reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Tak Emwu malutki niebieski kubeczek to na pewno twój!!!Dziękuję ci bardzo za buty.A Gosia od soboty jest w Polsce.
Amelia za co miałabym się na Ciebie gniewać.A Jula już super choć nadal mi robi rzadką kupę tą rano robi normalną,a każdą następną rzadką,ale jak zobaczyłam jej górne spuchnięte dziąsła to jestem pewna,że ta rzadka kupa to od zębów.Nie wiem czy powinnam jej coś podawać?
 
monika1085 - no widzisz mowilam ze to od zebow,ja swojej amelii to podawalam nurofen i gelik na dziasel ka, moze byc BOBOGEL.

kiedy spotkanko w dundrum?
a na solarium mialysmy isc dziewczynki.

gosia poleciala do polski i olga yeti a co z aine?
 
Amelia i wiesienka na którą się umówiłyście w sobotę bo ja jestem chętna ale jeszcze nie wiem na 100%czy dam radę.Jak mi się uda to przyjadę do centrum.

A co z Tym piątkowym spotkaniem bez dzieci?gdzie idziemy?i o której?rezerwujemy jakieś miejsca w pubie?
 
dziekuje za mile przyjecie... sympatycznie mi sie z wami rozmawialo, David w drodze do padl jak niezywy ale w domu sie rozbrykal... mam nadzieje ze bede miala sie okazje zrewanzowac i zaprosic mamy z dzieciaczkami do siebie... tylko nie mam ogrodka i tylu interesujacych zabawek...:)
 
wiesienka i monika jeszcze nieustalilysmy na ktora sie umawiamy ,jak wam pasuje ja to i tak pojad e raniutko bo musze kupic wedline i kaszanke,i potem jestem wolna ,bedzie jeszcze taka nowa mama ,mieszka kolomnie ale jeszcze nieopanowala forum wiec .monika1095- ja juz poznala
 
dziewczyny czy Wasze dzieciaczki miałay już kiedyś katar który trwał 10 dni?:sorry2:
antoś już dziś smarka 10 dzien w poniedzialek były już takie gluty białe jakby sie konczyl katar a dzis i wczoraj znowu przezroczysta wydzielina z noska pedziec do lekarza? moze to alergia na jakies pylki? sama nie wiem tymbardz\iej ze w poniedzialek bylam u lekarza z nim bo wsykoczyly mu czerwone chropowate placki na plecach takie podobne do zmian ezgemowych , gp powiedzial ze to duzo powiedziane egzema dal masc hydrocortisone czy cus taka jak hania uzywala na ezgeme i e45 do dodatkowego nawilzania juz dzis wygladaja plecki o wiele lepiej , ale co z tym katarem? nic wiecej mu ni9e dolega nie kaszle nie goraczkuje:dry:
 
reklama
sandra mój mały miał kiedyś katar ponad 3 tygodnie.ale zadnych innych objawów.nie był marudny nic go nie bolało tylko tem nega katar..sam przyszedł sam poszedł choć tez sie zastanawiałam co to bo ponad 3 tyg to troche dziwne było.ale moze niedługo samo przejdzie.kup mu kropelki do nosa nasosal bez recepty-to jak na razie jedyny lek który pomógł mojemu małemu.zaczełam mu podawać po 2 dniach katar zniknął:)
 
Do góry