reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

gurdun tak będę miała wózek bo na dłuższe wyprawy nie puszczam się bez wózka.Domini daje rade chodzić daleko ale jak się zmęczy to woła na ręce.Ale ze złożeniem nie ma problemu bo mam parasolkę i szybciutko się ją składa.Ok o 13 przy sklepie z biżuterią.rozumiem że chodzi o to wejście jak się idzie już na Brodmasz czy jak to się nazywa.
 
reklama
Dziękuje wam gudrun i marzenainiko za wczorajsze spotkanie w małpim gaju.
Moja Dominika do dziś się pyta o Nikodema i Juleiette kiedy się z nimi znów pobawi.
Pozdrawiam was serdecznie i czekam na kolejne spotkanko..
 
Rybcia - ja tez dziekuje, bylo bardzo fajnie! musimy czesciej robic takie wypady..tylko kurcze dlaczego z tymi autobusami musi byc taki problem:wściekła/y:ja mam nadzieje niedlugo "przejdę" na parasolke wiec bedzie mi latwiej. a temu panu kierowcy autobusu co sie zlitowal dziekujemy strasznie:-D

Mamuski!! jesli macie jutro troche czasu wpadnijcie z maluchami do Polskiego Klubu tak na 12.30 - 13.00. bede ja, Marzena i Justyna na pewno:tak:..a i licze ze inne mamy tez dotra.
Dzieciaki powinny sie super bawic!!:-) a i przy okazji pomozemy innym dzieciom - bo spotkanie to odbedzie sie w ramach finalu Wielkiej Orkiestry.
zapraszam, wpadajcie!


final.jpg


pelen rozklad imprezy tutaj:
Wielka Orkiestra w Nottingham 2009
 
sporo mam nas odwiedzilo na finale ale wiekszosc z sporo starszymi dziecmi.
jula bawila sie wysmienicie szczegolnie na koncercie..chyba jako jedyna z osob na sali..tanczyla:-D

mam dwie propozycje jesli ktoras z Was chcialaby dolaczyc. w ten czwartek chcemy powtorzyc wypad do malpiego faju na Arnold. obecnosc potwierdzila juz Anita z 2 chlopcow i Iwonka takze z dwojka chlopcow, ale jak narazie tylko ja i Anita jedziemy autobusem..wiec mysle ze dojedziemy w miare szybko a jak nie - to z buta:-D.

a i w weekend planujemy jechac do zoo. twycross zoo to jest ok 50 min drogi od nottingham
Twycross Zoo Main Home Page
jedno z najwiekszych w anglii..jakby ktoras mama chcialaby rodzinnie sie wybrac to byloby fajniusio!

pozdrawki!:-)
 
Gudrun mozesz podac wiecj szczegolow na temat wycieczki do ZOO?? My chetnie bysmy pojechali:tak: Tyle ze to jeszcze nie na 100% bo jutro przylatuje meza siostra i szwagier i nie wiem czy beda chcieli, czy wola zostac itp...
 
gudrun ja niestety w ten czwartek nie wybiorę się z wami.
A na wycieczkę do ZOO to się pisze.Ale nie wiem czy na 100%
Napisz trochę więcej o tej wycieczce do Zoo.Czym będziecie jechac i w ogóle.
 
hej

gudrun - to trzeba przyznać że Julka wytrwała jest, caly dzien przetańczyla, bo juz od rana z moją Natalką tanczyla, jak spiewał chórek dziecięcy... a wy do końca zostaliscie...
a do małpiego gaju chetnie bym sie wybrala, a o której jedziecie?
 
Czesc wszystkie mamusie z nottingham i okolic. Ja kilka miesiecy temu mieszkalam w Mansfield ale z mezem wrocilismy do polski. Pozdrawiam Was wszystkie i zycze wszystkiego dobrego w nowym roku zeby sie Wam dobrze zylo w tych okolicach. buzieee
 
reklama
hi dziewczyny...wpadam tylko na chwilunie pochwalić sie Wam że urodziłam 11.01 synusia wazy 4450g. Co prawda było bardzo cięzko ale warto było. Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry