reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

kis.w a w ktorym szpitalu bedziesz rodzic? ja rodzilam w QMC ale tez nie wiem czy jest tam polska polozna, no ale wlasnie tak jak pisze madziek mozesz poprosic o tlumacza, a tak wogole to nie mysl za duzo o porodzie , wiem ze latwo sie pisze, bo ja panikowalam i to strasznie, w dodatku tez ciagle czytalam wszystko i wszedzie na temat porodu itd, ale tak naprawde to w niczym nie pomaga tylko czlowiek sie stresuje. Bedzie dobrze zobaczysz:tak:.

marzenainiko no wlasnie dobry pomysl, moze zrobic taka liste i wkleic na forum
 
reklama
No ja tez mam rodzic w QMC jak do tej pory opieka super...ale jak przyjdzie co do czego tonie wiem czy dam sobie rade, ale mam nadzieje ze wszystko sie uda:-))) Pierwszy raz rodziłam w Polsce, było ciezko, mam nadzieje ze nie bedzie tylko gorzej....
Pozdrawiam i zycze miłej niedzieli kobietki
 
kis.w pewnie ze bedzie wszystko dobrze:tak::-)

marzena, ja tez mysle ze taka lista to dobry pomysl:tak:no i czekam na swoj "przydzial";-):-)
 
Dziewczyny fajnie wymyslilyscie z ta lista:tak:
mam pytanko, kiedy mamy powplacac pieniazki?bo 6 juz w sobote.

Ja zamierzam byc z moja rebiata chociaz na dzien dzisiejszy prognozy sa nienajlepsze.Mala mi sie rozchorowala ma goraczke i bardzo brzydki mokry kaszel.Postaram sie dzisiaj dostac do lekarza a pozatym intensywna kuracja domowa.Cebula juz posiekana zasypana cukrem i czekamy na sok:-)
Tak ze robie wszystko zeby byc w sobote:tak:
 
Czesc dziewczynki listy powysylamy na nasza klase, ale czekamy na taka ostateczna ilosc osob , jeszcze tam ktos nie potwierdzil swojego przybycia:-)
Skladac bedziemy sie jednak po 1.50 to juz ostateczna cena od dziecka zaraz po przyjsciu na miejsce i prosilybysmy o wyliczone pieniazki w miare mozliwosci;-)
Ale to wszystko napiszemy jeszcze.....
Gabids kurujcie sie caly tydzien macie takze mysle ze bedzie dobrze i tego tez zycze:tak:
A co do rodzenia ,to ja sie meczylam w Polsce i bylam zadowolona z opieki ,a tutaj niewiem jak jest:-)
Aledzis zimno bylam zaprowadzic teraz Nikodema do przedszkola i zmarzalam strasznie :baffled:
pozdrawiam milego dnia:rofl2:
 
tak liste wyslemy jutro.
okazalo sie tez ze limit wynosi 40 osob, takze chyba bedziemy musialy prosic o przybycie bez tatusiow:wściekła/y:
obiecujemy ze nastepnym razem zupelnie inaczej sie za to zabierzemy! wybaczcie!:zawstydzona/y:
jeszcze poza tym ze wciaz nie mamy mikolaja reszta idzie jak z platka:sorry:

udalo mi sie znalezc fajne piosenki wykonywane przez dzieci o zimie balwankach mikolaju itp.. (po dwoch godzinach przeszukiwania sieci)i jesli ktoras z Was chce to prosze przyniesc plyte na spotkanie to poprzegrywam i wysle poczta.
 
Diendobry Gabids i reszcie
Kochana jakbys zgadla:tak::laugh2: tam jest parking na wozki na dworze,
ale,na,szczescie jest daszek i sciany i nawet drzwi:rofl2:takze napewno sie wszystkie pomiescimy.

Tak z innej beczki widzialyscie sniezek juz po raz drugi w tym roku fajnie tylko szkoda ze tak szybko topnieje.A w ogole to jakie waszy plany swiateczne ,wybieracie sie do Polski czy zostajecie tutaj.My w tym roku zostajemy niestety:-(,przyjedzie do nas babcia mojego meza na poltorej miesiaca :baffled:no i jakos bedzie pierwszy raz od 25 lat zjem wigilie bez rodzicow ale coz pewnie przeleci jak kazdy dzien tutaj.;-)
No nic musze zaczac porzadki przed swiateczne ,babcia bedzie juz za tydzien to nie bedzie czasu ,zreszta przy dziecku to wiecznie mozna sprzatac.;-)
pozdrawiam milego dnia
 
Gudrun mam do Ciebie olbrzymia prosbe.Prosze zablokuj profil mamy z nottingham na NK dla osob postronnych.Jestes moderatorka tego profilu i mozesz zrobic go profilem prywatnym z prywatna galeria.I tylko osoby znajome beda go ogladac.W innym przypadku (sory,sory)usune sie z tego profilu i poprosze o usuniecie zdjec mojego dziecka.
A pisze to dlatego ze jestem swiadkiem kradziezy i oszmieszenia zdjec niewinnego dziecka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Gabids, napisz dokładnie na czym polegalo to osmieszenie i czy zglosiłaś to do NK, ja już kilka razy zglaszałam tego typu profile fikcyjne tytulowane szukam mamy itp...
Możesz zablokować swoją galerię zdjęć dla osob postronnych i zalatwione.;-)
 

Podobne tematy

Do góry