reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Boshe dziewczyny czy wam tez sie tak nudz jak mi? Dla ułatwienia dodam że nudzi mi sie cholernie:eek:

:D:D Gabrysiu, nie nudzi mi się:D jak Ci się nudzi, to wpadnij mi chatę posprzątać i obiad ugotować, co Ty na to?:D
pozdrówki dla wszystkich!
aa, Justyśka, oczywiście dziękuję za zaproszenie:) Ty do mnie z Olgą możesz w każdej chwili, będzie nawet łatwiej;) zgadamy się jeszcze!!
 
reklama
Aini tez mam taki syf w domu ze ciezko sie w nim ogarnąć..obiadu tez oczywiście nie ma ale nie samymi obowiązkami człowiek żyje:-)..mam kupe rzeczy do zrobienia ale kwestia taka że..mam juz tego dość i strajkuje..nie bede sprzatać!!
 
Aini tez mam taki syf w domu ze ciezko sie w nim ogarnąć..obiadu tez oczywiście nie ma ale nie samymi obowiązkami człowiek żyje:-)..mam kupe rzeczy do zrobienia ale kwestia taka że..mam juz tego dość i strajkuje..nie bede sprzatać!!

musze Ci powiedzieć, że super podejście! po co się stresować, że coś tam nieposprzątane, skoro nie mam ochoty, przekładam to na kiedy indziej, hehe.Swiat się nie zawali od tego;)
 
Amelia2008- wszystkiego naj.....z okazji slubu,oby spelnily sie wszystkie marzenia :-D:laugh2::-D:laugh2::-D:laugh2:
justyska29- witamy u nas:tak:
dziewczyny co z tym Mikolajem?
ja we wtorek i srode mam znow wizyty, ale w inne dni to bez problemu, zapraszam do mnie:-D ide sprzatac, a potem zakupy i prezenty bedziemy kupowac,milego weekendu:biggrin2:
P.S a nasza Joasia dzis konczy 2 m-ce,potem wkleje jakies fotki
 
Dziewczynki dziekuje wam bardzo za zyczenia
Wszystko sie udalo ,mam meza!!!!!
przesle wam zdjecia ,a opisze jak i co w tygodniu
 

Załączniki

  • DSC01598.jpg
    DSC01598.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC01603.jpg
    DSC01603.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC01605.jpg
    DSC01605.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 38
  • PC040309.jpg
    PC040309.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 35
Cześć dziewczyny! Jak wam minęły mikołajki, bo mi troszke nieciekawie:zawstydzona/y: Byliśly wczoraj z Adim u lekarza i podejrzewa prawostronne zapalenie płuc, bez antybiotyku się nie obeszło. Biedaczek jest taki zmęczony że obija się o wszystko:-(
Na dodatek teściowa zapowiedziała swój przyjazd na święta:szok: dodam że to toksyczna kobita:confused2: no ale nic po takiej niespodziance obiecuje że będę grzeczna przez cały następny rok, może Mikołaj mnie oszczędzi:-p
Amelia pięknie wyglądałaś, super fruzurka:tak: Gratuluje:-)
 
dzieki dziewczyny
slyb trwal doslownie 10min,pan konsul odprawial szybko ,hymn byll
i smiechy bo ja sie pomylilam bo naprzecviwko nas bylo lustro i ja sie spojrzsalam i akurat moj kubus smial sie aja wty czasie mowilam przysiege o to i ja zaczelam sie smiac hahaha
 
Halo dziewczyny:-) Wiolu, gratulacje i witamy w klubie mezatek:tak::tak:Na slubie wygladalas slicznie:-) A jak tam Monika,czyzby dzidzius juz przyszedl na swiat:-)Ostatnio nie mialam czasu zeby zagladnac na forum,niestety moj urlop wychowawczy sie skonczyl:no:i musialam wrocic do pracy.Cale szczescie tylko na part time ale i tak jest ciezko.Czekam na wiesci o mikolajkach:-)
 
reklama
Do góry