reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Witajcie
Bershka jeszcze 10dni i 2miesiąc minie już bokami nam wychodzi ta dieta papkowa :-p
Ale fajnie już wszystko Wiki nawet cieszy się z ciastka rozgniecionego w herbacie :tak:aż się trzęsie :-)
Ale trzeba uważać dziś byliśmy u okulisty i babka na korytarzu dała jej żelke i nawet bym nie widziała bo siedziała tyłem i Nikola mi zawołała mama Wiki nunu to jeść więc wystartowałam od razu ;-)
Teraz tylko się zastanawiam keidy będzie mogła wymarzone gumy jeść :-D

A mówiłam Ci,że jak córke to po pomoc do mojego :rofl:

Annaoj my mieliśmy ospe tylko Wiki się uchowała więc pewnie w przedszkolu załapie,pod września chyba pójdą :tak:
Posyłasz Igora teraz do szkoły??

Zeberka już bliżej niż dalej, na wiosne już będzie z wózeczkiem śmigać :-)
Może będzie w prima aprilis prezencik :-D
Moje z 17 kwietnia :-) pogoda już wtedy idealna na spacerki :-)
 
reklama
witam was! w końcu po remoncie ale od tego malowania wszystko nie boli...ale cieszę się że dom mamy odświeżony i aż w nim jaśniej! więc w przyszłym tygodniu biorę się za przeglądanie kartonów z maleńkimi ciuszkami:-)
 
wpadłam na chwilkę, strasznie niewyspana i już mne głowa od zgiełku boli. B mi zafundował namiastkę rodziny wielodzietnej, ugadał się z bratem na przygarnięcie jego dzieci. W związku z czym pokrzyżował mi plany wyjazdowe i żeby mnie udobruchać to wczoraj gorąco namawiał mnie na babski clubbig z mamami z przedszkola Igora. Było super, ale dzisiaj jestem strasznie padnięta. I jeszcze mięśnie mnie bolą od tańców.
Anulla nie wiem jeszcze, cały czas sie zastanawiam. Planuję się około marca do jakiegoś psychologa wybrać, żeby emocjonalnie mi sprawdził czy sobie poradzi, bo on taki troszkę wydelikacony przez nas i przez swoje przedszkole jest.
Zeberka zazdroszczę, ja tak uwielbiam w malutkich rzeczach knysać. Czyli wszystko gotowe na przyjecie nowego członka rodziny.

uciekam
 
bershka nigdy nie mów nigdy:-) ja zawsze chciałam mieć jedno dziecko a tu proszę zaraz będzie trzecie:-D ale mam nadzieję że jednak nie w prima aprilis;-) annaoj jak tam doszłaś już do siebie?;-) a dla małego jeszcze prawie nic nie gotowe...miałam ciuszki dziś przeglądać ale jakiegoś mam lenia na wszystko...:baffled: anula jeszcze trochę i zapomnicie o operacji i diecie :-)
 
Zeberka masz racje i dlatego wole się jakoś lepiej zabezpieczyć, może spirala? Boje się tylko zakładania.... Teraz biorę tabsy i mecze wątrobę



Ale zrobiło się pięknie biało... Wczoraj byłam z dzieciakami na górce w Tychach tam obok mc Donald i zjezdzalam jak małe dziecko :-D

Milego wieczoru
 
hejka

Alicja jednak przejęła ospę, przechodzi zdecydowanie gorzej niż Igor, gorączkuje troszkę, jest bardziej wysypana i większość pęcherzykowa. bidula moja
I tym samym ja jeszcze 2 tygodnie stresu będę miała:baffled:
Bershka to może nuva ring, nie obciąża tak. Ja testowałam, ogólnie ok, tylko u mnie działał tak jak tabsy, czyli zabezpieczona byłam w 100%;-)
uciekam
 
Hej
Bershka nie bój się mnie też nastraszyli niepotrzebnie ;-)wybierz tylko delikatnego lekarza bo to naprawde dużo daje,w ciązy miałąm zakładanego pessara więc spirala to pikuś w porównaniu do tego krążka on taki duży....:szok: o wyciąganiu nie wspomne bo mdlałam na stole :baffled:
Mnie założył i mówi nie wstajemy a ja że co że już?? :-D
Annnaoj ale będziesz miała już z głowy ;-)
Zeberkaaaaa ja Ci daaam remont w ciąży!! :-D
 
oj tam...już po remoncie :rofl2:.w końcu wzięłam się za przeglądanie ubranek po dzieciach i co dla chłopca to upchałam w szafie a co dla dziewczynki z powrotem do kartonów i na strych
rofl.gif
na razie bez prania bo proszek lovele kupić muszę i na bok odłożyłam ciuszki tak" w razie czego " żeby mąż nie musiał gorączki dostawać stojąc przed tą szafą i się zastanawiać "co tu wziąć do tego szpitala"
sorry2.gif
więc troszkę już przygotowane dla bejbolca
biggrin.gif
a śnieg zaczyna się topić:baffled: dzieciaki przyszły takie mokre że szok:szok: ale jakie miały zadowolone miny:-) a ja idę przyszywać liście-sztuczne i papierowe do spodni i koszuli bo jutro syn ma przedstawienie na dzień dziadków i ma być przebrany za październik:baffled:
 
reklama
to ja w tajemnicy zdradzę, że odkładam:zawstydzona/y::-) Stwierdziłam, że jesscze nie powiedziałam tak "nie" zdecydowanie, a jak za rok, dwa stwierdzę, ze nie, to na pewno ktoś chetny się znajdzie.
U nas ospa na szczęście zaczyna odpuszczać. ufff, Alicja ma troszkę lepszy nastrój. I jeść normalnie zaczęła.
W poniedziałek mam w planie Igora wysłać do przedszkola, ciekawe jak będzie po 4 tygodniach wolnego.
Mama mi sie dzisiaj potłukła, takie lodowisko wszędzie i się poślizgnęła, na dodatek do lekarza nie chce iść. Dobrze, że się troszkę obrobiłam w pracy, jak coś to wezmę 2-3 dni wolnego.
Anula a Ty wysyłasz Amielie do szkoły w tym roku, jeśli tak to gdzie??
uciekam, jeszcze godzina i do domu, hurrra
 
Do góry