reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Dzien dobry kobietki:)

dziekuje za słowa wsparcia ...chorobsko juz minelo i dzis byla pierwsza spokojna noc:)

a propo mlode mamy ... mam na kompie kilka ksiazek typu: Usnij wreszcie, kazde dziecko moze nauczyc sie spac no i jezyk niemowlat tracy hogg czy jakos tak... jesli jestescie zainteresowane to podsylajcie mi maile to wam powysylam...

ja jestem maniaczka ksiazek wiec mam ich dosc duzo np. w postaci e-bookow .. jak ktos zainteresowany czytaniem i ma na to czas to zapraszam...

musze poki co konczyc bo Julo chce jesc:)

pozdrawiam!
 
Dzien doberek!

Gosia w dunnsie jestem wlasciwie codziennie po jakies pierdółki do obiadu :tak:. Dzisiaj pewnie tez wpadne jak tylko wymyslimy co na obiad bedzie :-)

Quki ja sie piszę na te książki!! :D adres mailowy podam na privie. Napewno mi sie przydadzą.

Wczoraj mielismy mała awarię z Młodym. Nie chciał spać cały dzien tylko marudził, podejrzewalismy brzuszek, wiec wieczorem dostał w końcu koperek i przespał mi po nim całą noc :). Cos nie tak chyba zjadłam i mu zaszkodziło :zawstydzona/y:
 
Ksiazki dla mlodych mam wyslane:)

nie wiem czy juz o tym rozmawialyscie miedzy soba ale tak mnie natchnelo jak pisalam do maniji o moim sposobie "odkladnia" jak uczylam chlopakow zasypiac bez cyca i samemu w lozeczku i pewnie wy miedzy soba o tym rozmawialyscie nie raz ... w kazdym razie u mnie metoda jest obecnie prosta: kapiel, czytanie a potem sluchanie bajek lub kolysanek + przytulanka W kazdym razie zmierzam do tego ze mam dosc duza kolekcja z serii
Bajki - Bajki dla dzieci - Piosenki dla dzieci - Bajki muzyczne // Bajki-Grajki
Kolekcja Dziecka
http://www.agora.pl/agora_pl/1,67266,4118160.html

Jak bedzie ktos nimi zainteresowany to pomyslimy jak tu sie nimi wyminic:)

poki co ide bo teraz czas na wiertarki, mlotki i co tam Franek ma pod reka :)))
 
quki, dobrze że mi przypomniałaś :zawstydzona/y::zawstydzona/y: ja też mam kilka książek w postaci pdf... zupełnie o nich zapomniałam bo ostatnio coś mi komp nawalał, mulił strasznie i nie mogłam żadnego pdf otworzyć :-( ale teraz sytuacja już opanowana :tak:.
napisze wam co mam - może któreś się przyda, nie tylko młodym mamuśką, ale dla tych starszaków też coś mam :tak:
więc:
- Baśnie, Andersena
- Królowa Śniegu, Andersena
- Bajki i przypowieści, Krasickiego
- Bajki Perskie
- Uśnij wreszcie, jak pomóc dziecku zasnąć
- Język niemowląt, Tracy Hogg
- Pierwszy rok życia
- Poradnik opieki i pielęgnacji małego dziecka, Zawitkowskiego
- Język dwulatka, Tracy Hogg
- Jak nauczyć małe dziecko czytać


poza tym mam mase przepisów :tak:większość są to przepisy dla małych alergików (synek ma skaze białkową), ale myślę że te nie skazowe dzieci też mogą skorzystać z tych przepisów - wystarczy tylko że zamiast nutramigenu, jak jest w przepisie, dodacie to mleczko które używacie ;-)

tak więc jakby któraś była zainteresowana, to podajcie mi swój adres @, a ja wam to podeślę.
tylko nie obiecuję że to będzie dziś, bo idziemy dziś na szczepienie i nie wiem jaki synek będzie wieczorkiem :-:)-(

pozdrówka dla wszystkich
 
Hej laseczki,a co tu taaaka cisza:angry::-DJa w koncu na urlopie:tak:Dzisiaj chyba wybierzemy sie do Dundrum,musze w koncu cos kupic Olkowi do chrztu:baffled:Monia pracujesz dzis??Moze znowu najazd na Anie uczynimy??Aniu mam cos dla Ciebie:-D
 
reklama
Do góry