reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Dzień Dobry Paniom,
Ja niestety znów na jakiś czas będę musiała pożegnać się z internetem w domu:-(, musimy oddać ten nieszczęsny modem, będę starała się pisać z kafejki na ile to będzie możliwe, jak na razie czuje się dobrze, skurcze ale nie są silne i niezbyt często, wiec myślę ze jeszcze trochę do porodu:-), ale jak coś oczywiście dam znać co i jak, trzymajcie się ciepło:-D
 
reklama
hejo laski, ja na moment:)
ruda, amelia-witojcie nam!:D
wiola, no pewnie, że tęskniłam!;)lecę, potem się odezwę i więcej poczytam:)
 
Wiesienka powodzenia i trzymam kciuki gdyby sie okazalo ze juz bedziesz sie rozpakowywac:)

Amelia, Ruda witajcie dziewuszki. Jak sie czujecie po powrocie? Chcialo sie Wam wracac do Irlandii? Ja mam zawsze doła jak tu wracam z Polski. Ale po 2 dniach mi przechodzi :)

Ruda bardzo bylabym wdzieczna jakbys podala mi jakiegos linka albo moze jakies informacje ogolne jak to tutaj wyglada (gdzie sie zapisac, ceny, czy po samym tescie juz mozna jezdzic.. itp). Ja jezdze nielegalnie ale tylko pod nadzorem Norberta, a jak bylam w ciazy nie pozwalal mi prowadzic, to teraz sobie pofolguje :-). I juz zaczynam zbierac na wlasne autko (a duuuzo czasu mi to zajmie bo probuje odlozyc z tego marnego zasilku macierzynskiego:eek:)


A teraz lece synusia poprzytulac. Skubany zaczal sie juz swiadomie usmiechac i normalnie nie moge sie oderwac od niego takie urocze minki robi :-D
 
Czesc dziewczynki

No nareszcie wiecej Was (Nas) i ktos sie zaczal udzielac :).

Wiola - milo ,ze jestes . Mam do Ciebie pytanie w sprawie tych przesylek do Polski o , ktorych ostatnio gadalysmy. Dasz mi namiary na firme , ktora wysylasz paczki? W pracy jestem jutro od 9 do 14 - jak masz ochote to wpadnij :).

Wiesienka - przede mna jeszcze 10 tyg i tez mi sie juz nie chce brzuszka nosic :). Ale dla zdowka niech sobie dzidzius jeszcze w srodku posiedzi. Trzymam kciuki za Ciebie(za Was)

Ruda - jeszcze sie nie poznalysmy ale milo Cie widziec na forum :)

Gosia - co taka cichutka? Goscie spokoju nie daja ? :)

Aine , Olga - gdzie Wy gaduly jestescie. Aniu przepraszam ,ze mnie nie bylo u Natalki ale nagly najazd gosci mialam. Mam nadzieje ,ze Olga wspomniala. Nie widzialam Cie na gg a nie mam Twojego num tel wiec nie mialam jak Ci powiedziec.
Olga - no mialysmy o czyms pogadac a Ty sie nie odzywasz. Moze jutro wpadniesz na kawe ale dopiero okolo 15 bo do 14 pracuje i wedy mi powiesz o co biega :)

Manija - Kiedy sie pochwalisz Franusiem? Moglabys sie wybrac na spacerek z synkiem i mama w dol ulicy i odwiedzic "ciotke" Monike :).

A reszte mam , ktorych nie wymienialm pozdrawiam i zycze milego tygodnia :).
 
Czesc dziewczynki

No nareszcie wiecej Was (Nas) i ktos sie zaczal udzielac :).

Wiola - milo ,ze jestes . Mam do Ciebie pytanie w sprawie tych przesylek do Polski o , ktorych ostatnio gadalysmy. Dasz mi namiary na firme , ktora wysylasz paczki? W pracy jestem jutro od 9 do 14 - jak masz ochote to wpadnij :).

Wiesienka - przede mna jeszcze 10 tyg i tez mi sie juz nie chce brzuszka nosic :). Ale dla zdowka niech sobie dzidzius jeszcze w srodku posiedzi. Trzymam kciuki za Ciebie(za Was)

Ruda - jeszcze sie nie poznalysmy ale milo Cie widziec na forum :)

Gosia - co taka cichutka? Goscie spokoju nie daja ? :)

Hej laseczki!!!:-)Goscie wlasnie dzis wylecieli,razem z tatusiem:crazy:Wiec z Olem zostalismy sami:no:Juz po chrzcinach,maly byl taki grzeczny,ze szok...Kolejny szok:szok:dla mnie to zachowanie tutaj ludzi w kosciele,gadaja miedzy soba,ze ksiedza nie slychac,a poza tym stroje Irlandek troche niestosowne do kosciola,ale co kraj to obyczaj:tak:To jak kiedy mnie odwiedzicie-chata wolna-hi,hi:-D
Manija chyba ostatnio minelysmy sie na spacerku,kolo ronda,ale szlam z przyjaciolka z Polski i troche za pozno mnie olsnilo-masz zielono-szary wozek i nosisz okulary??:cool2:
Aniu jak tam urodzinki Natalki??
Olga gdzie sie podzialas??Kiedy moge do Ciebie wpasc??
MoniaCiebie tez mam zamiar odwiedzic,tylko daj znac kiedy masz wolne,albo jak pracujesz.Moze jutro po twojej pracy:-)
Wiola witaj po wakacjach!!!
 
