reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

witam z pochmurnego Opola!
Przyjechalismy z malym w srode i szczerze mowiac to juz chce wracac:baffled:A wszystko przez moja alergie na kota,ktorego maja rodzice.Normalnie tragedia,nie moge oddychac,nos mnie juz piecze od wycierania,spac sie przez ten katar nie da i najgorsze jest do ,ze nic mi nie pomaga.Jak juz z trudem zasne to akurat maly sie budzi i takim sposobem jestem mega niewyspana:no:
Macius lot zniosl rewelacyjnie,pomijajac dwie kupy,ktore strzelil w samolocie.Zawsze kupke robi rano,a tu jak na zlosc rano nic a pozniej w samoloce dwie.I musialam biedaka budzic,zeby przebrac co mu sie zbytnio nie podobalo.Ledwo co wrocilam na miejsce a tu nastepna:wściekła/y:No ale ogolnie to nic nie plakal i sie do wszystkich usmiechal.
Wozka mi oczywiscie nie podstawili:no:Pytalam sie stewardessy jak to jest z wozkami i powiedziala,ze jak bedzie autobus to wozkow nie bedzie,a ajk auutobusu nie bedzie to wozki podstawia.I co,wychodze patrze a tu ani autobusu ani wozka:no:Ale sie wscieklam.Na szczescie sa jeszcze uprzejmi ludzie na tym swiecie i mi pomogli.

Mam pytanie-czy ktorac wie jakie mleczko w Pl jest odpowiednikiem Cow&Gate?
Narazie daje malemu Hipp,ale chce zmienic i chcialabym wlasnie na Cow&Gate.Slyszalam,ze Bebiko to to samo,ale nie jestem pewna.Jak nie to kupie Bewbilon,bo to to samo co Aptamil.
 
reklama
Madzia737- ooo swietne pytanie zadalas, bo ja wlasnie tez sie zastanawiam. Olivieras jest strasznie wybredny i tylko to mu podchodzi. Kiedys bylo inaczej- tolerowal Aptamil, wiec jak bylam w Polsce to kupowalam Bebilon i nie bylo problemu. Ale od jakiegos czasu obrazil sie na Aptamil i tylko pije Cow& gate. Teraz jade do Polski 15- ego i nie mam pojecia jakie mleko mu kupic, jak tam bede,zeby bylo odpowiednikiem Cow&gate... :baffled::confused:
Iza- :-D:-D:-D Kolinek bezbledny z tymi pytaniami...:-D:-D. A swoja droga, ciekawa jestem co mu odpowiedzialas....:-D:-D:-D
Marta- no to dobrze, ze w pracy poszlo ok. No to czyli zostajesz w Polandii....:-D;-):-)
 
hej laseczki!!
witaj sobotnio, my juz po sprzataniu i maly ma drzemke a ja z kawką sobie podczytuje;-)

Madzia super ze dotarliscie i wspolczuje alergii:no::wściekła/y:a bierzesz na to jakies leki??
z wozkiem nie komentuje, kolejny przykład ze wszystko zalezy od lotu.obys wracajac miala wieksze szczescie:tak:;-)
co do mleka to sie nie orientuje bo my bylismy na SMA i mielismy je tez przez cale wakacje w PL(dodatkowo cyc)a pozniej przeszl na hippa a ono jest i w pl i w uk:tak:
po roku za to zmienilismy na nestle junior:cool2:

alex no raczej zostaje, chociaz umowe mam na okres probny - 3 miechy no i zobacze czy caly czas bedzie tak rożowo:-D:-D
 
Martucha- aby tak juz zostalo w pracy jak jest na poczatku :tak: A synus... powinnas sie cieszyc ze nie rozpaczal za toba bo moja jak ja lub tatus wychodzi z domu to ostatnio beczy ze nie mozna jest uspokoic:-(

Gunia260 - ciesza mnie wiesci ze u was juz lepiej, Unas troszke tez, juz malej nie leci z nosa-no czasem cos kapnie...ale noc mialam do KITU !

Madzia- fantastycznie ze malutki byl grzeczny w samolocie :) a te kupy w samolocie to chyba jakas tragedia co ? Bo my ledwo Nastke przebieralismy gdy miala tylko mokro i nosi te pieluchy majtkowe :szok: No a z wozkiem- ja mam tak za kazdym razem :tak:

Kobitki,nie wiem co sie dzieje z moim malym szkrabem ale od jakis 2 tygodni noce amy fatalne. Tak jak nam pieknie sypiala tak teraz 4 HISTERIE w nocy to norma. Juz nie wiemy o co chodzi. No dzis moge to wytlumaczyc, bo ma nos zapchany choc nie powinnam ego tak tlumaczyc gdyz ona tak histeryzuje juz od jakies czasu. Budzi sie co godzine lub dwie i sie normalnie drzew nieboglosy. Nie ma juz spania w lozeczku. Ale gdy wezme ja na reke i posadze na kolanku od razu SPI !:szok:
 
mala-gorzatka28 to wspólczucia może twoja mała czegość się wystraczyła i teraz się boi jak jest ciemno i jest sama?
Moja to nawet przy katarku spała naszczęscie dobrze, budziła sie jak zwykle tylko na jedzenie i pozniej zaraz zasypiała
 
witam niedzielnie i zmykam na spacerek bo pogoda ladna,tzn slonce swieci choc pewnie temperatura niska:cool2:

Pinka a ty co sie nic nie odzywasz?? zawsze przed praca chociaz cos skrobnelas;-)

Gosia moze przechodzi jakis okres buntu??:confused:kurcze nie mam pojecia, pamietam ze u nas po pol rocznym calkowitym przesypianiu nocy tez byl jakis czas pobudek(okazalo sie ze to zeby;-))no ale u was faktycznie mogla sie czegos przestraszyc.
 
reklama
Do góry