reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

ewekom jesli do Ikei przy okazji to chyba najlepiej o Blanchardstown zahaczyc po drodze... najwiekszy kompleks sklepow w jednym miejscu... takie małe miasteczko:)
i w miare niedaleko od Ikei... napisalabym Ci ile min ale sama wiesz ze roznie bywa bo korki;)

jasne wiadomo :) dziekuje, slyszalam jeszcze ze niby centrum w dundrum jest fajne...
 
reklama
Tak jest dosc fajne:) ale to na południu Dublina a Ikea jest na północy wiec całe miasto do przejechania:)
 
Czesc dziewczynki.
Nareszcie jakies poruszenie na forum :)
Ja jeszcze nie urodzilam Wiolu ale mam nadzieje ,ze juz niedlugo.
Max juz sie wcisnal w kanal rodny wiec lada moment i go przytule :). Do terminu zostalo dokladnie 2 tygodnie ale juz tak mi na miednice napiera ,ze ledwo chodze :). Mam nadizeje ,ze nie przenosze kurdupelka ..

Buziaki dla wszystkich mamus
 
Gosiu, a jednak wszystko zależy od tych wiatrów :-D:-D:-DŁadna pogoda sie zrobiła i proszę ile nas dzis tutaj:-D:-D:-D
Emwu trzymam kciuki:tak:
Wiolu jak przygotowania?
Właśnie, właśnie Wiola juz poruszyła temat.Zrerszta bardzo słusznie.Dziewczyneczki co z Mikołajkami?
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny- ja jestem jak najbardziej za Mikolajkami, proponuje zrobic liste ktora chce uczestniczyc a potem losowanie jak w szkole kto komu kupuje prezent-to taka moja sugestia:-)
 
reklama
t
olga79-przygotowania do slubu jeszcze sie niezaczely,tzn.ja nic nieszykuje idziemy do restauracji i juz suknia i buty w szafie bukiet zamowiony,fryzjer i manikiurzystka takze solarium tez grane jest co 3 dni
wiesienka a moze ustalmy kto jest za mikolajkami do soboty i moze zlozmy sie po jakies 10 e i kupmy dzieciom te same prezenty zeby wszystkie mialy jednakowe??co wy na to ?
 
Do góry