reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z SOSNOWCA I OKOLIC

reklama
ivon gratuluję córeczki
A przy okazji ja tez mieszkam w Gołonogu, ale na Manhattanie...
:laugh: :laugh: :laugh:
 
Czesc.
Podczytywalam watek wczesniej i zawsze cosik mi wypadlo i sie nie dopisalam.
tez jestem z Sosnowca ( a dokladnie z Regulacyjnej :-) To okolice Sobieskiego)... Wczesniej mieszkalam na Zagorzu :-)
Moze jest ktos chetny na spacerki na Stawikach jak sie juz cieplo zrobi na dobre??
 
ewaunia75 pisze:
ivon gratuluję córeczki
A przy okazji ja tez mieszkam w Gołonogu, ale na Manhattanie...
:laugh: :laugh: :laugh:

dzięki! Ja też gratuluję maleństwa. Urodziłaś 5 dni po mnie :) Rodziłaś w DG? Bo ja na Zagorzu.
A mieszkam niedaleko dworca PKP
 
Cieplych, pelnych radosnej nadziei swiat Zmartwychwstania Panskiego,a takze kolorowych spotkan z budzaca sie do zycia przyroda. Zdrowia, szczescia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stolu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te swieta beda jak bajka. Na te Wielkanoc zyczyc Wam wypada ciepla domowego, milosci blizniego, placka wybornego, spokoju swietego. Zycze Wam tego wszystkiego z serca glebi.



Zyczy Marta z Sandrusia

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

dzięki! Ja też gratuluję maleństwa. Urodziłaś 5 dni po mnie :) Rodziłaś w DG? Bo ja na Zagorzu.
A mieszkam niedaleko dworca PKP

Ivon ja mojego Adasia urodzilam w 2002 r.
Teraz bylam w ciąży ale niestety poronilam i czekamy z mężem na mozliwość zaczęcia starań... Jeszcze dwa cykle i do roboty...
Rodzilam w Dąbrowie i teraz ten nieszczęsny zabieg tez miałam w DG, moja teściowa tam jest położną.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry