodni nie poinformowal centrum o mojej ciazy,jak sie zdenerwowalam..:angry: ale babeczka mila,mowi ze juz wyznacza wizyte(ja sobie mysle pewnie wyznaczy na jutro gora pojutrze) a ta do mnie,ze za dwa tygodnie,bo maja tylko dwie polozne i nie da rady inaczej..takze wizyta jest na 16..a scan to nie wiem kiedy zrobia, pewnie w 17 tygodniu:/ no ale coz,mam tylko nadzieje,ze z moja kruszynka wszystko wporzadku :)
 
Asiunia,ja niestety nic nie wiem o takiej petycji :(
niedlugo zrobi sie cieplej,wiec bedzie mozna chodzic na place zabaw :)
Izkapiekny ten Wasz Devon,jezdze tam na prom :)
Kiedys naet chcialam tam mieszkac,ale los pchnal nas do bristolu...
mam nadzieje,ze nie bede zalowala decyzji.
Oj Malinowa,to niefajnie,ze nikt nie przetransferowal danych...tez bym sie wkurzyla.
Buzi dla maluszka :*
 
Igasia no nie fajnie a najgorsze to czekanie i niepewnosc..od tygodnia juz odliczam dni do tego 16:-) a najbardziej nie moge sie doczekac scanu..i tego zeby zobaczyc moja fasoline .:-)
 
reklama
malinkowa - jak znam zycie, to jesli masz wizyte w 16 tyg w GP z midwife... to scan pewnie ci dadza na 20 tydzien (czyli to juz ten drugi bo pierwszy jest miedzy 13-14 tyg) no chyba ze masz w szpitalu z midwife...ale jak nie wiesz co ze scanem to juz sie pytaj bo potem to powiedza ze sa BUSY i ze zrobia ci w 20 tyg ...
 
Do góry