reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

No jestem, jestem, wiedźmy moje kochane!!:D
Oczywiście ja za Mikołajkami jak najbardziej!! i popieram Olgę, prezenciki różne, ale kwota jednakowa:) co do czasu i miejsca-się dostosuję;) tak jak kiedyś deklarowałam, może być u mnie. R. zaproponował, że mógłby za mikołaja robić:D w tamtym roku mu to nieźle wychodziło, hihihi. Brzuch już ma, jak sam stwierdził z dumą:D:D
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Rewelacyjny pomysl z Mikolajkami. My niestety juz jestesmi zaklepani na Mikolajki u znajomych na osieldu (Norbert bedzie Mikolajem :-D:-D:-D), wiec automatycznie z Franiem idziemy do nich. Tez bedzie sporo dzieciakow, głownie w wieku szkolnym.

A jesli idzie o prezenty to dla dzieciakow zawsze sie cos fajnego znajdzie. Gorzej z tym moim wiekszym dzieciakiem-Norkiem :-) mam problem co mu kupic :eek:
 
Witam :rofl2: ja z Olim tez sie pisze na mikolajki tylko nie 6 -go bo wtedy szfagierka ze swoim maluszkiem przyjezdza i mam mikolaja w domu :-p moj połówek sie przebiera ,a co do prezencikow dla dzieciaczkow tez sądze zeby były w jednakowej cenie i dopasowane do wieku dzieci bo jak wiadomo sa maluszki i troszke starsze maluchy:-D
 
Amelia2008-Kochana Ty moja, haha złego diabli nie biorą:-D:-D:-D

Dziewczynki ja 6-stego też nie mogę, ale każda inna data mi odpowiada:tak:

Bardzo mroźny dzień dzisiaj, ale za to jaki rześki:-)

Miłej soboty wszystim życzę:-)
 
cześć moje czarownice:p
fajny dzień, fajny-wolę takie mroźne niż deszczowe, o wiele lepiej się wtedy czuję:)
aaale mam dziś ochotę na szampana! nie wiem, co mnie wzięło, bo zazwycxaj nie pijam:D chyba namówię mężulka hihi
miłego dnia:)
aaa co do Mikołajek, ja się dostosuję, tylko musimy coś w końcu ustalić...;)

ps. GOSIU, mam Twoje filmy, sorki, że tak długo przetrzymuję, są całe i zdrowe;) oddam niebawem, obiecuję:D
 
Hej Kochane Dziewczynki
Mikolajki to bardzo fajny pomysl!!!
Ja jestem za!!!!
Tak sobie mysle ze to dobry pomysl aby kazda mama kupila cos dla swojej pociechy bo wie najlepiej co najwieksza radosc sprawi dzieciaczkowi a potem podpisane prezenty do jednego worka:-D
AINE-fajnie ze masz takiego super R-MIKOLAJA:-D:-D:-D
OLGA-wiesz ze Cie podziwiam i jestes dla mnie super przykladem wspanialej zapracowanej mamy i wogole zazdroszcze Ci sily i optymizmu!!!
MONIU trzymam kciuki za Ciebie,malutkiego synka (w brzuszku) i reszte rodzinki:-):-):-)
Pozdrawiam Wszystkie Forumowiczki:-D Justynka:-)
 
Dziewczynki muszę się z Wami podzielić moim szczęściem-nie idę jednak dziś do pracy:-D:-D:-D
Z mężulkiem mamy zaplanowany dzis wieczór filmowy z horrorem:shocked2::-D:-D:-D

No i zapomniałam o najważniejszym.Odwiedziła mnie dziś nowa mamusia z syneczkiem i swoja szwagierką.Bardzo miłe i sympatyczne osóbki:tak:Do tego wszystkiego mieszkaja tuż obok mnie:-D:-D:-DMoże nowa mamusia zawita na łamach naszego forum więc i Wy ją poznacie:tak:

Wieczór cudowny....
My przed domem mamy lodowisko, budkę z goracym maltesersem i Mikołaja, który przyjmuje grzeczne dzieci.Powiem Wam rewelacyjny klimat:tak:Do tego wszystkiego pełno świecących lampioników i ten mrozik z mgłą.Prawdziwa świąteczna atmosfera:happy:Zresztą wydawać by sie mogło, że i śnieg spadnie, choć to pewnie marznie ścietej głowy:-D.....ale i tak mi się podoba:tak:
Wy tu i tak nie macie po co przychodzić bo Mikołaj przyjmuje tylko grzeczne dziewczynki, a nie czarownice i inne wiedźmy do tego wszystkiego upajające się szampanem i piwem:-p:-D:-D:-D....ale wam powiedziałam:szok::-D:-D:-D

Miłego wieczoru:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry