reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Dziewczyny szukam opiekunki dla 16 m-cy chłopca!
Jutro musimy byc oboje w pracy od 11 do 15 a nasza dotychczasowa pomoc jest w PL. Któras z south Dublin, okolice centrum, rathmines, dublin 4 chciałaby sobie dorobic :sorry2:
Synek grzeczny, lubi inne dzieci, gwarantuje brak jakichkolwiek problemów. :biggrin2:
Prosze o pomoc;-)
gg8644128

Amelia 2008 pamietam ze ty szukałas dodatkowego zarobku? Jeżeli nadal chciałabyś prosze daj znac:zawstydzona/y:
Kurcze mamy jakies szkolenie i nie ma zmiłuj, musimy być- uroki pracy w tym samym miejscu:no:
 
reklama
Czesc dziewczynki - dzis bedzie pracowity dzien - sprzatanie , sprzatanie ..:)
Tylko jeszcze musze poczekac chwilke na natchnienie :)

Iggymama - niestety ja jutro pracuje wiec na mnie nie mozesz liczyc :(.
 
hej kobietki:)

MW to ja poczekam z Toba, ta sterta prasowania co ja wczoraj widzialas wcale mnie nie zacheca do podniesienia zacnych 4 liter... i chyba sobie zrobie kawe... to mi na pewno wyjdzie na lepsze.
Chlopaki maja teraz chwile tworczosci wlasnej to ja sie wezme za swoja i poszukam czegos o tych kursach o ktorych wczoraj rozmawialysmy:)

ide po ta kawe
 
witam dziewczyny!
Ja niestety nie bede mogla sie z Wami spotkac,ale jak juz bede na urlopie to zapewne wpadne, ja mam termin na 15-17/10, ale jak tylko mala sie obroci to moge rodzic juz na poczatku pazdziernika, choc jak widze wiekszosc rodzi po terminie:-(, oby mnie to nie spotkalo, teraz juz wizyty w szpitalu co 2 tyg + GP i tym sposobem jestem coraz rzadziej w pracy:-), pozdr. wszystkie mamuski:-D
 
Hej Kochane!!!Musze pisac jeszcze raz ,bo mi rozlaczylo internet:wściekła/y:
ja w piatek nie moge,moj Olo ma ROCZEK!!!Ale zlecialo nawet nie wiem kiedy!!!:-):-):-)
Emwu bryka sie super sprawuje,tfu,tfu zeby nie zapeszyc:-D:-D:-D
Amelia my sie chyba zobaczymy po twoim urlopie,relaksuj sie kobitko,mam nadzieje,ze myszek nie bedzie,hi,hi;-);-);-)
Olga pisalam do Ciebie na GG,ale nie odpisalas:no:
Aine spotkanko jak zwykle super,no i ta salatka,niebo w gebie:-):-):-)
Manija mojemu pepowina odpadla po 10dniach.Przemywaj spirytusem,to Franusia nie boli,a krzywi sie bo jest spirytus zimny!!!Gdzie mieszkasz na Leopardstown??Odwiedze Cie,jak moj poleci do Polski,bo zostaje sama z Olem i bede sie nudzic na urlopie.
Ja w koncu uporalam sie z prasowaniem,pokoik wysprzatany na przylot mojej kuzynki,ktora bedzie chrzestna Ola.Przylatuje juz w poniedzialek i chyba ja wykorzystam...W koncu pojdziemy z moim ukochanym gdzies posiedziec przy piwku tylko we dwoje:-)Juz ponad rok nigdzie nie bylismy sami:no:Chyba sie nalezy:sorry:
Quiki witam w naszym gronie:-):-):-D
 
Witam dziewczynki.
No za duzo to tu sie nie dzieje.
Wczoraj natchnienie mnie jednak odwiedzilo i posprzatalam caly dom. - uff... niech no teraz tylko jakis pierek znajde pod lozkiem !!! Zabije !!!:wściekła/y::-)

Popoludniu natomiast zrobilismy pierwsze zakupy - wozek lozeczko - ale to radocha jest kupowaac dla dzidzi. Nie mozna tylko patrzec na cyfry na rachunku bo zawalu mozna dostac albo przedwczesnie urodzic :). I co najwazniejsze przetrzymaja nam te zakupy w sklepie az do listopada ,zeby nam nie zawadzaly.

Gosia - swietnie ,ze zadowoleni jestescie z samochodziku - tfu tfu tfu :). Oby sluzyl Wam tak jak i mi. Na urlopie i do mnie mozesz wpasc.

Mamuski - gdzie Wy ?!!

Przywitalam sie i znikam. Lece do pracy na 10 ta. Bede popoludniu i mam nadzieje ,ze ktoras z Was sie pojawi. Buzka.
 
Cześć, jestem:)

Dziewczynki, jutro niestety muszę odwołać spotkanko u mnie, jacyś goście przychodzą, jeden do kibelka, drugi do czegoś tam-muszę przypilnować. Poza tym część kobietek się wykruszyła, więc i tak nas mało będzie:( Wybaczcie....Ale co się odwlecze, to nie uciecze;)
 
reklama
Cześć Kochane ja wpadam jak po ogień:eek:

Dziś jestem po nocce.Meżus był w domku więc odespałam.Potem poszliśmy na spacerek i na zakupy do centrum.Wróciliśmy dośc późno bo z 40 minut temu:szok::-)Wszyscy zadowoleni bo każdy dostał prezent:-D

Teraz z kolei szykujemy się na wspólny wieczór.Dziś mamy kolejną rocznicę ślubu-KWIATOWĄ:-)
Winko, przekąski i film...... już czekają.Musimy tylko położyć spać małego szpiega:-D
Więc same rozumiecie dlaczego wpadam jak po ogień:-)

aine-masz rację co się odwlecze to nie uciecze.Ja jutro też bym nie dała rady więc do zobaczenia w najbliższym czasie;-)

gosia-nie wiem jak nie zauważyłam tego, że do mnie pisałaś.Przepraszm Kochana:-)


No nic moje drogie, życzę Wam miłego wieczoru.Mój mam nadzieje, że będzie udany:-)
 
Do góry