reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
gudrun oj przydalby sie przydal nam wszystkim choc jeden taki dzionek:tak:
ale ja chyba jestem troche nienormalna caly czas pewnie bym myslala co u mojego dziecka:szok:, no ale z drugiej strony jeden dzien odzielnie na pewno bylby wskazany dla nas obu.
A dzisiaj caly dzien w domu, bo mala troche przeziebiona.
A jak Jula sobie radzi bez Mamusi? Ona tez bardzo do Ciebie przywiazana.

No i musze przyznac, ze Laleczka z Saskiej Porcelany boska byla:tak::-D
 
gudrun to sie doczekalas:-) pewnie teraz z ramion sobie nawzajem nie wychodzicie:-p;-):laugh2::tak:

my jeszcze sie kurujemy wiec ostatki pod znakiem zapytania:sorry:, no ale jeszcze troche czasu mamy:tak:

gabids co u Was?
 
Wpadlam na chwilunie zameldowac sie bo dlugo nie pisalam.U nas troche problemow sie nazbieralo wiec humor nie dopisuje i poza tym dzieci z mezem choruja wiec dodatkowo sajgon w domu.
Dam znac jak sie wszystko wyklaruje.
 
Gudrun Wszystkiego Najlepszego!!!

A walentynki spedzilismy w domu.Ogladalismy filmy w tym Avatar do tego micha popcornu,czekoladki i winko.Nigdzie sie nie wybieralismy bo ze zdrowkiem kiepsko:-(Ale i tak bylo fajnie:-)
 
Gudrun jak po urodzinkach? :-)
Pomyslalam ze moze jutro bysmy sie wybraly na chilwell.ma byc w miare slonecznie bo w czwart-piat ma padac:wściekła/y:Co Wy na to?
 
reklama
gabids nam pasuje
gudrun no wlasnie byl tort?
a walentynki u nas tez milusio w cieplym domku,
ja czekam na wiosne, bo juz nie moze tego zimna, najchetniej to bym wyemigrowala gdzies do cieplych krajow
 

Podobne tematy

Do góry