reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Rybcia kurcze nie wiedziałam myślałam,ze teraz sie składa aplikacje a dopiero po wakacjach Fabianka przyjma,to fajnie gdyby dostał się wcześniej...Wybrałam mu katolickie przedszkole tylko juz teraz sie pogubilam czy jest 2,5godz czy 3 godz dziennie?
 
Patii ja moją córeczkę zaprowadzam na 12:30 i odbieram o 15:30
A do jakiego przedszkola Katolickiego chcesz zapisać synka.
Moja Dominika chodzi do St Mary's Catholic Primary and Nusery School.
Moja Dominika też miała iść jeszcze przed wakacjami do przedszkola ale zagubił się gdzieś list i nie doszedł do nas.Po telefonie z przedszkola dzień później jak mieliśmy przyjść na spotkanie Pani do nas dźwoniła i się pytała dlaczego nas nie było na spotkaniu.Następne spotkanie mieliśmy w czerwcu i córa poszła od września do przedszkola.
 
Ostatnia edycja:
pati tez bym im zrobila ale co mi by to dalo:-( bede z nimi walczyc zobaczymy w poniedzialek ide zobacymy co mi powiedza
gabids moje dzieci dobrze angielski juz podlapaly coraz wiecej mowia rozumieja juz tez bardzo bardzo duzo mysle ze zdnia na dzien beda same postepy
no ja wlasnie pije kawke pozniej porzadeczki oniadek i po dzieci do szkoly a wy co macie w planach
gudrun a twoje miski kiedy wracaja
milego dzionka wszytskim
 
Acha rozumiem że Ty Patii mieszkasz na St Ann's.
Powiem Ci że ja jestem zadowolona z tego Katolickiego przedszkola.Mam też już złożone papiery do szkoły katolickij przy tym przedszkolu co córa chodzi.
 
Rybcia ja mieszkam na Sneinton,także do przedszkola mam ok mili.tam też mam złożone papiery dla moich starszych synów o szkołe,mam nadzieje ze sie dostana,:tak:licze na odpowiedz w przyszlym tygodniu...:tak:
Wiesz ja duzo dobrych opinii slyszałam na temat Katolickich szkół...Z tego co piszesz wynika,ze Ty tez jestes zadowolona....:-):-):-):-)
 
Patii moja Dominika chodzi już do drugiego przedszkola Katolickiego i z obu jestem zadowolona.Córa zresztą też.A chodzi już do drugiego ze względy na to że do tego mam teraz bliżej,trzy ulice przede mną jest.
 
Rybcia to super ,że Twojej córci sie podoba przedszkole,a Ty jesteś z niego zadowolona.Mam nadzieje,że moim chłopcom spodoba się zarówno przedszkole jak i szkoła.:-):-D
 
reklama

Podobne tematy

Do góry