reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Aniu!!!Dzieki za spotkanko;)))Olek tak sie wymeczyl,ze w domu flacha i padl,ha,ha!!!Milo Was bylo wszystkie ujrzec i dzieciaczki!!!no i poznac nowe mamy!!!
 
Monia - padlam
Ja też dziękuję za spotkanie było rewelacyjnie!!!!!!!!!!!!Aniu przepraszamy za bałagan i przepraszam wszystkie dzieci które pogryzła moja Jula....
aine- szkoda mi Twojej Natalki, moze otworzysz przedszkole?
super ze spotkanko sie udalo. Ja lece jutro musze przez 4 wstac a przed 5 na lotnisko, odezwe sie z PL, buziaki
 
wiesienka - spokojnego lotu ,ja za tydzien lece,tez juz sie doczekac niemoge
aine- pibko przepraszam ze mnie niebylo na spotkaniu tak chcialam cie zobaczyc noi twoj orbiterek do cwiczen ,ale to moze wpadne juz po przylocie to odrazu z mama moja przyjade to sobie pogadamy hahahaha.
monia-to twoja julcia grzyieeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!1jaki szczurek z niej
takie to malutnkie a takie zwinne
Mojej amelii pokupowalalam juz na zime w pl ubrania kurtke spodnie bluzy buty zimowe wszystko oczywiscie ,noi sukienka na chrzciny tez juz uszyta tylko niewiem czy bedzie dobra bo kapelusik mama powiedziala ze jest plytki,i stan sukienki od szyii do pasa tez jest krotki ,w zalaczniku przesylam zdjecie tej sukienki amelii tylko ze oczywiscie duzo wieksza niz na zdjeciu

CHRZEST *Sukieneczka *R.74 ALEKSANDRA (1263982964) - Aukcje internetowe Allegro
 
Oj tak, tak było super!!! Aniu ja tez dziekuję...i hahaha przepraszam za bałagan.No i jedzonko jak zwykle wysmienite :-)

Monia jeśli Ania nie pamieta to znaczy, ze pewnie tak jej powiedziała ;-):-D:-D:-D i jeszcze raz dziekuje za podwiezienie:-)


Wiola świntucho, a mnie to nie łaska przprosić:-D:-D:-D...stęskniłam się za Tobą p...ko, ale nic straconego bo mam nadzieje, że w końcu zawitasz do mnie.

Gosia ja tak jak Wiola i Ty lece do Pl za tydzień, ale po powrocie obiecuje, ze jakoś spotkamy się u mnie.Ucałuj Asieńkę.


Dziewczynki ja wracam 7 listopada.Jak tylko przylecimy to się jakoś dogadamy kiedy Wam pasuje i mam nadzije, że tym razem wypali :-)No i może ustalimy termin mikołajek.Wiem, ze ktoś juz poruszył ten temat i chyba już ktos cos sprawdzał.W kazdym razie mam nadzijeę, ze uda się cos zorganizować.
 
reklama
Do góry