reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Hej laski,
wiesienka-dobrze, ze nie utkneliscie.
monika1085-wszystkiego naj dla Gwiazdeczki!!!!!
Amelia-niemartw sie, jelitowka jest nie grozna, tylko dawaj jej duzo pic!!!!!Buziaczki dla Niunki, mam nadzieje, ze jej szybko przejdzie.
Gosia-super, ze masz juz te avonki! No to kiedy spotkanko, mnie wtorek-sroda pasuje.

Pozdrawiam.
 
reklama
gosia i reszta babek to kiedy sie spotykamy pod pretekstem avonu:-):sorry2:?
mi pasi poniedzialek, wtorek, sroda tyż:tak:

Ja caly przyszly tydzien pracuje,niestety...Ale jakos sie babeczki zgadamy najwyzej przyskoczycie do mnie,popoludniu we wtorek,pracuje do 16.Chyba,ze Monia zorganizuje spotkanko,to po 16po pracy sie doturlam na moment.Jestem do Waszej dyspozycji.Ewentualnie,jak ktorejs niedziela pasuje,to nie ma problemu,ale tez popoludniu,bo rano musimy jechac na ostatnie zakupki przed wylotem.
 
Ostatnia edycja:
ja dopiero co zasiadlam do kompa, po pracy szybkie zakupy, potem sprzatanie mieszkanie, kapiel Asi i padam, dobrze ze P pomaga mi we wszystkim, ale jutro laba:tak::-D:-):happy:
 
Czesc dzewczyny!
Mnie to wogole wywialo na parenascie dni :-). Pracuje w tak kosmicznych godzinach, ze pozniej nie wiem za co sie zabrac.
Mam nadzieje, ze wszystkie dzieciaczki juz doszly do siebie po chorowaniu.

Laseczki umowmy sie na jakies pijanstwo gdzies w miescie! Musze sie w koncu wyrwac bo zwariuje! :-D
Poki co lecimy do Polski w przyszlym tygodniu pozalatwiac pare rzeczy ze slubem. Juz postanowione, pobieramy sie w pazdzierniku :-D:-):-)

Pozdrowienia dla wszystkich!
Buziaki!

Gosia ja tez tak mam z pogoda :D Ja pracuje caly weekend wiec bedziecie mialy piekna pogode ha ha :D Od wtorku mozecie sie spodziewac deszczu lub zachmurzenia :D
 
Ostatnia edycja:
Babeczki w imieniu Julci dziękuję za życzenia...jakieś mnie dopadło rozmyślanie przy tym Julcinym roczku.Czasem nie wierzę w to,że ten czas tak szybko leci czy ktoś może go zatrzymać,chciałabym,żeby zawsze była moim malutkim dzidziusiem!!!
wisienka123cieszę się że dolecieliście szczęśliwie!!!
renni
gdzieś Ty się podziewała?
Ameli2008
mam nadzieję,że Amelcia dziś czuje się już dobrze.
Manija
my też braliśmy ślub w październiku i padał śnieg:-(,ale co zrobić na pogodę nie mamy wpływu.
Ja też jestem za spotkaniem z dzieciaczkami i bez!!!w tamtym tygodniu był wątek spotkania bez dzieci,ale coś się urwało i do spotkania nie doszło!!!
Miłego weekend babeczki!!!
 
Babeczki w imieniu Julci dziękuję za życzenia...jakieś mnie dopadło rozmyślanie przy tym Julcinym roczku.Czasem nie wierzę w to,że ten czas tak szybko leci czy ktoś może go zatrzymać,chciałabym,żeby zawsze była moim malutkim dzidziusiem!!!
wisienka123cieszę się że dolecieliście szczęśliwie!!!
renni gdzieś Ty się podziewała?
Ameli2008 mam nadzieję,że Amelcia dziś czuje się już dobrze.
Manija my też braliśmy ślub w październiku i padał śnieg:-(,ale co zrobić na pogodę nie mamy wpływu.
Ja też jestem za spotkaniem z dzieciaczkami i bez!!!w tamtym tygodniu był wątek spotkania bez dzieci,ale coś się urwało i do spotkania nie doszło!!!
Miłego weekend babeczki!!!
Monia mam avon dla Ciebie.
Manija w koncu sie odezwalas!!!Wysylalam pare razy sms-y do Ciebie i echo!!!nawet w Dunnsie Cie nie widac,kiedys spotkalam twoja mame z Franiem.
 
reklama
dziołszki!!;-)
to co kiedy się spotykamy? niech góra coś ustali:-D:-p:rofl2:
jak dla mnie mozemy się spotkac nawet w jakims parku na pikniku:tak:
środa ? wtorek?
miłego dnia!
 
Do góry