reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z SOSNOWCA I OKOLIC

reklama
już się nie mogę doczekać kiedy i ja oficjalnie dostąpię zaszczytu bycia mamą :) i kiedy oficjalnie przystąpię do forum "mamy z s-ca i okolic", no już niedługo- tak się boję tego porodu- (będę miała cesarkę)..
pozdrawiam
 
mammy18 nic sie nie boj ;) to nic strasznego ;D
Ja rodzilam naturalnie i nie bylo tak zle ;)
Ponoc im bardziej o tym sie mysli tym gorzej wiec nie martw sie bedzie dobrze ;)

Trzymam kciuki ;) :)
 
Teraz już mogę napisać, że nie ma się czego bać ;D W trakcie ciąży starałam się myśleć pozytywnie o porodzie, że nie będzie tak źle. No i nie było ! Trwał co prawda dość długo i bolało, ale urodziłam naturalnie i zaraz po porodzie stwierdziłam, że mogę rodzić nastepnie dziecko ;D
 
Mammy18 Ty juz jestesa mama !! :) nosisz w sobie juz swoje malenstwo ;)
nie boj sie porodu, ja tez duzo o tym mysle... zaczyna mi to tak szybko teraz leciec, ale uwazam ze trzeba sie nastawic pozytywnie i tylko nie panikowac a reszta pojdzie sama. :)

Pozdrawiam
 
Dobry wieczór!

Kłania sie Wam nisko mama z Klimontowa. Generalnie "siedzę"na Mamuskach ze Śląska, więc i tam zapraszam serdecznie!!! Buziaczki.
 
pewnie macie rację, już mam dośc tego gryzienia się. no ale niestety z natury jestem panikarą :) chcialabym miec juz to wszystko za soba i moc przytulic mojego synka... coraz rzadziej wchodze na forum, bo coraz bardziej boli mnie kregoslup. mam nadzieje, ze po cesarce jakos szybko dojde do siebie i te mniej przyjemne oznaki ciazy ustapia. poki co lece sie poloyc :) Trzymajcie sie dziewczyny z sosnowca i okolic :)
 
reklama
Do góry