reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Bibiana:-( moje kondolencje:-( w szoku jestem:-(

Ja tu zaglądam po dłuższej przerwie i takie smutne wiadomości :-(

Tule wirtualnie
 
reklama
witam mamy z tychów mam 25lat jestem z os. O mam półtoraroczna córeczke i pięcioletniego synka. w chwili obecnej na pilnie poszukuje wózeczka dla lalek dla mojej młodszej pociechy moze któras z mam ma po swoim dziecku niepotrzebny wózek dla lal i chętnie go odsprzeda. Jestem otwarta na propzycje śmiało mozna zadawac mi akiekolwiek pytania uwazam ze wiele juz przeszlam jesli chodzi o wychowanie pociech porody i takie tam zwłaszcza ze ten drugi był niezwykłym hehe
 
Czesc dziewczynki ,Witamy laure123.Oj jaka tu cisza,dziewczyny piszcie coś.Od czasu kiedy balbinie umarł synuś cisza tu nastała.Mój Alanek rośnie jak na drodżdzach wczoraj robiłam mu porządek i cała reklamówka ciuszków za małych.Kupuje mu teraz rozmiar 68.Ale ten czas zleciał już mu idzie pół roczku.Odkrył teraz nóżki które lądują w jego buzi.Wychodzą mu ząbki 2 na dole i strasznie wszystko bierze do buzi nawet mnie próbuje zjeść.Piękna pogoda życze wam udanego weekendu buziaczki.


ticker.php
 
alexiaa27 ty tez z tychów jestes?? jakie osiedle? hej twój bobo to chyba jeszcze malutki cio?? ale małe to pocieszne jest bo takie co juz lata to utrapa hahah ciegla trzeba za nim latac i wymysle co raz to nowe zeczy a ile pomysłow zwariowanych w tej malej głowce az niedopomyslenia hehe ale ma to tez swoje plusy jak chce sie gdzies wyjsc to mowie ubieraj buty i wychodzimy a z takim małeym to cala wyprawka dobrze ze juz to mam za soba hehe a pani skad jest?? moze gdzies niedaleko mnie
 
Laura ja mieszkałam w Tychach obok lodowiska ale od jakiegoś miesciąca sie wyprowadziłam z Tychów.Coś o tym wiem mam córke w wieku 8 lat i synka 5 miesięcy.A mówi się małe dziecko mały kłopot ,duże dziecko duży kłopot.Moja córcia już wymyśla do swojego ubioru.Ale upał mały dzis marudny;-)

ticker.php
 
Witam Was Tyszanki :-)

Mam pytanko, czy wiecie o ginekologu w Tychach, ktory przyjmuje prywatnie bez okresu oczekiwania na wizytę ?
Jestem w 5 tyg. c i mam umówioną wizytę u dr Krzystyniaka, ale niestety za dwa tygodnie, a juz chcialabym wiedziec coś wiecej prócz tego co powiedziały mi dwie kreseczki testu ciążowego ;-)
 
Witaj Asia 70 ja chodziłam do dr.Sobuty byłam bardzo zadwolona przyjmuje na kase chorych jak i prywatnie w czwartek na paprocanach.Jest dokładny i solidny.Gratulacje dzidzi:-).

ticker.php
 
reklama
Witaski dawno tu nie byłam ale nadal pustki hahah :) asia70 jeżeli chodzi o lekarzy to alexia pisze dobrze Sobuta jest ok tylko jak dla mnie troszkę zbyt ostrożny ale ja miałam z nim do czynienia z 10 lat temu wybierz sobie lekarza który będzie Cię prowadził od początku do końca a co najważniejsze będzie w szpitalu w którym będziesz rodziła bo to jest naprawdę ważne :) Najlepsi lekarze w Tychach których mogę polecić to jednak Krzystyniak i Kampa to sprawdzeni i konkretni goście którzy znają się dobrze na swoim fachu:) Osobiście latam regularnie do Kampy przyjmuje przy merino i nie jest drogi bo za wizytę bierze 100 zł. a będzie przy twoim porodzie i każdej wizycie w szpitalu :) A myślę że miło Ci będzie mieć w szpitalu swojego lekarza który będzie na każde zawołanie a nie będziesz się prosiła lekarza xy o jakąś kolwiek wiadomość:)
 
Do góry