reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

emwu monika1085 bryska aine pasuje Wam środowy piknik w marley parku? bo reszta wiem , ze odpada:sorry2::baffled: jak narzie tylko ja i amelia2008 jestesmy za:tak: dziołchy kaj żeście są?:rofl2:
 
reklama
może znacie inny park w waszej okolicy?;-)żeby bylo ci sie latwiej dostac monika:tak:

renni a Ty piszesz sie na piknik srodowy?
 
W koncu ladnie mimo,ze mam wolne!!!Dzis zaszalalm i kupilam sobie stanik na wesele(niby mialam,ale do kitu...)wonderbra bez ramiaczek.Rewelacja,nawet przy moim biuscie zostaje na miejscu,polecam do kreacji bez plecow.Troche nie bylam zdecydowana ze wzgledu na cene,ale raz sie zyje,a co;)))
 
MONIKA- jak chcesz to przyjedz pierw do mnie pod shopin centre w dundrum wczesniej a potem pojdziemy do parku !!chyba ze wolicie do mnie na ogrodek wpasc.Niedlugo kupie Amelci zjezdzalnie mala za 29e w smyths ,tylko niewiem jak ja przywioze ,hahha na barana
 
Ostatnia edycja:
Sandrulińska o mnie się nie martw do Częstochowy doszłam na nogach(z Bielska) to do Marley Parku dojdę na pewno.Bardziej chodziło mi o to,że tu prawie wszędzie ciągnie się m50 i nie ma nigdzie krawężników.Więc Amelia2008 skorzystam z twojej propozycji i będę pod shopingiem.
Napiszcie tylko o której ten piknik.
Gosia ja się przejdę do Ciebie po te kosmetyki,albo podjadę wieczór z moim mężulkiem.Co do biustonosza to dobrze zrobiłaś!
Bryska
a Ty gdzie się podziałaś?mam nadzieję,że nie ukrywasz się z powodu tych blond włosów?;-)
 
gdzie się podziewa reszta?:dry:

dziewczyny mi bardzie pasuje tak koło 3:sorry2:
z rana to nie bardzo a wpołudnie banderas drzemie
 
witam
piekna pogoda dzisiaj,AMELCIA juz dobrze sie czuje je wszystko ,co do tego pikniku to ja moge troszke wczesniej nic o 3
monika-ok to pod shopingiem tylko niewiem oktorej tobie pasuje bardziej bo mi troche wczesniej niz o 3 hahahaha dogadajmy sie
 
hej!;-)

naciskam nakręcam na ten piknik , a sama nie bede dziewczyny:sorry2:

antoś dziś zaczął gorączkować z katarkiem i kaszelkiem:sorry2::dry:

w sumie nikt w domu nie chorował już jakies 2 miesiace nie liczac mojego zaziebiena i zeba:dry:

wiec chyba odpadam bo maruda z niego straszna:dry:

shit:dry:
 
reklama
Hej lasencje,

My niestety nie zjawimy sie na srodowym spotkaniu, gardlo strasznie mnie boli i jakas taka polamana sie czuje, mam nadzieje, ze nie wykluje sie jakies chorobsko.



może znacie inny park w waszej okolicy?;-)żeby bylo ci sie latwiej dostac monika:tak:

renni a Ty piszesz sie na piknik srodowy?

dzieki za pamiec!

I zdrowka dla Antosia!

Monika-dzieki sliczne!
 
Do góry