reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Witam wszystkie miłe Panie:-)

Świeża krew, świeża krew:-D:-D:-Dwitam bardzo serdecznie quki

Szkoda, że nie dołacze do Was, ale dopiero teraz weszłam na forum.Wczoraj nie miałam juz czasu.No nic w każdym razie mam nadzije, że następnym razem sie spotkamy.

Quki ja mieszkam równiez blisko Ciebie bo na Beacon Sauth Quarter.Wprawdzie nie widzę Ciebie, ani emwu przez okna, ale to z 15 minut spacerkiem:-)Moja córeczka jest w wieku Twojego starszego syna.

Jedsli chodzi o pre-school to mam pewne informacje.Nie będę się tu rozpisywać, ale zaraz wejdę na gadu to odpowiem na wszystkie Twoje pytania:tak:Mój numer gadu 13728885.

Aine, Emwu, Gosiu-dzieki za wczoraj.Było bardzo, bardzo miło.od razu człowiekowi lepiej na duszy po spotkaniu z Wami:-)

Widzę, że te które sie zgubiły i nie dotarły wczoraj do Aine-to na dobre.Chyba, że ona tego jabola co miały przywieźć do Aine po drodze wypiły:szok:, a to wszystko tłumaczy:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja;)
Nowa mamuśka, super, że jesteś z nami!!! mam nadzieję,że się niedługo na żywo zobaczymy;)
emwu, wgrałam te fotki Twoje, ale powiem Ci, ze nie jestem z nich zadowolona-tak na szybkiego robione, nie lubię tak...No ale oczywiście wyszłaś cudnie, boś piękna;)
amelia się na piątek wprosiła do mnie na popijawę:-D mój kochany mężuś jej wczoraj specjalnie piwka nakupił, bo pamiętał, że ona wina nie lubi:) Tak więc co ma wisieć...;) To która dołącza w piątek??
Manija, co u Ciebie, szczęśliwa kobietko?:-) widziałam fotki , syneczek przecudny!!!
Pozostałe dziołchy-uściski dla Was!!!:-)
 
No i jestem.
Musze Wam powiedziec ,ze juz poznalysmy sie z quki.
Co do kolejnego spotkania to ja mam piatek wolny ale ...nie wiem czy to dobrze . Nie pamietam kiedy to ja ostatnio odwalilam tyle spotkan towarzyskich w ciagu jednego tygodnia. Biedna Aine jak my tak na raty bedziemy sie u Ciebie spotykac to ty nigdy sie gosci nie pozbedziesz. Powinnysmy chyba ustalic jakis jeden dzien w tygodniu i kto moze to moze. Prawie jak klub :). No ale jesli reszta sie chce spotkac w piatek to moze i ja sie dostosuje. Moze i nowa mama quki sie dolaczy :).
Jest tylko jeden problem - jak Olga i Quki usiada po przeciwnych stronach stolu a my miedzy nimi to bedziemy sie czuly jak na meczu tenisa ziemnego :). Quki to taka sama gadula jak i Olga. Nie znajdziemy chwili na jakikolwiek komentarz . ha ha ha.
 
hehehehe:pPP

Olga no po takiej reklamie EmWu to my lepiej spotkajmy sie na zywo bo mnie rece beda od klikania na gg bolaly:)

Tez sie ciesze z dzisiejszego spotkanka i mam nadzieje poznac was wszystkie na zywo w niedlugim czasie...

poki co uciekam i do milego!
 
czesc Forumowiczki!

Manija
GRATULACJE -sliczny synek, teraz mnie to czeka, juz niedlugo ,tylko jeden problem, mala nie chce sie przekrecic i jesli tak zostanie to czeka mnie cesarka:-:)no::no::no::no::no::no:
Ja nadal czekam na internet, zalozyli nam w piatek tel. i teraz czekamy nadal, ale mam nadzieje ze w tym tyg. bedzie:tak:, wiec bede mogla popisac i poczytac wiecej,
Jak na razie jeszcze pracuje ale za 1.5 tyg bede wolna i juz teraz pisze sie na spotkanko:-), mieszkanie juz prawie urzadzone, wiec zapraszam na sobote jesli macie ochote wpasc, podaje moj nr 0870650633- Goska, jak cos piszcie sms - podam adres bo do internetu mam kiepski dostep, jeszcze wpadne do soboty, pozdr. wszystkie i buziaki
 
Perełki to znowu ja.

Quki masz rację, ze moze w naszym wypadku bezpieczniej spotkać sie na żywo:-D:-D
Ja koniecznie musze Cie poznac z moim mezem, żeby nie myslał, że go tylko taka kara spotkała:-DZawsze mówi:dlaczego mnie tak pokarało nie dość, że baba, która duzo gada to jeszcze córka, której buźka sie nie zamyka:szok::-D
Wiec niech wie, że nie jest osamotniony i jedyny na tym świecie:-D:-D:-DInni mezowie też tak mają:-D:-D:-D

Aine-oczywiscie i mnie w piatek nie zabraknie.tylko czy to nie zaczęsto.Ty w końcu bedziesz się ukrywała przed nami;-):-D

Amelia2008-tylko Ty w piatek nie pij tyle przed przyjsciem do Aine bo znowu zabłądzisz:-D:-D:-D

Emwu-no naszej foremkowej piekności nie może zabraknać.Mam nadzieje, że sie spotkamy w piatek, jesli spotkanie się odbedzie:-)Cukiereczku mam nadzieje, że bedziesz:tak:

Hola, hola czy Aine wie, że w piątek u niej sie spotykamy:-D:-D:-D

Wiesienka123-bardzo załuję, bo z checia bym Cie w sbote odwiedziła, ale ide na urodzinki.Znaczy Igusia idzie do Gabrysi na urodzinki, a my przy okazji jestesmy tez zaproszeni i to w godzinach obiadowych.Więc tym razem mnie zabraknie, ale mam nadzieje, że zobaczymy się przy innej okazji:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ej.. przestancie juz mnie wyzywac od pieknosci :zawstydzona/y: bo ja chce ponarzekac jak to ja sie starzeje i jak to mi tylek rosnie. Jak tylko buzke otworze to sie ze mnie smiejecie a mi tez sie narzekanko nalezy , nie? Po to jestem w tym naszym klubie co by sie ze zrozumieniem spotkac :tak:

Wiesienka - ja tez nie moge wpasc bo w sobote pracuje. Na kiedy Ty masz termin bo zapomnialam?
 
Emwu-Ty stara brzydulo z wielkim zadem:-D:-D:-D, teraz już możesz ponarzekać:-D
Kochana co ja moge na to, że Ty taka śliczniutka jesteś, ale narzekac masz prawo, zdecydowanie tak.W końcu Kobietka jesteś, a to prawo nasz wszystkich:-D

Dobranoc kochane Cudaki:-D
 
reklama
witam

olga79-zabladze razem z toba w piatek ,wez sobie zarezerwuj wiecej czasu b o do domu zygazkiem bedziesz wracala!!!!

wiesienka79-dziekuje za zaproszenie ale w sobote niemoge ,bo juz sie szykuje do wyjazdu w niedziele wylatujemy

aine cieszysz sie ze bedziesz miala zaczesto gosci?i to jakich !!!
 
Do góry