reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

hejo dziołchy, ale nas bedzie hihihi.Mikołaj juz zwarty i gotowy, cwiczy "ho ho ho" przed lustrem:D pilnujcie sie jutro dziewczyny, bo te niegrzeczne bedzie rozga po gołych dupach lał:D
 
reklama
witam,
noi moja amelcia przez ta pogode sie przeziebila,ma temperature,rzezi jej cos w oskrzelach,ma katar i kaszel ,i niestety bardzo bym chciala ale niepojade
bardzo zaluje ze mnie niebedzie i amelci,.prosze wszystkich pozdrowic od nas noi zycze milej i udanej zabawy ,noi czekam na zdjecia te cudne z mikolajem
a propo dluga ta rozga bedzie?
olga podalam ci na gg telefon
 
Kochana niech Amelka nam zdrowieje...a juz myślałam,że zobaczę nasza laskę, a tu nic z tego.Szkoda, no lae mam nadzijee, że nastepnym razem się uda:-)
Dziekuję za numer.To wystarczy:tak:
 
Ostatnia edycja:
Olga,wiesz gdzie ja mieszkam,jak bedziesz wysiadac z autobusu,zadzwon to pojdziemy razem do Gabi.Szkoda Wiola,ze Cie z Amelka nie bedzie.:-(Aniu mam dla Ciebie oriflame,przez te sniegi dostawa szla od 24listopada:wściekła/y:Do zobaczenia!!!
 
aniu - powiedz mikolajowi ,ze ja bylam baaardzo niegrzeczna w tym roku :-p
I nie zjadlam dzis calego sniadania ! :-)

Ja zabieram Olge i bedziemy tak na 15.
Michael bedzie dzis ze mna jak nie macie nic przeciwko.
:)
 
heloł heloł dzieki dziewczyny za wczoraj ja sie świetnie bawiłam mam nadzieje ze wy również.Kacper do dziś przezywa mikołaja i bawi sie prezencikiem.Wiekie DZIEKI dla Rafała za super zagranie Mikołaja no i wam za przybycie.czekam Aniu na fotki mozesz je dograc do płytki mojej.Aha któraś gwiazda zostawiła sobie złotą bluzeczke wiec przy najbliższej okazji postaram sie oddać
 
reklama
Do góry