reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

annaojkce raczej nie zwolni ide w środe do lekarza to zobaczymy.Tej nocy i wieczór byl koszmarem takie skurcze że aż sie popłakałam:-(na szczęście z łóżeczkiem wyjaśnione i babka po telefonie od męża wysłała tydzien czekania ma być w poniedziałek to kamień z serca.Jeszcze w poniedziałek ide na badania i będe się szykować.Trzymam kciuki za Igorka oby sie dobrze skonczyło.

ticker.php
 
reklama
Hejka dziewczyny chętnie z wami poklikam :) Kiedyś już was zagadywałam ale może mnie nie zauważyłyście:):) Jestem Marta:) Mam 4 dzieci Madzie13l Marti 10l Mareczek 4l i Matiu roczek :) Troche nas jest i mam co robić ale za to wesoło hahha:) Całe dzieciństwo mieszkałam na oś h6 jak wyszłam za mąż to kilka lat na żwakowie potem kupiliśmy mieszkanie na Woli ,ale aktualnie mieszkam w Irlandii:) Poczytałam was troszkę i widze że co niektóre znam;) Hejka alexiaa27 Ty już widze na ostatnich nogach?? to oczekiwanie najgorsze co?? ale fajnie że chłopczyk będziesz miała parke a i pannica już duża więc pewnie Ci pomoże:) Jak ją ostatnio widziałam to z niej był taaaaaaki maleńki szkrabek:) A i Justysia z wami pisze czasem widze :) Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do waszego grona:)
 
Witajcie dziewczyny:MX6 jasne że cię przyjmniemy widzisz świat mały ;-)tak Wiki urosła pannica z niej ale twoje córki też urosły to już pannice.Ostatni metek mam skurcze coraz mocniejsze i mały się już wstawił do kanału wiec na dniach czopa już nie mam.Czekamy i spakowana więc się jak zacznie bez paniki do szpitala.Szpital blisko 5 min:-D.Tak najgorsze czekanie mam już dość i te noce to horror.
ticker.php
 
hejka

MX6 witaj :-) ale fajna gromadka u was, zazdroszczę....ja pochodzę z rodziny wielodzietnej jest nas 5 i miałam super dzieciństwo, nigdy nie bylo nudy w naszym domu :-)

Annaoj kce, a to co jest Igorkowi??? mam nadzieję, że operacje jednak nie będzie konieczna, trzymam kciuki.

Alexia mam nadzieję, że wytrzymasz do 38 tyg. no ale jak piszesz że skurcze coraz silniejsze, to trzymam kciuki aby wszystko było ok i poród był bezbolesny ;-)

U nas ząbkowania ciąg dalszy, masakra...wychodzą mu 3 górne, oczka mu ropieją i ślini się niesamowicie...na szczęście tfu tfu ładnie w nocy śpi, obudzi się koło 4-5 to biorę go do łóżka i śpi dalej....mam nadzieję, że zęby szybko się przebiją, bo prawie tydzień się już tak męczy....
 
Witaski:) Alexiaa jeszcze tylko troche hehheh:) Ale jak już czop Ci odszedł to faktycznie dzieciątko tuż tuż :) A będziesz rodziła naturalnie?? a myślałaś o epiduralu środku znieczulającym ?? Ja przy Matim miałam i jestem bardzo zadowolona :) Można skupić się na porodzie i frajdzie z nadchodzącego dzidziusia a jak nie trzeba cierpieć to po co?? Medycyna teraz nam dostarcza takie rarytasy hahah ale nie wiem jak to jest w wojewódzkim bo 4 lata temu nie praktykowali bo też chciałam a teraz to nie wiem:( Bibiana mojemu też wychodzą zębiska i bardzo to źle przechodzi bo gorączkuje i mizernotka taka biedna :( Ale On ma dopiero dwójki na górze i dole i górne chyba piątki bo całkiem ztyłu więc sama nie wiem jakimi prawami heheh kierują się te zębiska przy wychodzeniu:) A co do dzieci to naprawde wesoło i tak przytuuuuuuuulaśnie co chwilke to ktoś do tulaszenia stoi w kolejce począwszy od 13 latki kończąc na roczniaku:) Pozdrawiam i lece do obowiązków:)
 