Ostatnia edycja:
Gosia Ty szpiegu :-D, bardzo mozliwe ze to byłam ja. Drugiej takiej na osiedlu nie ma hihi:-D:-D
Nie wiem jak Ty wygladasz a pewnie pare razy Cie widzialam w Dunnsie.
Musimy sie na jakas kawke w koncu umowic!!:tak::tak:
 
Gosia Ty szpiegu :-D, bardzo mozliwe ze to byłam ja. Drugiej takiej na osiedlu nie ma hihi:-D:-D
Nie wiem jak Ty wygladasz a pewnie pare razy Cie widzialam w Dunnsie.
Musimy sie na jakas kawke w koncu umowic!!:tak::tak:
To kiedy Ci pasuje??Ja mam ten tydzien caly woolny...I kto pierwszy ten lepszy i tego odwiedze-hi,hi:-)
 
Witam drogie moje Pijawki.

Dotarłam w końcu do Was moje Perełeczki:-)Matko, ale mi wstyd, że tak długo nie pisałam.Wybaczcie:-)
Kochane moje ja nie wiem za co się chwycić:zawstydzona/y:Urwanie głowy wciąż i ciągle.Dziś np. wróciłam z pracy o 6 rano.Połozyłam się o 6:30 i ledwo co przyłożyłam głowę do poduszki, a już musiałam wstawać:szok:Wyspałam się jak cholera bo mój sen trwał zaledwie 1godz.30 min.Zaszalałam, ale cóż o 9 musiałam wyjść na angielski.Po angieskim wróciłam do domu,ale nie zabawiłam tu długo bo mieliśmy zaplanowane wyjście z męzusiem i córusią tym bardziej, że pogoda dopisała.....
Teraz leżę na kanapie bo wróicliśmy około 20, czyli po 8 godzinach.No nieźle, a ja jeszcze nawet nie spałam:-D
Potem się dziwicie, że jestem niezrównoważona:-D
Dziewczyny do tego wszystkiego jeszcze muszę zrobić zadanie domowe bo oprócz kursu mam tez lekcje angielskiego prywatnie w domu.Rany kiedy ja pójdę spać:eek:

To tyle o mojej sytuacji, ale co ja tu widzę- czyżby komplecik.Amlia2008, Rudzielcu witamy:-D:-D:-DBrakowalo Was tutaj:tak:Amelia Ty pipko, a mnie już nie zapytasz czy tęskniłam:-D:-D

Dziewczyny ja się z Wami wszystkimi bardzo chętnie spotkam, tylko się określcie.Kiedy, jak, gdzie?Może być u mnie Kochaniutkie.Już nie mogę doczekać się spotkania z Wami:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja się z Wami wszystkimi bardzo chętnie spotkam, tylko się określcie.Kiedy, jak, gdzie?Może być u mnie Kochaniutkie.Już nie mogę doczekać się spotkania z Wami:tak:[/QUOTE]
ZapraszamWas wszystkie w piatek do mnie:tak:Nie przyjmuje zadnych usprawiedliwien i wymowek:szok:Dojazd najlepiej47 i wysiadka na ostatnim przystanku:-)Ustalcie tylko godzine,a ja sie dostosuje:-DPiatek u mnie:-D:-D:-D
 
reklama
witam,troszke mam malo czasu po powrocie,wogole niemoge sie zaklimatyzowac tu w tej Irlandii ,wolalabym wrocic do tej slonecznej Portugalii.

aine- jak tam twoj kurs angielskiego ?gdzie jezdzisz do dundrum?jak tam Natalka?

manija- no ja i kuba niemozemy sie pogodzic z tym ze znow do tej Irlandii mosielismy wracac,szkoda ze jezyka Portugalskiego nieznamy bo bysmy juz tam zostali ,bedziemy sie uczyc hahahha,sliczny synus

ruda- ja tez jestem chetna na wszelkie informacjie co do prawa jazdy ,tzn,plyte i testy kupowalas?i gdzie sie zapisywac itd..

emwu-jak ty sie czujesz kobitko?i ktory to juz tydzien?jak tam w pracy sa jakies ciuszki fajne?Dam ci kochana namiary na firme kurierska mam dwie wiec wpadne do ciebie do sklepu i ci podam ,wczoraj bylam 14:10 ale juz ciebie niebylo.

gosia-no moze wpadne do ciebie ale tak na 11-12 bo potem niemoge a jesli 47 niepojade to jak dojechac do ciebie?

olga79-no nareszcie dotarlam do twojego imienia,OCZYWISCIE ZE ZAPYTAM SIE CIEBIE CZY TY TEZ TESKNILAS ZA WIOLUNIA?????jak tam w pracy?kiedy na ta kawke pojedziemy na te molo z justi?

A tak apropo to jak wasze diety ?bo ja juz 3 dzien stosuje swoja diete cud!!!hahahh nie niejem kolacjii na sniadanie pieczywo chrupkie,a na obiadek gotowana warzywa i piers z kurczaka i koniec kropka i zero slodyczy
i chcialam ostatnio ukrasc kubie kolacje hahaha bo taka bylam glodna ale sie powstryzymalam
oki kobitki piszcie cos bo nudy
co dzis robicie?
przesylam pare zdjec amelii
 

Załączniki

  • Zdjęcie1673.jpg
    Zdjęcie1673.jpg
    49,4 KB · Wyświetleń: 16
  • Zdjęcie1636.jpg
    Zdjęcie1636.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 17
  • Zdjęcie1635.jpg
    Zdjęcie1635.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 18
  • Zdjęcie1647.jpg
    Zdjęcie1647.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 16
Do góry