reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
no katastrofa w irlandii ,szkoly pozamykane niektore,sklepy tez zamykaja wczesniej bo ludzi niema.a na dwor niema jak wyjsc z dzieckiem bo nieprzejade wozkiem hahah,wdomu zimno jak cholera jeszcze sie dach zaawali pod wplywem snieguu,bo tu nieprzystosowane nic do zimy
 
Wiola,u nas w sklepie ruch,ze nie nadazam z pieczeniem:szok:.Olo lata po dworze wniebowziety,a w domku mamy cieplutko.Samochodem jakos daje rade jezdzic,chociaz ciezko,jak przed toba sie ktos wlecze 10 km na godzine....Byle do wiosny-laseczki:tak:
 
witam,dziewczyny ale pech moj maz dzisiaj rano wychodzil z domu i fiknol orla,i ambulans musialam wzywac bo zlamal noge ,co sie okazuje ze w dwoch miejscach i jutro ma operacje i lezy w szpitalu,zaraz jade do niego do szpitala,ale numer niezle co na same swieta
 
O rany Wiola ogromnie Wam wspolczuje, co za pech!!!! I to na same swieta, dobrze, ze masz mame zawsze to jakas pomoc!

U nas strasznie duzo sniegu,:rofl2: Natalka zadowolona ostatnio po 3 godziny na dworze spedza, ulepila juz balwanka i konczy z tata iglo lepic.
 
Wiola strasznie mi przykro.Ja tez dziś na tym śniegu fiknęłam orła o mało nie wpadając pod luasa:) ale na szczescie oprócz stłuczonej dupy to nic mi sie nie stało.mam nadzieje ze opady śniegu szybko sie skończą bo wyprawy o 5 rano do pracy już mi sie znudziły.:(
 
reklama
dzieki renni i bryska-
wlasnie wrocilam dopiero ze szpitala szpital przy centrum,jechalam taxowka i musialam wysiasc bo korki i zamykane niektore ulice ,potem poszlam na luasa a tam luas zamkniety niejezdzi na sandyford,wiec znow musialam zlapac tax i a bardzo icezko ja zlapac ,wyszlam ze szpitala o 15 do tej godziny sie szwendalam dopiero dojechalam do domu
Jutro musze tez jechac do szpitala bo ma operacje niewiem jak ja tam dojade
 
Do góry