Czesc dziewczyny :MX6 nie ma już znieczulenia wstrzymali a podrugie nie bede płacić tyle kasy teraz to kosztuje 600 zl wole na dziecko wydać.W piątek byłam u lekarza i po zbadaniu powiedział że to już wszystko się otwiera i szyjka się skraca.Więc czekamy wczoraj wieczorem bolesne skurcze ale się nieco uspokoiło.Dziś twardy brzuch.Oby już bo mam dość...pozdrawiam
ticker.php
 
Witaski:) Alexiaa życze Ci żeby szybko poszło :) I jeśli to możliwe jak najbardziej bezboleśnie :)Choć to ból o którym się szybko zapomina:) Ja troje dzieci rodziłam bez znieczulenia i dałam rade dopiero tutaj w Irlandii zdecydowałam się na epidural :) Ale tutaj jest free zresztą tak samo jak za poród rodzinny też tutaj się nie płaci:) Bo pamiętam że jak rodziłam w Polsce w wojewódzkim z mężem to była DOBROWOLNA OPŁATA 100 ZŁ.którą musiałaś uiścić hhahah co jest jakąś bzdurą!!!!!nie wiedzą gdzie kasy szukać :)Choć wiem z pewnego dojścia:) że jeżeli się znieczulenia zażąda to muszą je dać ale kto będzie ryzykował i się wykłucał??i nie mają prawa żądać pieniędzy,tylko zdzierają bo gdzieś muszą :) Ale jeżeli chodzi o służbę zdrowia to nie możemy być krytyczni bo jak widze co się dzieje np. tutaj w Irlandii to szok. sama latam do Polski z każdą głupotką typu dentysta dermatolog czy ginekolog :) Nie doceniamy tego co mamy aż tego nie stracimy hehhehehe :) Ania daj znać jak już urodzisz i jak było:) Trzymam kciuki:)
 
Dam ci znać Marta ale za poród rodzinny już znieśli opłate więć choć tyle będe rodzić z mężem.Chyba coś czuje że to już nie długo nastąpi małego czuje nisko i brzuch mam dosłownie na kolanach oby było już bo mam dość.A jak nic nie będzie się działo to będe robić wszystko żeby to przyspieszyć już znam sposoby...

ticker.php
 
Hej :-)

Alexiaa kciuku zaciśnięte, pewnie na dniach urodzisz :-)

Jeżeli chodzi o znieczulenie to ja miałam(rodziłam w Mikołowie) chciałam urodzić bez, ale po 12 czy 13 godzinach już nie mialam siły i ordynator zapytał czy chce znieczulenie, dostałam 3 razy bo po 15 minutach znów wszystko czułam...lekarze się ze mnie śmiali, no ale te 15 min bez bólu to było dla mnie coś pięknego, troszkę się zdrzemnęłam, bo ja dwie noce przed porodem nie spałam....oj cięzki miałam poród...ale dziecko wszystko wynagradza :-)

MX6 a Mati ile dokładnie ma, jeśli można wiedzieć?
Filipkowi jeszcze ząbek nie wyszedł, a ślini się niesamowicie...no i mały w dodatku ma angine...ja chora....oj ta pogoda wkurzająca jest.
Te zęby to wychodzą jak im się podoba :-)
 
reklama
Witam się dzisiaj:) U nas kuchnia popaduje ale za to nie jest zimno ale zakupki i tak zaliczyłam :-D:-D wybrałyśmy się z siostrą na miasto żeby się troche zrelaksować :tak:Tym bardziej że Mareczek w przedszkolku był i miałam tylko Matiego:) Zauważyłyśmy dzisiaj że mała od siostry miała pęcherzyki z wodą na ciele na bank ospa a moi chłopcy mieli ostatnio cały czas kontakt z Martysią i ciekawi mnie czy załapali bakcyla pewnie tak bo zaraża się na początku i będzie się działo:wściekła/y::-D ale nic jakoś to będzie mam nadzieje ale najgorsze że Ona jest w ciąży i żeby jej nic nie było:szok: Bilbiana Mati ma dokładnie 17 miesięcy i wielkolud z niego bo ubrania mu kupuje na 2-3 latka a zębiska ledwo ledwo i dopiero się wykluwają i ciekawe od czego to zależy tym :szokbardziej że mocny i wszystko a przede wszystkim dużo je:szok: No nic lece i ANIA CZEKAM NA WIEŚCI Bo u Ciebie to jak na bąbie zegarowej hahhah:-D
 
Do góry