reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

hej kobietki!

to ja napisze:)

Monia widze ma opis ten sam czyli jeszcze 2 w 1:) czekamy!!!!! kobieto ja Ci powiem tylko tyle obaj chlopcy przyszli na swiat po bara bara ... polecam:p nie mecz sie!

Moj synek bedzie 18 grudnia w spekatkly w przedszkolu polna myszka:pPP musze mu kupic szare spodnie i bluzke hihiihi

eh juz sie doczekac nie moge:))))))

w koncu mamy chorbska za soba wiec!!!!! kiedys sie kobietki spotkamy?

no i kto mi pomoze sprzatac!!! tesciowa przyjezdza na swieta a ja nie moge sie zabrac jakos za sprzatanie:((( buuuuuu

potrzebuje wsparcia hihihihi
 
reklama
W końcu i ja dotarła:tak:
Fakt forum coś szwankuje, ale to pewnie tak przed świetami.Wszyscy zajęci.Wiem co sie dzieje u mnie:eek:Tu Mikołaj,a teraz trzeba już mysleć o choince, ozdóbkach i prezentach.....no i sprzataniu.Wiecie, że u mnie z czasem krucho bo teraz nie dosć, że pracuję 5 dni w tygodniu to jeszcze tyle samo jestem z Dawidkiem i to przez 8 godzin:szok::-DWyobraźcie sobie, że dopiero w ta sobotę idę oblewać moją 30:szok:Trzy tygodnie po czasie, ale zawsze:-DWięc same widzicie masakra.....ale ja to chyba lubię-jak to mój mąż mówi.Cały czas mi powtarza, a po co Ty tyle pracujesz....ble, ble, ble.Odpowiedź jest prosta bo lubię:-D:-D:-DWięc kochana Qukie ja oczywiscie jestem chętna do pomocy.:-DBo mam nawet czasem wolny weekend:szok::-DWięc w ramach przysługi koleżeńskiej mogę Ci pomóc posprzatać:-D:-D:-DNie ma sprawy;-)Zreszta sprzatanie z Toba to sama przyjemność:-)
Qukie polna myszka to jest coś.Czekam na zdjecia:-)

Kochane dziewuszki moje dziecko idzie juz za 3 tygodnie do przedszkola.Podzieli los Frania:-)Ale fajnie:-)Igusia juz się nie może doczekać.

Amelia2008-ogladałam zdjęcia.Cudna panna młoda z Ciebie była.Jeszcze raz wszystkiego dobrego pipko:-D

Co do Emwu to faktycznie jeszcze dwupak.Trzymam za nia kciuki.Wy też trzymajcie może sie uda z naszą pomocą:-D:-D:-D

Wiesienka123,Młoda24-temat Mikołaja przepadł.Więc może jakiś mini karnawał trzeba będzie dzieciom zrobić:-)

Monip1982-mam nadzieje, że u was juz wszystko dobrze.

Właśnie co do spotkania może się jakos umówimy kobietki.Może to zaległe spotkanie u mnie.Co Wy na to? Proponuję przyszły tydzień.Napiszcie, które dni Wam pasują i coś wspólnie ustalimy.

Co u reszty słychać?Piszcie babeczki.

Dobra kochane kończę.Czas do pracy.
 
Ostatnia edycja:
kochana olgo79- ty nasza pracocholiczko -piczko,swietujesz w sobote swojas 30stke ?to super
my zkuba bedziemy w sobote na Sandyford gdzies na kreglach,bo ma impreze tam z pracy christmas party,wiec ija delikatnie wypije za twoje zdrowie.
co do mikolajek to pewnie nic z tego bo wiekszosc ucichla ,pozatym trudno przed swietami dopasowac innym,a to praca a to pieczenie,sprzatanie itd...
dziewczyny ktora bedzie chciaala pierogi to niech pisze mi na gg i ile i na kiedy bo mama bedzie robic niedlugo .
dzisiaj bylam z AMELCIA n a szczepieniu byla bardzo dzielna jeszcze za miesiac kolejna i koniec szczepionek dopiero w wieku szkolnym ,oki spadam do lozeczka do mojego mezusia
 
