reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

oj dziewczyny pisalyscie ze nie wolno tego przeziebic a Jula od wczoraj ma koszmarny kaszel i katar sie zaczal:szok:..a do tego drapie sie i placze ciagle i pokazuje ze ja boli:-(. tak mi przykro na nia patrzec bo widze ze sie meczy, a ten krem co mi lekarz dal to straszne gowno:wściekła/y:. krzyczy jak ja smaruje w nieboglosy a podobno mial ulge przynosic:wściekła/y:..znacie jakies sposoby by mniej swedzialo?ciezko jej wytlumaczyc ze nie moze sie drapac bo jeszcze nie bardzo rozumie..czytalam ze kapiele z wody utlenionej sa dobre albo nadmanganianu potasu..ale gdzie ja tutaj cos takiego zdobede!:wściekła/y:
ojoj sie porobilo..
 
reklama
Gudrun ja mam nadmanganian potasu i mam jeszcze plynny puder ktory pomaga na swedzeni.Jakby co to moge dac.
 
dziekuje bardzo gabids. wykapalam ja w tym KMnO4:-) i mysle ze jej lepiej.:tak:
oczywiscie to taka krotka kapielka tylko samej pupci bo tam sie najbardziej uzalala na swedzenie i bol.
masc tez fajna, troche plakala ale duzo mniej.

ogolnie juz lepiej sie czuje i juz widze ze jeszcze pare dni i wszystko wroci do normy..musimy jeszcze tylko to przeziebionko zwalczyc i bedzie ok:tak:

a jak tam reszta mam? co porabialyscie w taka piekna pogode dzisiaj? bo ja tylko moglam przez okno patrzec i podziwiac slonko:-)
 
gudrun - super, ze Julce juz lepiej,
a my bylismy dzisiaj na dluuugim spacerze w Attenborough, az mnie nogi bola:zawstydzona/y:, a potem jeszcze porzadki w domku i juz wszystkie miesnie mnie zaczely bolec zatem... na pokrzepienie popijam sobie likierek;-):-p:-D
U nas jeszcze choinka stoi, bo przeciez jest teraz najwazniejsza,
- Natalka jak sie budzi to od razu chce isc na dol, bo "china sieci" - choinka swieci:-), wiec niech sobie swieci...

gabids ja wlasnie o was myslalam ostatnio, jak zdrowko? lepiej juz?

kis.w jak malenstwo?

pozdrawiamy wszystkich
 
witam
widze ze u was tez chorobsko:no:my caly tydz meczylismy sie ze strasznym katarem:baffled:gile byle do pasa ale juz na szczescie przechodzi:tak:tylko caly tydz przy nodze byl i stekal i tylko bylo mmmmm i tak w kolo:confused::confused:
cos malo sie udzielacie mamy:sorry:co u was slychac??
 
kwiateczek jest ładna pogoda to trzeba z niej korzystać.
Ja korzystałam i z małą na spacer wychodziłam.
A teraz siedzę w domciu i film będę oglądać he he jak w kinie bo z popcornem

Zdrówka dla chorych dzieciaczków.
 
hi dziewczyny:-)
A dziekuje nafnia dzidzia oki rosnie, tylko jest cały zółty, ale juz mu przechodzi.Najbardziej denerwuja mnie te codzienne odwiedziny midwife, co dzień to inna i ma inne porady i zalecenia.Nie wiecie dziewczyny jak długo one beda nas jeszcze odwiedzać?Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich kochane dzieciaczki.
 
reklama
Kis.w midwife przychodzi przez pierwsze 2-3 tyg pozniej sa na tel jesli potrzbujesz:tak:u nas juz byli kilka razy.W sumie przychodzi taki pan ok 50 lat,bardzo mily i w sumie daje lepsze rady niz te baby:tak:ma sporo wnuczkow:-D:-D
 

Podobne tematy

Do góry