reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Hej dziewczyny! Zaglądam i czytam, ale jakoś nie ma czasu na napisanie czegoś :sorry2: Piszę, bo przeczytałam, że malutki martyg ma problem z oczkami. Moja tez miala, wczesniej w Polsce, a tu była powtorka, wiec my bylismy u naszego GP i przepisal kropelki do oczu. Moja miala takie same objawy, z rana nawet nie mogla oczek otworzyc tak byly zaropiale. Okazalo sie, ze to zapalenie spojowek (CONJUNKTIVITIS-tak to chyba brzmi po angielsku) . W Polsce bylam u okulisty, a tutaj nawet nie dostalam skierowania do specjalisty, tylko GP przepisal krople i zapalenie przeszlo. Pozdrawiam serdecznie mamy i ich pociechy.:-)
 
reklama
bardzo dziekuje za odpowiedzi. Tak jak myslam, rano lece do GP. Tez myslalam o alergii, ale teraz po poczytaniu w internecie to juz glupia jestem. No zobaczymy
jeszcze raz dziekuje
 
Witam:-)
Marta do GP albo do HV.Moja bratowa poszla do HV i ona zalatwila okoliste ale troche czekali:baffled:a z takim problemem to lepiej do lekarza odrazu:tak:
mY TEZ CHCIELISMY SPRAWDZIC OCZKA ALE gp WYSLAL DO PEDIATRY A ONA stwierdziala ze nie ma problemu,jak zawsze zreszta:baffled:
jak po Swietaach KOBIETY:-)
U nas milo bylo:-):-):-)

Święta, Święta i po Świętach,
nikt już o nich nie pamięta,
bo Sylwester już za pasem,
bawmy się więc w tym czasie.


*.*´¨)
¸.•´¸.•*´¨)
.•´,•*´¨)¸.•*¨)
¸.•´¸.•*´¨).•*´¨)
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°::::
::::::::°::::°:::::::::o::°::::°::::::
::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°::::
...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/
....~~~~~~~/.....~~~~~~~/
.....~~~~~~/.......~~~~~~/
......~~~~~/.........~~~~~/
.......~~~~/...........~~~~/
........~~~/.............~~~/
.........~~/...............~~/
..........~/.................~/
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
......./******........./******.

Jeszcze chwila, jeden krok
i wejdziemy w Nowy Rok,
Niech się życie z górki toczy,
Niech Ci wiatr nie wieje w oczy,
Spełnienia marzeń,
 
Bylismy dzisiaj u GP i dostalismy kropelki do oczu i antybiotyk. Natomiast pani doktor powiedziala, ze jak do jutra nie zobaczymy poprawy to mamy jechac UWAGA do okulisty do szpitala. I ze tak bez skierowania mozna. Zdziwko mnie walnelo. Mam nadzieje, ze to nie bedzie konieczne:tak:
 
gudrun bardzo chętnie przyjmę od Ciebie ten rożek dla znajomej.
Tylko napisz jak się umówimy abym mogła go odebrać.

A teraz mam pytanie wsumie to moja znajoma się pyta czy nie macie po swoich pociechach ciuchów.Znajoma jest bardzo młodziutką(18lat) mamusią dwóch radosnych dzieciziaczków.Chłopca dziś akurat kończy roczek i 2 tyg. córeczki.Jest tu z chłopakiem on tylko pracuje i jest im bardzo ciężko bo jak na razie nie mają żadnych benefitów.

Jeśli by była któraś chętna mamusia która by chciała oddać ciuszki po swoim dziecku w dobre ręce to Znajoma Dorota chętnie przyjmie. Z góry dziękujemy.
 
Ostatnia edycja:
tak tak, w szpitalu jest wlasnie takie pogotowie okulistyczne.
Na szczescie oczeta juz prawie zdrowe. Tylko antybiotyk dokonczymy i bedzie git:-)

ja niestety nie mam zadnych ubranek, bo wszystko albo zostalo w PL albo pooddawalam juz. Ale na przyszlosc bede pamietac i jak cos nazbieram to chetnie oddam:-)
 
reklama
martag - ciesze sie bardzo ze juz wszystko dobrze!:-) i rzeczywiscie niezly szok ze jest takie pogotowie. przecierasz szlaki:-D


Rybcia_21 - kiedy tylko chcesz mozemy sie umowic odnosnie rozka. moze przyjdziesz na spotkanie mam ktore bedzie w styczniu na sneinton?
kiedys mialam calkiem sporo ciuszkow na malego chlopca bo dostalam od kolezanki (jeszcze nie wiedzialam wtedy ze bedzie dziewczynka:-)) ale niestety sporą czesc juz wydalam. przejrze jeszcze raz te moje klamotki moze cos sie znajdzie..:tak:a zabawki? bo mam tez troche?


rowniez zycze Wam wszystkeigo co najlepsze w Nowym Roku!


jak Wam minal sylwek? bo my spedzilismy rodzinnie w trojeczke:-) i bylo bardzo milusio. Jula oczywiscie spac nie poszla. zrobilismy jej impreze, wyhulala sie porzadnie.:-D witala Nowy Rok wg polskiego czasu..a pozniej my romantyczynie juz po angielsku:-)

ale na nastepny rok to juz pewne lecimy na sylwka do polski:-)
 

Podobne tematy

Do góry