U nas troche lepiej, chociaż wymęczyło nas troche:zawstydzona/y: po antybiotykach rozwolnienie mimo brania osłonowych proszków, no i następstwem były odparzone cztery litery:crazy:
Tydzień czasu nie wychodzimy z domu, Adi szaleje a ja już nie wytrzymuje no bo ile można sprzątać, prać, gotować, prasować.... i tak w kółko:eek:
Mąż mnie właśnie poinformował że będziemy mieć gości tzn. jakieś 10ciu chłopa z racji dzisiejszej walki Pudziana:confused2:.....będzie się działo
Olga z tym karnawałem to super pomysł, mam nadzieje że wypali:-)
quki teściowa....mnie też to czeka:laugh2: ja to już tydzień sprzątam....ale przy czterech facetach w chałupie coś nie widać efektu:eek:
 
cześć moja lasencje kochane, przepraszam za małą aktywność i biję się w piersi!!! trochę się działo ostatnio i tak jakoś...ale nadrobię:D
Coś nam z tymi Mikołajkami nie wychodzi, może karnawałowy bal wypali?...oby, super by było-i dla dzieciaczków, i dla nas:D
Tak obserwuję opis Moniczki naszej na gg i jednej strony mi się śmiać chce, a z drugiej Cię rozumiem kochana:D cierpliwości, i Ty się kiedyś rozpakujesz:D:D
A tak w ogóle to bardzo się stęskniłam za Wami i bym się spotkać chciała!!
Wiolu, dziś napisze zamówienie na pierożki, ok?:)
Jakie plany macie na weekend??
My chyba po mieście się powłóczymy:)
 
aine- kochana witamy cie ,i rozumiem twoja sytuacjie ja za miesiac bede miala to samo z Amelka jak mamunia wyjedzie i Amelia pokaze mi pazurki.co do tych mikolajek to niewypalilo ,ale moze bal karnawalowy da sie zrobic.
dziewczyny ja dzisiaj cala noc niespalam bo Amelia plakala i niedawala nam spac ,niewiem moze to po tej szczepionce albo na zabki.i jeszcze zrobila k... na zadko.
dzis kuba z pracy ma christmas party i ide na kregle gdzies na Stillorgan czy mozecie mi podpowiedziec jak wysiade z luasa gdzie to jest ?czy to jest kolo olgi gdzies?
Monia jaki sliczniutki niunio twoj w brzuszku taki grubasek sobie siedzi chyba ponad 4kg ma co /trzymam kciuki za ciebie.codziennie patrze na twoje gg czy to juz.
olga odezwij sie ?
gosiu kiedy ty dziewczyno bedziesz miala wolne co ?a avon kiedy trzeba skladac zamowienie?
mam 1karton malboro light do sprzedania tzn mama ma czy ktos potrzebuje?
oki dziewczynki wstawac!!!bo mi smutno tu samej
 
ja nie śpię piczko, wyspałam się jakos w dzień i siedzę teraz:D
wiesz co, a na to byla amelka szczepiona? bo jeśli świnka odra rozyczka, to mogą byc takie reakcje...
 
gosiu kiedy ty dziewczyno bedziesz miala wolne co ?a avon kiedy trzeba skladac zamowienie?

Hej,jestem,zyje:-):-):-)Po odwiedzinach przyszlego szwagra z dzieciaczkami i zona,trzeba bylo doprowadzic mieszkanko do stanu uzywalnosci;-)Wlasnie co wrocilam z pracy,zapiernicz na maxa:wściekła/y:,jutro w koncu wolne:-D:tak:,ale mamy gume w wozku:-(i nie mam sie jak z mlodym ruszyc:shocked2:Przyszly czwartek mam wolny i sobote.Wiolu zamowienie z katalogu 02 po swietach.Moj mlody przez tydzien mial katar,ale juz mu przechodzi.A zarazila go u mnie w pracy kolezanka:wściekła/y:Gadala do niego,a potem mi mowi,ale chora jestem:szok:Myslalam,ze udusze:wściekła/y:Kobieta nie pomyslala,ze zarazic moze mi dziecko!!!
Monia czekamy na Maxa,ale cos nie spieszy sie,dobrze mu w brzuszku u mamy:-)
Olga Ty pracoholiczko:tak:;-)
Ania tak rzadko ostatnio jestes na GG,filmami sie nie przejmuj:-)
Moniap mam dla Ciebie avon,musimy sie zgadac co do odbioru:tak:
Wszystkie Was pozdrawiam moje drogie i sciskam:-)i dzieciaczki tez:tak::-D
 
reklama
Do góry