reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Dziewczęta, a więc zapraszam w tym tygodniu do mnie te, które maja czas i ochotę.Z tego co mi na razie wiadomo niektóre moga we wtorek inne w czwartek.Więc te pozostałe, które jeszcze nie wiedzą o spotkaniu zapraszam w te dwa dni-do wyboru do koloru:-D
 
reklama
czesc dziewczyny,
dzieki Wam wszystkim Mamuśki za oferowana pomoc i rady, wczoraj czytalam o tych kropelkach lefax i Sab Simplex i podobno rewelacyjne:-), mam nadzieje ze pomogą Asi, jutro mamy wizytę u polskiej pani doktor zobaczymy:tak: a w czwartek szczepienie, w piątek tez wizyta cały tydzień będziemy jeździć i w przyszłym tez:-D, ok uciekam do malej, jutro coś skrobnę po wizycie
 
witam mamuski
olga79- my moze w czwartek sie wybierzemy do ciebie ,bo ja musze pojezdzic po ten szal do sukni na slub ,lub bolerko ,pozatym moja AMELIA ma katarek ,i niechcemy pozarazac,oki?
 
Moniap1982-faktycznie pamiętam, ze byłas, a potem sie zmyłaś z naszego forum:-pZ tego co pamietam to mieszkasz tak jak i ja na Beconie.Więc serdecznie witam po raz drugi:-)
Manija co za głupie pytanie!!!!!!!!!:-Dprzecież zaprosiłam Wszstkie:tak:Jasne, że możesz w czwartek.Bardzo się Cieszę:-)
Amelusiu no bez Ciebie to sobie nie wyobrażam!:-)Jasne, że może być czwartek!Tak jak pisała, albo wtorek, albo czwartek:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry