reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

czesc dziewczyny, ja ostatnio jakos nie ma na nic czasu, a tu swieta za pasem, ubralismy dopiero choinke i teraz sprzatanie i gotowanie, a tak propo gotowania- macie jakies swoje potrawy moze regionalne ktore gotujecie na swieta?:-D
Olga 79- szkoda ze temat upadl, a juz mialam ochote na spotkanie z Wami, ale moze jeszcze bedzie okazja
 
reklama
hej wiesienka:) a widziałam Waszą choinkę:D śliczna!
co do potraw-pierożki oczywiście od mamy Wioli, zrobię jeszcze bigos według przepisu mojej teściowej,zapiekany, gołąbki, barszcz, jakąś rybkę się kupi...No no ciasta-sernik, jabłecznik(mam świetny przepis też od mojej teściówki kochanej, mogę przesłać chętnym).Mmmmm, łasuch się we mnie odezwał, nie mówcie już o jedzeniu:D:D
 
kobietki mam pytanie... czy któraś z was zna fryzerkę/fryzjera ale Polaka? Juz na prawde potrzebuję ściąć włosy a kompletnie nie jestem w temacie fryzjerów itd....

moze mozecie mi kogos polecic?

uuu dziś Monia sie nie zameldowala na gg.... czyzby czyzby?
 
kobietki mam pytanie... czy któraś z was zna fryzerkę/fryzjera ale Polaka? Juz na prawde potrzebuję ściąć włosy a kompletnie nie jestem w temacie fryzjerów itd....

moze mozecie mi kogos polecic?

uuu dziś Monia sie nie zameldowala na gg.... czyzby czyzby?
Wiola ma namiary na fryzjerke.No Monia wczoraj miala skurcze:-)moze lezy i sie meczy:tak:oby jak najkrocej:-DOlga a po czym ten KAC??:-p
 
reklama
Do góry